DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Kierownica, ekran przedni
Autor Wiadomość
marcysia.n.n 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1
Rocznik: 2022
Wersja: Stepway
Dołączyła: 11 Maj 2026
Posty: 2
Skąd: TRZEBINIA
Wysłany: 2026-05-16, 22:59   Kierownica, ekran przedni

Mąż kupił mi autko. Ale nie było książki do autka :(
Nie wiem jak ustawić kierownicę, jak zmieniać ikonki na ekranie przednim, jak sterować przyciskami ani co one oznaczają. Pomocy :((((
Gdzie znajdę jeden kompletny i dobrze napisany, przystępny przewodnik?
 
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 648
Skąd: Mazury
Wysłany: 2026-05-17, 05:24   

Poważnie? Zajęło mi to mniej niż 1 minutę. Z całym szacunkiem - więcej samodzielności.
https://cdn.group.renault.com/dac/pl/pdf/inne/XJI_1386_8_pl-PL.pdf.asset.pdf/9c46952954.pdf
https://www.dacia.pl/film...ro-stepway.html
_________________
Czerwone jeżdżą szybciej
 
marcysia.n.n 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1
Rocznik: 2022
Wersja: Stepway
Dołączyła: 11 Maj 2026
Posty: 2
Skąd: TRZEBINIA
Wysłany: 2026-05-17, 19:18   

Dziękuję.
Ale nadal średnio...
 
MartinezTychy 



Marka: Dacia
Model: Jogger SL Extreme, Ex Duster, Ex Logdy
Silnik: 1.0TCe 110KM 200Nm
Rocznik: 2022
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 485
Skąd: Tychy
Wysłany: 2026-05-18, 09:15   

marcysia.n.n napisał/a:

Ale nadal średnio...



Tak wiem trzeba czyta.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 122 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 4172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-05-18, 09:28   

Spodziewasz się czegoś lepszego niż fabryczna instrukcja obsługi? :roll:
 
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 648
Skąd: Mazury
Wysłany: 2026-05-18, 16:34   

Przeprasza, ale nie mam dżina na zbyciu, który by wszystko robił z autem na żądanie.
_________________
Czerwone jeżdżą szybciej
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne