Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
duster dystrykta - dystrykt dustera :)
Autor Wiadomość
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-26, 23:34   

Zabawa dla chętnych i cierpliwych: znajdź kierowcę na obrazku :-P (żeby nie było - kierowca faktycznie na którejś z tych fotek jest - trzeba go dobrze poszukać :-D )
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
Ostatnio zmieniony przez dystrykt9 2012-05-26, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-05-27, 06:53   

Piękna robota. Uszczelnienie perfekcyjne

Kierowca w jasnych spodniach odbija się na lewym przednim błotniku. (IMAG0380a.jpg)
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-05-27, 08:32   

pozostało jeszcze (ewentualnie) poprawić fabryczne korytko kierowcy, które jest wprawdzie głębokie, ale nie ma podnóżka i zaopatrzyć się w klubową naklejkę :-P
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-27, 11:41   

chriskb napisał/a:
Piękna robota. Uszczelnienie perfekcyjne

Kierowca w jasnych spodniach odbija się na lewym przednim błotniku. (IMAG0380a.jpg)

Dziękuję :-D
Faktycznie dobrze wskazałeś jedno ze zdjęć. Oprócz tego jest jeszcze jedno, gdzie pokazany jest cały kierowca :-P
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-27, 11:42   

Dar1962 napisał/a:
pozostało jeszcze (ewentualnie) poprawić fabryczne korytko kierowcy, które jest wprawdzie głębokie, ale nie ma podnóżka i zaopatrzyć się w klubową naklejkę :-P

Dobrze, że mi przypomniałeś - mam nawet 3 sztuki naklejek, ale zapomniałem je przykleić :-D Oczywiście nie aż 3 naraz :mrgreen:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
Ostatnio zmieniony przez dystrykt9 2012-05-28, 07:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
Domel2250 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 752
Skąd: internet
Wysłany: 2012-05-28, 09:47   

Gratsy!
A więć się udało-SUPER!!! :mrgreen:
Mnie nadal ludzie pytają o co kaman z tym autem, dlaczego Dacia, a to że świetny kolor, sąsiędzi na parkinguu, a czy można zobaczyć bagażnik, żebym maskę otworzył, a czy można wsiąść za kołko i się przymierzyć itd, itd. Wczoraj, jeden z sąsiadów (mimo że autko stoi już pod blokiem od 3 miesięcy) zagaduje, że chcialby ze ,mną rundke zrobić po osiedlu, bo może i on by Oktavkę wymienił.... ;-) . Więc się przyzwyczajaj-to mile jest :-) . Życzę koledze wiele zadowolenia z autka! :-)
_________________
Były: Polonez Atu plus 1,6 gsi, Skoda Felicja HB 1,3 glx, fiat uno 0,9....
Ostatnio zmieniony przez Domel2250 2012-05-28, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-28, 11:02   

Dzięki :-D Mnie to nawet jeden sąsiad zaczepił, który nigdy mnie wcześniej sam z siebie nie zaczepiał :-P
Co chwilę słyszę pytania o wrażenia z jazdy, czy sprawdzałem go w terenie, że ma ładny kolor, jaki ma silnik, jaki napęd, benzyna czy diesel itp. To faktycznie miłe.
Magia dustera... :mrgreen:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-28, 19:13   

Mała prezentacja siatki na dno bagażnika oraz pokrowca na koło zapasowe.
Ponieważ w swojej wersji dustera (4x2) zapas mam zamontowany w koszu mocowanym do podwozia, więc pomyślałem, że go zabezpieczę, póki auto jest jeszcze czyste i suche :-D
Pokrowiec zamawiałem na www.dojazdowe.pl
Dostawa szybka, pokrowiec pasuje idealnie, do kompletu dostałem jeszcze worek foliowy 100L (chociaż jeszcze lepszy byłby 120L).
Stwierdziłem, że pomimo pokrowca z kordury, włożę koło dodatkowo w tą folię, aby uchronić je przed przenikaniem wilgoci.











_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
Ostatnio zmieniony przez dystrykt9 2012-05-28, 22:20, w całości zmieniany 4 razy  
 
Cendra 



Marka: Skoda / FSO
Model: Citigo / 125p, Syrena 104
Silnik: 1.0 / 1.5 , 0,8
Rocznik: 12 / 83, 71
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 390
Skąd: Ciechanów/Warszawa
Wysłany: 2012-05-28, 20:01   

Czy dywanik kierowcy widoczny na zdjęciach jest tak wytarty :?: :shock:
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-28, 20:06   

Cendra napisał/a:
Czy dywanik kierowcy widoczny na zdjęciach jest tak wytarty :?: :shock:

Nie jest :-D To nówka sztuka, a w tym zabrudzonym od butów miejscu po prostu nie ma karbowania tylko guma dywanika jest gładka.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
wojtek_pl 


Marka: Peugeot
Model: 3008
Silnik: 2.0 HDI 165
Rocznik: 2010
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 1204
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-05-29, 07:39   

dystrykt9 napisał/a:
Mała prezentacja siatki na dno bagażnika oraz pokrowca na koło zapasowe.
Ponieważ w swojej wersji dustera (4x2) zapas mam zamontowany w koszu mocowanym do podwozia, więc pomyślałem, że go zabezpieczę, póki auto jest jeszcze czyste i suche :-D
Pokrowiec zamawiałem na www.dojazdowe.pl
Dostawa szybka, pokrowiec pasuje idealnie, do kompletu dostałem jeszcze worek foliowy 100L (chociaż jeszcze lepszy byłby 120L).
Stwierdziłem, że pomimo pokrowca z kordury, włożę koło dodatkowo w tą folię, aby uchronić je przed przenikaniem wilgoci.

Z tym przenikaniem wilgoci jest tak, ze i tak ci wlezie do srodka ale dzieki tym pokrowcom juz nie wylezie i korozja bedzie az chrupac.

Ewentualnie, jesli chcesz koniecznie zachowac sobie kolo zapasowe w stanie lepszym niz pozostale ( w sumie to po co ??) to wrzuc do worka z kolem pochlaniacz wilgoci (do kupienia w Castoramie czy innym takim) i/lub popsikaj felge jakims smarem konserwujacym; moze takim do konserwacji broni (Ballistol, PKB, Brunox - do kupienia tu: http://cekaus.pl/pl/14-smary-oleje-oksydy ).
Ostatnio zmieniony przez wojtek_pl 2012-05-29, 07:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
mrówa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica 5 os.
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 710
Skąd: RP
Wysłany: 2012-05-29, 09:19   

wojtek_pl napisał/a:
Z tym przenikaniem wilgoci jest tak, ze i tak ci wlezie do srodka ale dzieki tym pokrowcom juz nie wylezie i korozja bedzie az chrupac.

Mam dokładnie takie samo zdanie.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-29, 11:43   

wojtek_pl napisał/a:
Z tym przenikaniem wilgoci jest tak, ze i tak ci wlezie do srodka ale dzieki tym pokrowcom juz nie wylezie i korozja bedzie az chrupac.

Ewentualnie, jesli chcesz koniecznie zachowac sobie kolo zapasowe w stanie lepszym niz pozostale ( w sumie to po co ??) to wrzuc do worka z kolem pochlaniacz wilgoci (do kupienia w Castoramie czy innym takim) i/lub popsikaj felge jakims smarem konserwujacym; moze takim do konserwacji broni (Ballistol, PKB, Brunox - do kupienia tu: http://cekaus.pl/pl/14-smary-oleje-oksydy ).


Powodem jest narażenie koła (poprzez jego lokalizację w koszu) na obicia od kamieni strzelających spod kół, sól i inne substancje "drogowe".
Ale masz rację, że można jeszcze je "doubezpieczyć" poprzez pochłaniacz wilgoci i jakiś smar/konserwant.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-05-29, 11:52   

To chyba będzie najlepiej zabezpieczony zapas w historii motoryzacji... (((;

(Nie, też nie wiem po co).
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-29, 12:10   

Taki dowcip mi się przypomniał przez analogię.

Przychodzi gość do lekarza i kładzie swojego "ptaka" na stół.
- No i jaki z nim problem? - pyta lekarz. - Za mały?
- Nie - odpowiada facet.
- Za duży?
- Nie?
- No to co z nim nie tak?
- Nic. Fajny, nie?
:mrgreen:

No i mniej więcej z podobnego powodu dałem na to koło kordurowe wdzianko :-D
Bo fajne.

Oprócz tego, wydaje mi się też, że osłona po 1sze bardziej uspokoi moje sumienie, że zapas jest lepiej zabezpieczony, a po 2gie pokrowiec z uchem będzie mi też łatwiej wyciągać z kosza i się mniej uświnię :-D
Przynajmniej tak sobie myślę... :-P

A propos - jak po kilku latach wożenia w koszu wyglądają Wasze koła zapasowe (w jakim są stanie)? Ktoś zaglądał? (oczywiście pytam osoby, które mają u siebie takie rozwiązanie)
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
Ostatnio zmieniony przez dystrykt9 2012-05-29, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-05-29, 12:35   

dystrykt9 napisał/a:
jak po kilku latach wożenia w koszu wyglądają Wasze koła zapasowe

Normalnie - co się błockiem uświni, to się potem deszczem umyje, a co zostanie, to jak wyschnie samo odpadnie / powietrze zedrze.

Nie pamiętam, żeby na feldze byłą jakaś rdza, a guma zestarzała się pewnie tak samo, jakby to było w pokrowcu.

W deszczu jeszcze nie wymieniałem, ale nie widzę większej różnicy względem suchości - koło z kapciem jest takie, jakie się trafi, a nie ma większego znaczenia, czy chwytasz za brud na pokrowcu czy od razu na zapasie.


No ale co kto lubi, oczywiście - jeśli Ci to sprawia radość, to najważniejsze (:
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-29, 12:51   

Tak się może przewrażliwiłem, bo nigdy jeszcze koła w koszu pod autem nie woziłem :mrgreen:
Ale jak już wydałem te 25 PLN na kordurkę to niech ją duster ma. Bo co nie ma mieć :lol:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-05-31, 21:01   

Auto zyskało gumowy dywanik do bagażnika firmy Rezaw-Plast (105 zł). Naciąłem na nim lekko dwa otwory na boczne metalowe zaczepy do siatki bagażnika. Trzeba pomacać zaczepy przez dywanik, żeby wyczuć miejsce nacięcia, bo te dwa wybrzuszenia, które producent robi, nie leżą dokładnie nad zaczepami, tylko są leciutko przesunięte. Generalnie jednak dywanik jest dobrze spasowany pod dustera, co widać na zdjęciach.

Dodatkowo zrobiłem też z gumy podkładkę spoczynkową pod stopę.
Podkładka została przymocowana do dywanika kierowcy. Jest to coś, czego brakuje w fabrycznym dywaniku, a co robi w swoich dywanikach np. wspomniana już przeze mnie firma. Otrzymałem od nich przy zakupie dywanu bagażnika prostokątną ścinkę gumy, którą wykorzystałem na tą podkładkę.
Dzięki temu nie będzie się brudziła i ścierała wykładzina na nadkolu w kokpicie, a widziałem, że niektórym kolegom wręcz garściami schodziła.
Mocowanie zrobiłem za pomocą kawałków izolowanego grubszego drutu od jakichś chińskich zabawek :-D przeciągniętego przez dziury zrobione szpikulcem.

dywanik bagażnika


wnęka boczna


nacięcie na uchwyt siatki bagażnika


podkładka spoczynkowa pod stopę




_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
Ostatnio zmieniony przez dystrykt9 2012-05-31, 21:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-06-01, 06:58   

dystrykt9,

A dlaczego nie podłożyłeś tej dodatkowej gumy pod pedałami hamulca i gazu?

Już o tym było w poprzednich postach. Na obuwiu zawsze zbiera się piach a pedał gazu i hamulca jest najczęściej używanym elementem w jeździe autem.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-06-01, 08:17   

chriskb napisał/a:
nie podłożyłeś tej dodatkowej gumy pod pedałami hamulca i gazu

szkoda, że żaden producent nie pomyśli i nie wyprodukuje takiego "gotowca" pewnie wyglądałby estetyczniej i wyeliminował takie samoróbki... :-(
 
mrówa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica 5 os.
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 710
Skąd: RP
Wysłany: 2012-06-01, 08:36   

Mój dywanik sięga pod wszystkie pedały, z wyjątkiem tego lewego miejsca, którego w zasadzie można nie używać jak się nie chce ;)
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-06-01, 09:53   

chriskb napisał/a:
dystrykt9,

A dlaczego nie podłożyłeś tej dodatkowej gumy pod pedałami hamulca i gazu?

Już o tym było w poprzednich postach. Na obuwiu zawsze zbiera się piach a pedał gazu i hamulca jest najczęściej używanym elementem w jeździe autem.


Jest kilka powodów :-D
1. Takiej długości kawał gumy dostałem i nie chciałem grymasić.
2. Zależało mi głównie na lewej stronie, która najczęściej ma styk z brudem i błotem butów (spoczynek stopy, sprzęgło wyciskane do końca).
3. Guma sięga do połowy hamulca, ale tak naprawdę hamulec rzadko naciskam do samego końca podczas sytuacji drogowych, staram się raczej lżej go traktować, jeśli tylko jest to możliwe. Pedał przyspieszenia jest też traktowany z wyczuciem, bez wciskania do dechy. Reasumując (hamulec i pedał przyspieszenia) - piasek i błoto raczej same opadną pionowo na leżący pod nimi dywanik.
4. W poprzednim aucie nie miałem w ogóle tej modyfikacji i nie miałem nadmiernie upaskudzonej tej powierzchni pod pedałami, jedynie lewa strona mogłaby być faktycznie zakrywana, jak sobie rozważyłem z perspektywy czasu.
5. Prawa strona jest trudniejsza w dobrym, nieprzeszkadzającym wyprofilowaniu z jednego ciągłego kawałka gumy (inny, niższy profil/załamania niż po lewej stronie).
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-06-01, 10:00   

TD Pedro napisał/a:
chriskb napisał/a:
nie podłożyłeś tej dodatkowej gumy pod pedałami hamulca i gazu

szkoda, że żaden producent nie pomyśli i nie wyprodukuje takiego "gotowca" pewnie wyglądałby estetyczniej i wyeliminował takie samoróbki... :-(


Wymieniony przeze mnie producent robi ciut dłuższy języczek gumy po lewej i drugi języczek (długi) pod pedały (jest między tymi języczkami przerwa - można zobaczyć na stronie http://www.rezaw-plast.pl/ , wpisując w szukajce na ich stronie hasło "duster").
Moja modyfikacja jednak jest jednym kawałkiem, wysokim i bez przerw i dlatego piasek posypie się do korytka, a nie obok.
W rzeczywistości też wygląda lepiej niż na fotce :-P
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-06-01, 10:02   

mrówa napisał/a:
Mój dywanik sięga pod wszystkie pedały, z wyjątkiem tego lewego miejsca, którego w zasadzie można nie używać jak się nie chce ;)


Przy dłuższej jeździe nie ma opcji, żeby tam tej lewej nogi nie trzymać, gdzieś musi odpocząć od sprzęgła :-D Przynajmniej ja tak mam.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-06-01, 11:05   

mrówa napisał/a:
można nie używać jak się nie chce ;)

co prawda, to prawda ;-) - w Dusterze powoli odzwyczajam się stawiać nogę na podnóżku, bo ma wysoko zawieszone siedzisko i całkiem wygodnie trzyma się stopę po prostu na podłodze
-było,ale przypomnę - kawałek starej wycieraczki z podklejonymi rzepami skutecznie załatwia problem brudzenia wykładziny

IMG_0441.JPG
Plik ściągnięto 266 raz(y) 64,17 KB

Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2012-06-01, 11:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne