Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Do widzenia!
Autor Wiadomość
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-10, 15:45   Do widzenia!

Koleżanki i Koledzy, z przykrością informuję, że poprosiłem administrację o skasowanie mojego konta na forum. Powodem jest dość poważna różnica zdań w sprawie kryptoreklamy neofaszystów, która pojawia się w awatarze jednego z kolegów, który posługuje się logiem ONR. Prosiłem adminów o reakcję, bo umieszczanie na forum znaczka firmowego kolesi przebierających się w hitlerowskie mundury i wznoszących hitlerowskie pozdrowienia jest dla mnie znacznym przegięciem. Trzecie zdjęcie przedstawia prawdziwych hitlerowców, pozostałe ich polskich naśladowców spod znaku ONR. Kratylos nie widzi problemu, a ja widzę. Nie zamierzam wraz z Kratylosem udawać, że przebieranki za Hitlerjugend są jakąś formą skautingu. Na pewno nie w Polsce. Dlatego znikam z forum. Dziękuję za 5 latek miłych pogawędek i nie rozstaję się z Dacią, a nawet wręcz przeciwnie...

onr3.jpg
Plik ściągnięto 23312 raz(y) 11,63 KB

onr 2.jpg
Plik ściągnięto 201 raz(y) 47,73 KB

hj.jpg
Plik ściągnięto 184 raz(y) 52,57 KB

onr.jpg
Plik ściągnięto 199 raz(y) 26,4 KB

_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
Ostatnio zmieniony przez jan ostrzyca 2012-08-10, 15:50, w całości zmieniany 5 razy  
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-08-10, 15:50   

Szkoda. Nie zawsze (czyt: bardzo rzadko) podzielałem Twe opinie, ale w tej sytuacji mam identyczne zdanie. Rozpowszechnianie i propagowanie treści faszystowskich i nazistowskich jest przestępstwem ściganym z urzędu.

Mam nadzieję że zmienisz zdanie, jeśli nie to powodzenia w eksploatacji drakuli.
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-08-10, 16:00   

Janie daj spokój. Jeden głupi avatarek nie powinien wpływać na Twoją decyzję - właśnie taką. Nie należę jak wiesz do Twoich "politycznych przyjaciół", ale uważam, że nie ma sensu, byś opuszczał forum z opisanego powyżej powodu. Nawiasem mówiąc tego typu avatary też mi się stanowczo nie podobają - kojarzą się zbyt oczywiście.

Moim skromnym zdaniem odchodząc - dajesz tylko satysfakcję "właścicielowi" avatara.

A teraz do Panów adminów: Może i tego typu avatar nie jest zabroniony przez prawo, ale na pewno nie będzie dobrze świadczył o naszym forum. Od przypadkowych gości odwiedzających forum, możemy bowiem usłyszeć:

"Nie dość, że jeżdżą ch...ymi autami to jeszcze faszyści"

P.S.
Z racji zawodu doskonale jest mi znana historia ruchu narodowego i jego symbolika, więc z góry proszę o nie uświadamianie mnie w tej kwestii.
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-10, 16:09   

krakry1 napisał/a:
Janie daj spokój. Jeden głupi avatarek nie powinien wpływać na Twoją decyzję - właśnie taką. Nie należę jak wiesz do Twoich "politycznych przyjaciół", ale uważam, że nie ma sensu, byś opuszczał forum z opisanego powyżej powodu. Nawiasem mówiąc tego typu avatary też mi się stanowczo nie podobają - kojarzą się zbyt oczywiście.

Moim skromnym zdaniem odchodząc - dajesz tylko satysfakcję "właścicielowi" avatara.

A teraz do Panów adminów: Może i tego typu avatar nie jest zabroniony przez prawo, ale na pewno nie będzie dobrze świadczył o naszym forum. Od przypadkowych gości odwiedzających forum, możemy bowiem usłyszeć:

"Nie dość, że jeżdżą ch...ymi autami to jeszcze faszyści"

P.S.
Z racji zawodu doskonale jest mi znana historia ruchu narodowego i jego symbolika, więc z góry proszę o nie uświadamianie mnie w tej kwestii.


Nie chodzi o avatarek tylko o reakcję administracji. Mieszkam ok. 1.5 km od obozu koncentracyjnego na lubelskim Majdanku, pochodzę z zamojskiej wsi. Dlatego (m.in.) koleżeństwo z naśladowcami Hitlerjugend mnie nie interesuje.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
WojaK 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi 85
Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 21
Skąd: Dziwnów
Wysłany: 2012-08-10, 19:20   

Jestem żołnierzem i tego typu symbolika obraża mnie. Wychodzę !
_________________
WojaK
 
pastp 


Marka: FIAT, DACIA
Model: IDEA, SANDERO STEPWAY 2021
Silnik: 1,3 jtd, 1.0Tce LPG
Rocznik: 2005, 2021
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 142
Skąd: Koszęcin
Wysłany: 2012-08-10, 19:20   

jan ostrzyca napisał/a:
krakry1 napisał/a:
Janie daj spokój. Jeden głupi avatarek nie powinien wpływać na Twoją decyzję - właśnie taką. Nie należę jak wiesz do Twoich "politycznych przyjaciół", ale uważam, że nie ma sensu, byś opuszczał forum z opisanego powyżej powodu. Nawiasem mówiąc tego typu avatary też mi się stanowczo nie podobają - kojarzą się zbyt oczywiście.

Moim skromnym zdaniem odchodząc - dajesz tylko satysfakcję "właścicielowi" avatara.

A teraz do Panów adminów: Może i tego typu avatar nie jest zabroniony przez prawo, ale na pewno nie będzie dobrze świadczył o naszym forum. Od przypadkowych gości odwiedzających forum, możemy bowiem usłyszeć:

"Nie dość, że jeżdżą ch...ymi autami to jeszcze faszyści"

P.S.
Z racji zawodu doskonale jest mi znana historia ruchu narodowego i jego symbolika, więc z góry proszę o nie uświadamianie mnie w tej kwestii.


Nie chodzi o avatarek tylko o reakcję administracji. Mieszkam ok. 1.5 km od obozu koncentracyjnego na lubelskim Majdanku, pochodzę z zamojskiej wsi. Dlatego (m.in.) koleżeństwo z naśladowcami Hitlerjugenda mnie nie interesuje.


Janie my się nigdy nie zgadzaliśmy :) ale i ja proszę zostań. Apel do administracji o przychylenie się do prośby Jana.
Z kim będziemy się tak pięknie kłócić aż do zamykania wątków i ogłaszania referendów..... a o pozostanie proszą Cię przeważnie sami twoi zagorzali oponenci.......
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-10, 19:23   

Janie nie daj się prosić i zostań z nami, kto zorganizuje spota w Lublinie?
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-08-10, 19:30   

Nie zauważyłem wcześniej tego awatara. Nie wiedziałem, ze mamy taki problem. Przychylam się do prośby pastp. Proszę Jana o pozostanie, a administrację o stosowną reakcję. To poważna sprawa. Nawet, jeżeli jest to legalnie działająca w Polsce organizacja, bo pewnie taki argument pewnie padnie, wolałbym nie należeć z tymi ludźmi do jednego grona.
 
bodzio 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 176
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-08-10, 20:15   

Swastyka to symbol solarny wykorzystany przez nazistów, prawa reka wyciagnieta do góry w gescie pozdrowienia wywodzi sie ze starożytnego rzymu(ciekawe pod jakim pomnikiem te foty były? Pewnie dmowskiego, opluwanego przez postępową lewacka młodzież po 40 ce) Tradycje onru siegaja czasów przedhitlerowskich. Polacy jako jedyny naród w czasie 2wojny nie zasilali/posiadali formacji SS. Jak ktoś na forum sie pojawi z nickiem pkp to go od razu banujcie bo nie lubię kolei...pamiętacie antife z niemiec na naszym Święcie Niepodległości???
ONR trzymaj się!!!
_________________
Poison Zyankalli + Shimano XT
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-10, 20:25   

bodzio napisał/a:
Swastyka to symbol solarny wykorzystany przez nazistów, prawa reka wyciagnieta do góry w gescie pozdrowienia wywodzi sie ze starożytnego rzymu(ciekawe pod jakim pomnikiem te foty były? Pewnie dmowskiego, opluwanego przez postępową lewacka młodzież po 40 ce) Tradycje onru siegaja czasów przedhitlerowskich. Polacy jako jedyny naród w czasie 2wojny nie zasilali/posiadali formacji SS. Jak ktoś na forum sie pojawi z nickiem pkp to go od razu banujcie bo nie lubię kolei...pamiętacie antife z niemiec na naszym Święcie Niepodległości???
ONR trzymaj się!!!


Posiadali. Górale z Powiatu Podhalańskiego przywitali Gubernatora GG Hansa Franka umajoną bramą. Potem masowo podpisywali volks listę tzw Goralenvolk. A jeszcze potem kilkuset ochotników z Podhala zgłosiło się dobrowolnie do Goralische Waffen SS Legion. Mieli być strażnikami w obozach śmierci, szkolono ich na oprawców w podlubelskich Trawnikach.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-10, 20:31   

Chodzi o uzytkownika "aksel" http://www.daciaklub.pl/f...wprofile&u=1755 czy kogos innego ?

Pod avatarem jest link: http://www.narodowiec.com.pl/forum/index.php

Na pierwszy rzut oka ikonografia kojarzy sie z symbolami Nazistowskimi jednak czy ten symbol jest zakazany ? Czy Aksel udziela sie na forum w tematach ultraprawicowych z naciskiem na nacjonalistyczne ? Jesli nie moze nie bijmy piany w misce wody.

Zachecam Cie Janie do pozostania na forum, ktore tworza w wiekszosci ludzie tolerancyjni o przyjaznym usposobieniu.
Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2012-08-10, 20:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-10, 20:37   

mekintosz napisał/a:
Chodzi o uzytkownika "aksel" http://www.daciaklub.pl/f...wprofile&u=1755 czy kogos innego ?

Pod avatarem jest link:http://www.narodowiec.com.pl/forum/index.php

Na pierwszy rzut oka ikonografia kojarzy sie z symbolami Nazistowskimi jednak czy ten symbol jets zakazany ?


Być może nie jest zakazany, ale chłopcy którzy go noszą ubierają się w nazistowskie mundury i pozdrawiają się nazistowskimi gestami. To chyba coś oznacza. Oczywiście swastyka to starożytny symbol solarny a hitlerowskie pozdrowienia wywodzą się ze starożytnego Rzymu i w ich wykonaniu nie mają nic wspólnego z nazizmem...

Tak, są też "dobrzy" pedofile, którzy co prawda wykorzystują dzieci ale robią to dla ich dobra, żeby "rozbudzić" seksualność, a poza tym 300 lat temu za mąż wydawano 12 letnie dziewczynki. Więc o co chodzi?

http://www.wiadomosci24.p...filie_4597.html

Podobnie prawią chłopcy w hitlerowskich uniformach, oni czczą słońce, zamawiają pięć piw, albo naśladują Rzymian bez żadnych nazistowskich podtekstów.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
Ostatnio zmieniony przez jan ostrzyca 2012-08-10, 20:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
aksel 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 1.2 TCE
Rocznik: 2017
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 171
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-08-10, 21:25   

Salut! (Rzymski)

a jeśli Pan zostanie to jak widać zmieniłem Avatar żeby nie psuć niektórym ludziom widoku, zachęcam jednak do szerszej wiedzy na pewne tematy zamiast krzyczeć "uwaga naziści!"
Ostatnio zmieniony przez aksel 2012-08-10, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-10, 21:28   

Avatar z Falangi zostal zmieniony na Orła.
Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2012-08-10, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
bodzio 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 176
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-08-10, 21:29   

Polacy nie posiadali odzdzialow ss, jeśli jednak twierdzisz że posiadali to szkalujesz Naród Polski. I tu proszę admina o interwencję...
_________________
Poison Zyankalli + Shimano XT
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2012-08-11, 16:10   

Koledzy, pragnę zauważyć, że To Forum poświęcone jest samochodom marki Dacia i tworzą je użytkownicy marki Dacia. Jestem stosunkowo tolerancyjny jeśli chodzi o poglądy innych osób jednak w tym miejscu uważam, za niesmaczne, nieuzasadnione wręcz nachalne prezentowanie swoich poglądów politycznych przez kol. "aksel".
Forum przeglądam od prawie roku i dotąd w taki sposób nie prezentowano swoich zapatrywań politycznych z czego byłem bardzo zadowolony. Proszę więc o uszanowanie i utrzymanie takiego kształtu forum jak było do tej pory. Był to jedyny ośrodek wymiany informacji i kontaktów międzyludzkich pozbawiony tematów politycznych, których aż nadto w codziennym życiu.

Do adminów: Myślę, że nic by się nie stało gdyby ktoś szybciej zareagował w związku z tym "incydentem". Fotki które zamieścił Jan w swoim pierwszym poście, dla osoby nieobeznanej z ruchem narodowym jednoznacznie kojarzą się z czymś co ścigane jest z urzędu.
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-11, 17:05   

bodzio napisał/a:
Polacy nie posiadali odzdzialow ss, jeśli jednak twierdzisz że posiadali to szkalujesz Naród Polski. I tu proszę admina o interwencję...

Jeśli napisałem nieprawdę przeproszę. W gruncie rzeczy chyba masz rację i przepraszam za nieścisłość. Kilkuset polskich (?) górali z Podhala, którzy dobrowolnie zgłosili się do SS, rzeczywiście, nie zostało SS-manami. Nie przeszli szkolenia. Część nawiała z SS i zasiliła późniejszą antykomunistyczną partyzantkę, część Niemcy wywalili za pijaństwo i rozróby, część poszła w zwykły bandytyzm, niektórzy wstąpili do SS ale nie jako zwarta formacja, trochę wróciło na swoje wioski i udawało, że (Polacy) nic się nie stało.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-08-11, 18:19   

To jeżeli już sobie wyjaśniliście wszystko, to może najwyższy czas przed niedzielą zakończyć temat i powstrzymać się od kolejnych postów. W przeciwnym razie będzie trzeba faktycznie zrobić tą ankietę, a ja się poświęcę i prześlę emaile do wszystkich, aby zaglosowali.
 
bodzio 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 176
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-08-11, 19:28   

Radzę przejrzeć książkdaviesa, np europa. Tam jest wykaz wszystkich oddziałów ss. Nie ma żadnego polskiego... I nie ulegaj pseudonaukowym wywodom mediokratow. Na początek może kolega zajrzeć do wiki. Ja zajrzałem do normana daviesa.
_________________
Poison Zyankalli + Shimano XT
 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2012-08-11, 19:53   

jan ostrzyca,
Ja zawsze byłem i jestem Twoim sojusznikiem, więc zostań z nami.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2012-08-11, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
leo 


Marka: MZ, DU, Dacia
Model: ETZ, Tico, Duster
Silnik: 0.125, 0.8, 1.6
Rocznik: 1990, 1998, 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 529
Skąd: Dęblin
Wysłany: 2012-08-11, 20:32   

Czy możemy prosić Administratora forum o własną wypowiedź i zajęcie stanowiska w sprawie podniesionej przez autora wątku? :?:
Sądzę, że to od razu rozwiązałoby niemiłą sytuację lub przyczyniłoby się do jej szybkiego, pozytywnego zakończenia. Zapraszam Admina (z Kolegami) do wyrażenia swojej opinii.[/b]
_________________
Pozdrawiam.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-08-11, 22:43   

Marek1603 napisał/a:
W przeciwnym razie będzie trzeba faktycznie zrobić tą ankietę

jaką ankietę?
a jeżeli już to sugeruję poprosić o pomoc w jej przeprowadzeniu klubowego specjalistę od ankiet - kol. monopiosa...
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-12, 02:35   

leo napisał/a:
Czy możemy prosić Administratora forum o własną wypowiedź

Którego admina?

Mnie zawsze można, ale szybciej działa PW niż czekanie aż sam znajdę :evil:


Cytat:
i zajęcie stanowiska

Doczytam to się wypowiem (ale zdaje się, że dzięki działaniu kol. aksela to i tak bezprzedmiotowe...).
 
dragon 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 LPG
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 144
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-12, 11:57   

Nigdy nie wypowiadałem i nie wypowiadam się na tematy polityczne, ale gdy ktoś kupuje sobie na strzelanki ASG mundur poniemiecki i paraduje sobie z niemiecką flagą na rekawie działa na mnie lekko mówiac irytujaco. Pytam tylko delikatnie czy jest polakiem i zazwyczaj sam się reflektuje i odpruwa, bo po prostu o tym nie myslał. Młodzież tak ma. Ale to nie to samo co wyznawanie pewnych idei i ich propagowanie, chwalenie się nimi. Tego nie lubię i to działa na mnie już więcej niż lekko irytująco.... janie ostrzyca w jednym masz rację trzeba reagować póki to jeden przypadek. Zaniechanie to czasem najgorszy błąd...
 
ajax 



Marka: Daćka i "łopel"
Model: Duster 4X4
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 912
Skąd: z Powołania ;-P
Wysłany: 2012-08-13, 21:26   

Mimo wszystko Janie zostań. Jednen "wypadek przy pracy" nie powinien przekreślać całości. A teraz chyba wszyscy się stali bardziej wyczuleni.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne