Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2017-10-11, 01:32
Kontrakty serwisowe Moje przeglądy / Easy Service
Autor Wiadomość
yakov 


Marka: Jeep
Model: Compass
Silnik: 1.4
Rocznik: 2019
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Sko-Kam
Wysłany: 2012-10-11, 17:59   

laisar napisał/a:
Dzięki pracy kol. project2010 można się zapoznać ze szczegółowymi warunkami usługi "Moje przeglądy": https://www.dropbox.com/s...egl%C4%85dy.zip

I to tłumaczy dlaczego chłopaki w RRG Mory nie chciały materiałów eksploatacyjnych ode mnie.
 
pioor 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 127
Skąd: maz
Wysłany: 2012-10-11, 18:01   

Wrzucam warunki w spakowyn docu.

Warunki ogolne Moje przeglady.zip
Pobierz Plik ściągnięto 546 raz(y) 21,64 KB

Ostatnio zmieniony przez pioor 2012-10-26, 19:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2012-10-21, 11:27   

Koledzy! Przeczytajcie informacje prawne:
Informacje prawne:
"Voucher uprawnia do zakupu usług w ramach Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY w specjalnej cenie 99zł*. Umowa Serwisowa MOJE PRZEGLĄDY może zostać zawarta w ciągu 3 miesięcy od daty wydania samochodu klientowi i przed wykonaniem pierwszego przeglądu. Czas trwania Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY to 3 lata lub do przebiegu 60 000km licząc od daty wydania samochodu. Umowa Serwisowa MOJE PRZEGLĄDY obejmuje obsługę serwisową w ramach programu przeglądów w okresie trwania umowy. Szczegółowe informację na temat zakresu Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY uzyskasz w serwisach Dacia. Oferta dostępna tylko dla stałych Klientów** zarejestrowanych na portalu Moja Dacia. Aby skorzystać z oferty wydrukuj voucher i umów się na wizytę w serwisie Dacia. Voucher nie łączy się z innymi ofertami, promocjami i rabatami. Oferta ważna do 31/12/2012r. * cena dotyczy modelu Duster. ** "stały klient" to klient, który przed zakupem nowego samochodu Renault/Dacia posiada/posiadał już samochód tej marki lub marki z grupy Renault."

Umowę można zawrzeć max do 3 miesięcy od wydania samochodu. Czyli NIE WSZYSTKICH ! niestety :-(
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
yakov 


Marka: Jeep
Model: Compass
Silnik: 1.4
Rocznik: 2019
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Sko-Kam
Wysłany: 2012-10-21, 19:05   

BLACHA_997 napisał/a:
Koledzy! Przeczytajcie informacje prawne:
Umowę można zawrzeć max do 3 miesięcy od wydania samochodu. Czyli NIE WSZYSTKICH ! niestety :-(


Bo zmienili warunki - wcześniej było do 12 miesięcy przed pierwszym przeglądem.
A niedawno zmienili warunki po raz drugi - teraz to jest tylko dla "stałych klientów" - czyli tych, którzy kupili już drugi samochód R/D.
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2012-10-22, 16:45   

yakov napisał/a:
Bo zmienili warunki - wcześniej było do 12 miesięcy przed pierwszym przeglądem.A niedawno zmienili warunki po raz drugi - teraz to jest tylko dla "stałych klientów" - czyli tych, którzy kupili już drugi samochód R/D.


To wszystko wyjaśnia.... niestety :-( :-(
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
pioor 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 127
Skąd: maz
Wysłany: 2012-10-26, 19:25   

No i kaszanka, pojechałem ostatnio do ASO aby podpisać umowę i ... niemiła niespodzianka. Okazuje się, że najnowsze wytyczne importera mówią, że pojęcie "oferta nie łączy się z innymi rabatami" należy rozumieć również jako zniżki wynegocjowane przy zakupie pojazdu. To podobno ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą. Na tą chwilę wysłałem maila z pytaniem w tej sprawie. Mam nadzieję, że jednak będę mógł podpisać umowę. Generalnie Renault zaczyna coraz mocniej tracić w moich oczach. Czy ktoś z Was miał podobny problem? A jeśli tak to jak został rozwiązany?
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-26, 21:22   

pioor napisał/a:
pojęcie "oferta nie łączy się z innymi rabatami" należy rozumieć również jako zniżki wynegocjowane przy zakupie pojazdu

No chyba ich... (takie niedomówienie) :shock: :evil: :roll:

Najpierw robią wielkie halo, reklamują, zachęcają - a potem strzelają sobie w stopę z panzefausta takimi zagraniami!
Ostatnio zmieniony przez laisar 2012-10-26, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
pioor 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 127
Skąd: maz
Wysłany: 2012-10-26, 21:34   

Otrzymałem odpowiedź na moje pytanie:

"Szanowny Panie,


W nawiązaniu do naszej rozmowy telefoniczne i wcześniejszej korespondencji, po konsultacji z odpowiednim działem wewnętrznym Renault Polska, przedstawiamy nasze oficjalne stanowisko.

Opis promocji:

„Voucher uprawnia do zakupu usług w ramach Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY w specjalnej cenie 99zł*. Umowa Serwisowa MOJE PRZEGLĄDY może zostać zawarta w ciągu 3 miesięcy od daty wydania samochodu klientowi i przed wykonaniem pierwszego przeglądu. Czas trwania Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY to 3 lata lub do przebiegu 60 000km licząc od daty wydania samochodu. Umowa Serwisowa MOJE PRZEGLĄDY obejmuje obsługę serwisową w ramach programu przeglądów w okresie trwania umowy. Szczegółowe informację na temat zakresu Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY uzyskasz w serwisach Dacia. Oferta dostępna tylko dla stałych Klientów** zarejestrowanych na portalu Moja Dacia. Aby skorzystać z oferty wydrukuj voucher i umów się na wizytę w serwisie Dacia. Voucher nie łączy się z innymi ofertami, promocjami i rabatami. Oferta ważna do 31/12/2012r. * cena dotyczy modelu Duster. ** "stały klient" to klient, który przed zakupem nowego samochodu Renault/Dacia posiada/posiadał już samochód tej marki lub marki z grupy Renault.” – by Klient mógł skorzystać z promocji muszą być spełnione wszystkie w/w warunki.


Sformułowanie ogólne: „Voucher nie łączy się z innymi ofertami, promocjami i rabatami” dotyczy wszystkich ofert, promocji i rabatów, także tych „handlowych”. Brak jest w tym sformułowaniu adnotacji, iż chodzi wyłącznie o „rabaty związane z serwisowaniem auta”, jak Pan stwierdził i takiego wniosku nie można wysnuć z treści tego sformułowania. Salon ASO dysponuje różnymi ofertami które proponuje Klientowi w ramach gestu handlowego, jak np. akcesoria do auta gratis, czy też usługa serwisowa Formuła Non Stop za 1 zł. Oferty te nie łączą się z ofertą z w/w vouchera, tak więc potwierdzamy stanowisko przekazane Panu przez serwis ASO Dacia."


Tak więc w ofercie nastąpiły zmiany, a ja dowiedziałem się dopiero jak chciałem podpisać umowę. Zdaje się, że to słabe podejście Renault do klienta będzie raczej negatywnie przekładać się na sprzedaż ich samochodów.
Ostatnio zmieniony przez pioor 2012-11-02, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-12-07, 22:36   

- na dacia.pl - "moja dacia" znalazłem dzisiaj (dawno tam nie zaglądałem) w zakładce "moje oferty" coś takiego "KONTRAKT SERWISOWY MOJE PRZEGLĄDY" oferta ważna do 31.12.2012 r., podany nr kodu promocyjnego a z treści informacji prawnych wynika, że Voucher uprawnia do zakupu usług w ramach Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY w specjalnej cenie 99 zł... dalej są co prawda jeszcze dodatkowe obostrzenia z treści których wynika, że niekoniecznie spełniam wszystkie warunki ale skoro taki voucher znalazł się na moim koncie, na którym jest zawarty mój "status" (data zakupu samochodu, data rejestracji na koncie, rodzaj samochodu itd...) to chyba nie znalazł się tam przypadkowo lub przez pomyłkę...
- korzystał ktoś z tego?
 
Lukas87 



Marka: Dacia
Model: Sandero I oraz MCV II
Silnik: 1.5 dci oraz 1.2 16V LPG
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1103
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-12-07, 23:03   

TD Pedro napisał/a:
- na dacia.pl - "moja dacia" znalazłem dzisiaj (dawno tam nie zaglądałem) w zakładce "moje oferty" coś takiego "KONTRAKT SERWISOWY MOJE PRZEGLĄDY" oferta ważna do 31.12.2012 r., podany nr kodu promocyjnego a z treści informacji prawnych wynika, że Voucher uprawnia do zakupu usług w ramach Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY w specjalnej cenie 99 zł... dalej są co prawda jeszcze dodatkowe obostrzenia z treści których wynika, że niekoniecznie spełniam wszystkie warunki ale skoro taki voucher znalazł się na moim koncie, na którym jest zawarty mój "status" (data zakupu samochodu, data rejestracji na koncie, rodzaj samochodu itd...) to chyba nie znalazł się tam przypadkowo lub przez pomyłkę...
- korzystał ktoś z tego?


Voucher uprawnia do zakupu usług w ramach Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY w specjalnej cenie 99zł*. Umowa Serwisowa MOJE PRZEGLĄDY może zostać zawarta w ciągu 3 miesięcy od daty wydania samochodu klientowi i przed wykonaniem pierwszego przeglądu. Czas trwania Umowy Serwisowej MOJE PRZEGLĄDY to 3 lata lub do przebiegu 60 000km licząc od daty wydania samochodu.
_________________
Dacia jest bogiem, prędkość nałogiem, sandero podstawą, turbo zabawą
Witaj Gość :)
Ostatnio zmieniony przez Lukas87 2012-12-07, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-12-07, 23:37   

TD Pedro napisał/a:
- na dacia.pl - "moja dacia" znalazłem dzisiaj (dawno tam nie zaglądałem) w zakładce "moje oferty" coś takiego "KONTRAKT SERWISOWY MOJE PRZEGLĄDY"


No niestety, ja próbowałem. Nie da się, trzeba to wykupić do trzech miesięcy po zakupie auta.

Pytałem też dlaczego zatem to się u mnie pojawiło. Oświecono mnie, ze te oferty nie są wcale spersonalizowane, nie mają przesadnie sensownego związku z naszą konkretną sytuacją, ot, wrzucają co mają.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-12-07, 23:38   

- tak, to doczytałem ale tak jak napisałem, wszystkie moje "parametry" są zawarte na moim koncie a mimo to voucher został na tym koncie "przez kogoś" zamieszczony i domniemywam, że powinno tak być poczynione chyba po weryfikacji uprawnień delikwenta,
- ponadto w samej treści (gdyby ją potraktować stricto literalnie) jest nieścisłość... mianowicie: napisano: "czas trwania umowy... to 3 lata... w moim przypadku na voucherze figuruje data ważności 31.12.2012 r., samochód ma aktualnie 2 lata i nawet gdybym posiadał uprawnienie to skorzystania z vouchera to nijak deklarowanych 3 lat ważności usługi nie dałoby się się zastosować...
- jest to wielce niezrozumiałe dlatego zapytałem czy jest ktoś w podobnej jak moja i czy z tego skorzystał ...
---------------------------------
- po doczytaniu postu kol. project2012 dodam, że "przydzielony" mi voucher jest w moim przypadku spersonalizowany, tzn. po kliknięciu DRUKUJ na wydruku figuruje nazwisko i imię...
- lada chwila będę robił przegląd to dopytam ... i wrzucę na forum...
Ostatnio zmieniony przez TD Pedro 2012-12-07, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-12-08, 06:00   

TD Pedro,

Nie ma się czemu dziwić do skrzynki wrzucają wszystkie materiały marketingowe. A, że informatyka ma przewagę nad papierem to dla pokazania profesionalnego podejścia można spersonalizować taki materiał.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-12-10, 23:30   

TD Pedro napisał/a:
że "przydzielony" mi voucher jest w moim przypadku spersonalizowany, tzn. po kliknięciu DRUKUJ na wydruku figuruje nazwisko i imię...
- lada chwila będę robił przegląd to dopytam ... i wrzucę na forum...


byłem i potwierdzam, że ...

chriskb napisał/a:
dla pokazania profesionalnego podejścia można spersonalizować taki materiał


w tym przypadku również... (marketing najważniejszy... :-( )
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3593
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-11, 10:24   

Ta promocja to jakaś porażka. Też próbowałem wykupić ale z uwagi na wynegocjowany rabat , otrzymany gratis FNS i dywaniki nie załapuję się na nią.
No nic , mam nadzieję że utrzymają ryczałty serwisowe za 299 PLN , nawet korzystniej wychodzą niż ten "gratis" serwis i paskarskie ceny na olej i filtry.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-12-11, 10:36   

project2010 napisał/a:
No niestety, ja próbowałem. Nie da się, trzeba to wykupić do trzech miesięcy po zakupie auta.

Project, a pytałeś w RP czy w salonie? Zdecydowanie polecam zapytać bezpośrednio w RP, bo czasem naprawdę pomaga. Początkowo promocja pojawiła się z terminem zdefiniowanym jako "12 m-cy od wydania samochodu klientowi" (a nie 3 m-ce) i na to bym się powołał (to ważny argument!).

TD Pedro napisał/a:
napisano: "czas trwania umowy... to 3 lata... w moim przypadku na voucherze figuruje data ważności 31.12.2012 r., samochód ma aktualnie 2 lata i nawet gdybym posiadał uprawnienie to skorzystania z vouchera to nijak deklarowanych 3 lat ważności usługi nie dałoby się się zastosować

TD Pedro, voucher jest faktycznie trochę nieprecyzyjnie opisany. Aby aktualnie skorzystać z kontraktu "Moje przeglądy", muszą zaistnieć 3 warunki:
- samochód odebrałeś w ciągu ostatnich 3 m-cy
- zdecydujesz się na wykupienie tej promocji do 31.12.2012
- nie robiłeś dotychczas przeglądu.

A czas obowiązywania kontraktu jest stały, jak już zauważył Lukas87: 3 lata od wydania auta lub 60kkm - zależnie, co nastąpi szybciej. Innymi słowy - podpisując kontrakt 3 miesiące od wydania bolidu, masz kontrakt krótszy o te 3 m-ce :-D
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-12-11, 10:41   

DrOzda napisał/a:
z uwagi na wynegocjowany rabat , otrzymany gratis FNS i dywaniki nie załapuję się na nią.

Drozda, ale nie pamiętam, aby w warunkach promocji było, że jak już wynegocjowałeś rabat to kontrakt się nie należy :-D
To świadczy tylko o Twoich zdolnościach negocjacyjnych i poradziłby Ci również bezpośrednie zwrócenie się do RP.
W razie odmowy poprosiłbym o pisemne uzasadnienie i wskazanie punktu w regulaminie promocji, który o tym mówi.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
pioor 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 127
Skąd: maz
Wysłany: 2012-12-11, 11:12   

dystrykt9 napisał/a:
Drozda, ale nie pamiętam, aby w warunkach promocji było, że jak już wynegocjowałeś rabat to kontrakt się nie należy :-D
To świadczy tylko o Twoich zdolnościach negocjacyjnych i poradziłby Ci również bezpośrednie zwrócenie się do RP.
W razie odmowy poprosiłbym o pisemne uzasadnienie i wskazanie punktu w regulaminie promocji, który o tym mówi.


dystrykt9 poczytaj moje boje w tym temacie. Kontakt z RP pokazał, że mają to gdzieś, w mailach twierdzą, że sformułowanie "nie łączy się z innymi promocjami" opisuje właśnie ten przypadek. Nie ma tu mowy o jakichkolwiek negocjacjach. Moim zdaniem RP sprzedało zbyt dużo przeglądów i zaczęli interpretować zapisy w sposób umożliwiający ograniczenie sprzedaży.
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-12-11, 11:43   

pioor napisał/a:
poczytaj moje boje w tym temacie

Słusznie, odświeżyłem sobie pamięć :-P
A czy Ty Piotrek pisałeś, że jesteś członkiem DKPL, że łamiesz stereotypy w podejściu do rumuńskiego auta i, co najistotniejsze, czy dostatecznie mocno zaakcentowałeś to, że promocja w swej pierwotnej postaci mówiła o 12 miesiącach od odbioru auta bez żadnych dodatkowych udziwnień i obwarowań?
Przecież widząc pierwotny zapis o 12 miesiącach, wielu z nas mogło po prostu odłożyć w czasie chęć zakupu promocji, będąc przekonanym, że spokojnie zdążą.
Mi udało się przekonać RP taką argumentacją, bo nic sobie nie wymyśliłem, tylko przypomniałem to, co producent sam pierwotnie zaproponował.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-12-11, 22:57   

dystrykt9 napisał/a:

TD Pedro napisał/a:
napisano: "czas trwania umowy... to 3 lata... w moim przypadku na voucherze figuruje data ważności 31.12.2012 r., samochód ma aktualnie 2 lata i nawet gdybym posiadał uprawnienie to skorzystania z vouchera to nijak deklarowanych 3 lat ważności usługi nie dałoby się się zastosować

TD Pedro, voucher jest faktycznie trochę nieprecyzyjnie opisany. Aby aktualnie skorzystać z kontraktu "Moje przeglądy", muszą zaistnieć 3 warunki:
- samochód odebrałeś w ciągu ostatnich 3 m-cy
- zdecydujesz się na wykupienie tej promocji do 31.12.2012
- nie robiłeś dotychczas przeglądu.

A czas obowiązywania kontraktu jest stały, jak już zauważył Lukas87: 3 lata od wydania auta lub 60kkm - zależnie, co nastąpi szybciej. Innymi słowy - podpisując kontrakt 3 miesiące od wydania bolidu, masz kontrakt krótszy o te 3 m-ce :-D


- tak, ja to rozumię (czytałem i nie mam pretensji :-P ...) ale chodzi o to by to uzmysłowić innym, uprawnionym by z tego właściwie skorzystali :-) ...
 
pioor 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 127
Skąd: maz
Wysłany: 2012-12-12, 09:19   

dystrykt9 napisał/a:
A czy Ty Piotrek pisałeś, że jesteś członkiem DKPL, że łamiesz stereotypy w podejściu do rumuńskiego auta i, co najistotniejsze, czy dostatecznie mocno zaakcentowałeś to, że promocja w swej pierwotnej postaci mówiła o 12 miesiącach od odbioru auta bez żadnych dodatkowych udziwnień i obwarowań?

Używałem wielu argumentów, może nie wszystkich które użyłeś ale wielu innych tak. Niestety do tej pory nieskutecznie. Może jednak zbyt szybko się poddałem :oops: .
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3593
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-12, 10:04   

Napisałem do reno poland że odebrałem 30.11 , miałem Logana i jestem zarejestrowany na mojadacia oraz że podczas wykupu vouchera nie będę korzystał z żadnych dodatkowych zniżek czy promocji (bo moim zdaniem prawnika amatora ten zapis może odnosić się tylko do zdarzenia wykupienia kontraktu a nie ma nic wspólnego z wcześniejszym zakupem samochodu i promocjami czy zniżkami otrzymanymi przy zakupie).
Nadeszła odpowiedź:

"W odpowiedzi na Pana maila uprzejmie informujemy, iż w przypadku kiedy spełnia Pan niżej wymienione warunki umowy serwisowej „Moje przeglądy” serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z jednym z Autoryzowanych Partnerów Dacia (lista w załączeniu), którzy zajmują się między innymi sprzedażą powyższych usług."
No nic zaatakuje w takim razie RRG Jerozolimskie dzisiaj.
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3593
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-13, 15:15   

No i się odbiłem.
Dostałem FNS (był wtedy gratis) i dywaniki gumowe i to uniemożliwia zawarcie kontraktu według RP.
Ale jestem uparty. Czekam na regulamin i konkretne punkty.
Jak się doczekam lub nie to uderzam do jakiegoś rzecznika praw konsumenta.
 
pioor 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 127
Skąd: maz
Wysłany: 2012-12-13, 19:39   

DrOzda napisał/a:
uderzam do jakiegoś rzecznika praw konsumenta.

Napisałem maila do nich, nawet nie raczyli odpisać. Ale jak coś ugrasz to daj znać, chętnie się podepnę pod działające rozwiązanie :mrgreen:
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-12-15, 19:33   

DrOzda napisał/a:
Dostałem FNS

Ja FNS kupiłem za 500 PLN. Może to ta różnica...

pioor napisał/a:
Napisałem maila do nich, nawet nie raczyli odpisać

Czasem trzeba poczekać kilka dni na odpowiedź. Też tak miałem ;-)
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne