Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2017-10-11, 01:32
Kontrakty serwisowe Moje przeglądy / Easy Service
Autor Wiadomość
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2012-12-16, 08:39   

Myślę, że nie ma o co kopii kruszyć. Nikt nic za darmo nie daje. "Wiosenny przegląd za darmo" (albo Przed-zimowy) oznacza, że za darmo wezmą auto na kanał i znajdą zużyte klocki, luzy w drążkach i tyle strasznie niebezpiecznych rzeczy, że za wszystkie zapłacisz i jeszcze będziesz im wdzięczny. Mogłem dokupić 2 lata gwarancji za 1600, ale gdy podliczyłem, co w felce wymieniłem między 3 a 5 rokiem użytkowania - był to pewnie tłumik, termostat, klocki i osłona przegubu, i może jeszcze tylna szyba, bo niektóre nitki przestały grzać, to wyszło pewnie 600-1000zł, w dodatku wszystko oprócz może szyby i termostatu to było zużycie eksploatacyjne. Jeśli Duster zacznie sprawiać problemy po 3. roku (oby nie), to pójdzie do komisu, bo nie lubię spędzać wolnego czasu drepcząc po korytarzach serwisu, nawet, jeśli dreptanie nic mnie nie kosztuje (w miejscu "nic" wstawiamy oczywiście 1600). :->
 
GregW 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 84KM LPG
Rocznik: 2012
Wersja: BlackLine2 7 os.
Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 28
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-01-12, 22:31   

Witajcie. Mam taką oto zagwozdkę - odebrałem w piątek 11 stycznia u Dąbrowskich w Zabrzu samochód - moje pytania dotyczą programu "Moje Przeglądy".

1. Samochód kupiłem w Zabrzu ze względu na bardzo dobrą ofertę, natomiast mieszkam na stałe w Kielcach, a Delaer (sprzedawca) powiedział, że "Moje Przeglądy" mogę zrealizować tylko u Dąbrowskich w Zabrzu (tam, gdzie kupiłem samochód) i w żadnym innym ASO. W Kielach mam Renault Tandem i zdecydowanie wygodniej było by mi robić przeglądy w Kielcach. Jak to jest???

2. W warunkach programu "Moje Przeglądy" jest zapis dot. tego, że oferta skierowana jest do "stałych klientów" - czyli takich, którzy mieli wcześniej samochód ze stajni Renault. Sprzedawca nic się o tym nie zająknął (tzn. nie zapytał o moje poprzednie samochody, - a ja żadnego wozu z Renault nie miałem), tylko mówił, że jak najbardziej mogę skorzystać. Fajnie, natomiast biorąc pod uwagę Wasze różne doświadczenia spisane na forum nie chciał bym po zapłaceniu za "Moje Przeglądy" dowiedzieć się, że jednak nie mogę skorzystać z programu bo nie jestem stałym klientem... Czego więc mogę się spodziewać???
 
yakov 


Marka: Jeep
Model: Compass
Silnik: 1.4
Rocznik: 2019
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Sko-Kam
Wysłany: 2013-01-13, 12:39   

Kontrakt serwisowy wykupiłem w Kielcach, a realizowałem w Warszawie - więc kit Ci raczej wciskali (raczej bo jest ewentualność, że coś się w umowie zmieniło - odkąd weszła do sprzedaży zmieniała się juz dwa razy).
 
luk80 


Marka: Dacia
Model: Lodgy, Duster Blackshadow
Silnik: 1.2TCe, 1,6 SCe
Rocznik: 2012,, 2017
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: okolice Zabrza
Wysłany: 2013-02-16, 21:07   

Kontrakt serwisowy możesz realizować gdzie chcesz. Ja dostałem ofertę na Lodgy, tyle, że są dwa warunki:
1. Umowa "Moje Przeglądy" musi zostać podpisana do 28.02.13,
2. Muszę posiadać autko grupy Renault kupione przez mnie jako nowe w salonie.
Wtedy 99zł i zobaczymy jak będzie.
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3593
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-07, 14:58   

Podrożały do 299 PLN.
_________________

 
Raphael 



Marka: Renault (była: Dacia)
Model: Megane (był: Logan MCV)
Silnik: 1.5 dCi (był: 1.6 LPG)
Rocznik: 2016 (był: 2012)
Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 55
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-08, 11:44   

GregW napisał/a:
2. W warunkach programu "Moje Przeglądy" jest zapis dot. tego, że oferta skierowana jest do "stałych klientów" - czyli takich, którzy mieli wcześniej samochód ze stajni Renault

W III.2013 kupiłem u dealera Logana MCV i też mam ofertę "Moje Przeglądy" (za 299 zł), też pisze, że dotyczy "stałych klientów", ale nigdzie na MojaDacia nie pisze cóż to jest ten "stały klient". Czy dobrze rozumiem, że skoro mam taką ofertę na stronie po zalogowaniu się do MojaDacia to automatycznie jestem stałym klientem???
_________________
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3593
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-08, 13:51   

Ostatnio zmodyfikowali warunki tej oferty i można z niej skorzystać tylko przed podpisaniem umowy zakupu samochodu.
W zasadzie i tak się to średnio opłaca, bo przy przeglądach ryczałtowych na Motrio za 310 PLN zapłacisz mniej niż za "oryginalne" materiały eksploatacyjne z ASO obowiązkowe przy kontraktach serwisowych.
_________________

 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2013-05-08, 16:42   

Raphael napisał/a:
Czy dobrze rozumiem, że skoro mam taką ofertę na stronie po zalogowaniu się do MojaDacia to automatycznie jestem stałym klientem???

nie wiem jak to działa w przypadku Logana (zapewne tak samo jak dla innych modeli Dacii) ale u mnie na koncie MojaDacia taka oferta pojawia się co jakiś czas a uprawnień do skorzystania z niej nie posiadałem, nie posiadam i pewnie nigdy nie nabędę... (a w tym kontekście jestem "stałym klientem" już prawie trzy lata :-P )...
Ostatnio zmieniony przez TD Pedro 2013-05-08, 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-09, 14:52   

Raphael napisał/a:
cóż to jest ten "stały klient"

Faktycznie coś popsuli, bo kiedyś było wyjaśnione: "stały klient to właściciel dacii, który posiadał już wcześniej auto tej marki" (ale OIDP uznawali też chyba renówki).

Raphael napisał/a:
skoro mam taką ofertę na stronie po zalogowaniu się do MojaDacia to automatycznie jestem stałym klientem???

Zdecydowanie nie - dają to po prostu każdemu zarejestrowanemu, bez względu na to, czy się faktycznie kwalifikuje, czy nie.
 
drza 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 100
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2013-05-10, 11:26   

Zastanawiam się czy opcja "Moje przeglądy" jest opłacalna.
Patrząc na ceny przeglądów, to widzę, że pierwszy przegląd kosztuję od 500zł w górę. Jeśli wykupię opcję "Moje przeglądy" to pierwszy przegląd jest 299zł + materiały. Ale rozumiem, że już przy drugim przeglądzie jestem zarobiony, bo nie płacę za robociznę. Na trzeci przegląd już się chyba nie załapię z tym kontraktem serwisowym, ponieważ jest to opcja tylko na 3 lata.
Z tego co wyczytałem to nie można swoich materiałów przynosić na przegląd.
Dobrze rozumuję?
 
luk80 


Marka: Dacia
Model: Lodgy, Duster Blackshadow
Silnik: 1.2TCe, 1,6 SCe
Rocznik: 2012,, 2017
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: okolice Zabrza
Wysłany: 2013-05-10, 14:04   

Na przeglądy możesz przynieść swoje materiały, przynajmniej ja tak mam. Pamiętaj tylko by dla swojego spokoju mieć na wszystko kwity (olej, filtry).
Co do "Moje Przeglądy" to jak dobrze pamiętam opcja ta obejmuje przegląd wraz z materiałem czyli filtry i olej.
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3593
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-10, 14:15   

luk80 napisał/a:
Na przeglądy możesz przynieść swoje materiały, przynajmniej ja tak mam. Pamiętaj tylko by dla swojego spokoju mieć na wszystko kwity (olej, filtry).
Co do "Moje Przeglądy" to jak dobrze pamiętam opcja ta obejmuje przegląd wraz z materiałem czyli filtry i olej.

http://www.daciaklub.pl/f...p=144718#144718
Nie obejmuje. To jest ryczałt za robociznę a płacisz za materiały.
_________________

Ostatnio zmieniony przez DrOzda 2013-05-10, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
Raphael 



Marka: Renault (była: Dacia)
Model: Megane (był: Logan MCV)
Silnik: 1.5 dCi (był: 1.6 LPG)
Rocznik: 2016 (był: 2012)
Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 55
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-05-10, 18:19   

DrOzda napisał/a:
luk80 napisał/a:
Co do "Moje Przeglądy" to jak dobrze pamiętam opcja ta obejmuje przegląd wraz z materiałem czyli filtry i olej.

Nie obejmuje. To jest ryczałt za robociznę a płacisz za materiały.

A jednak obejmuje. Właśnie zawarłem umowę "Moje przeglądy" dla Logana MCV na 36 msc. licząc od dnia wydania samochodu (z limitem 60.000 km) - koszt 299 zł. Z tego, co mówił szef dealera i przede wszystkim z tego, co firma napisała w OWU umowa obejmuje:
Cytat:
"4.1.2 wykonanie czynności serwisowych oraz wymianę części i materiałów eksploatacyjnych zgodnie z programem obsługi zapisanym w "Karcie Przeglądów i Gwarancja" jak np. obsługa techniczna i kontrole w odstępach czasu zalecanych przez producenta (przegląd), diagnostyka podzespołów mających wpływ na bezpieczeństwo, wymiana oleju, filtra oleju, filtra kabiny itp. włącznie z robocizną i dostawą olejów, materiałów i części potrzebnych do tych czynności."

Za to nie obejmuje wymiany "prewencyjnej wymiany części eksploatacyjnych", części ulegających zużyciu w trakcie normalnej eksploatacji (klocki, żarówki, wycieraczki itp.). Czyli mówiąc w skrócie: za trzy stówki dostaje się trzy przeglądy w ASO :-)
_________________
 
yakov 


Marka: Jeep
Model: Compass
Silnik: 1.4
Rocznik: 2019
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Sko-Kam
Wysłany: 2013-05-12, 09:32   

Raphael napisał/a:
A jednak obejmuje.

Tak samo twierdzili ludzie z ASO Mory jak przyjechałem na pierwszy przegląd - nie zapłaciłem ani złotówki - zaś pani z centrali stwierdziła w mailu, że tylko robocizna - więc papa R ma rozdwojenie jaźni - twierdząc, że tylko robocizna z jednej strony, z drugiej na przeglądzie nie chcąc pieniędzy za materiały.
 
drza 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 100
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2013-05-13, 12:14   

Raphael napisał/a:
DrOzda napisał/a:
luk80 napisał/a:
Co do "Moje Przeglądy" to jak dobrze pamiętam opcja ta obejmuje przegląd wraz z materiałem czyli filtry i olej.

Nie obejmuje. To jest ryczałt za robociznę a płacisz za materiały.

A jednak obejmuje. Właśnie zawarłem umowę "Moje przeglądy" dla Logana MCV na 36 msc. licząc od dnia wydania samochodu (z limitem 60.000 km) - koszt 299 zł. Z tego, co mówił szef dealera i przede wszystkim z tego, co firma napisała w OWU umowa obejmuje:
Cytat:
"4.1.2 wykonanie czynności serwisowych oraz wymianę części i materiałów eksploatacyjnych zgodnie z programem obsługi zapisanym w "Karcie Przeglądów i Gwarancja" jak np. obsługa techniczna i kontrole w odstępach czasu zalecanych przez producenta (przegląd), diagnostyka podzespołów mających wpływ na bezpieczeństwo, wymiana oleju, filtra oleju, filtra kabiny itp. włącznie z robocizną i dostawą olejów, materiałów i części potrzebnych do tych czynności."

Za to nie obejmuje wymiany "prewencyjnej wymiany części eksploatacyjnych", części ulegających zużyciu w trakcie normalnej eksploatacji (klocki, żarówki, wycieraczki itp.). Czyli mówiąc w skrócie: za trzy stówki dostaje się trzy przeglądy w ASO :-)


Jeśli tak jest to faktycznie opłaca się wykupić ta opcję. Dziś zadzwonię do dealera i zapytam czy spełniam warunki.
 
toomas08 


Marka: Kia
Model: Ceed
Silnik: 1.6
Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 15
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2013-05-13, 13:51   

Będąc ostatnio w ASO Renault to samo mówił mi sprzedawca. Dla Renault tez ten program jest i obejmuje cenę za cały przegląd czyli części+robocizna.
 
strykol 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16v benzyna
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 15
Skąd: Śląsk Radlin
Wysłany: 2013-05-14, 08:12   

Dziś popołudniu będę wiedział dokładnie co i jak bo mam pierwszy przegląd, umowa serwisowa wydrukowana i jadę na 12 do Raciborza.
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-14, 08:36   

drza napisał/a:
OWU umowa obejmuje:
Cytat:
"4.1.2 wykonanie czynności serwisowych oraz wymianę części i materiałów eksploatacyjnych zgodnie z programem obsługi zapisanym w "Karcie Przeglądów i Gwarancja" jak np. obsługa techniczna i kontrole w odstępach czasu zalecanych przez producenta (przegląd), diagnostyka podzespołów mających wpływ na bezpieczeństwo, wymiana oleju, filtra oleju, filtra kabiny itp. włącznie z robocizną i dostawą olejów, materiałów i części potrzebnych do tych czynności."


Obejmuje robociznę i dostawę olejów, materiałów i części, ale nie napisano że będą to oleje, materiały, części w tej cenie. Dostawa będzie gratis, ale już koszt samych olejów, materiałów pewnie będzie płatny.
_________________

 
strykol 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16v benzyna
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 15
Skąd: Śląsk Radlin
Wysłany: 2013-05-14, 16:34   

Witam i już po pierwszym przeglądzie z wydrukowanym kodem promocyjnym Moje Przeglądy, Renomentel Racibórz końcowa cena to 299 zł za całość oto faktura bardzo zadowolony nawet autko umyli.

Obraz (7).jpg
Plik ściągnięto 234 raz(y) 253,75 KB

 
drza 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 100
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2013-05-16, 11:14   

strykol napisał/a:
Witam i już po pierwszym przeglądzie z wydrukowanym kodem promocyjnym Moje Przeglądy, Renomentel Racibórz końcowa cena to 299 zł za całość oto faktura bardzo zadowolony nawet autko umyli.


Czyli oprócz tego, że wykupiłeś za 299zł opcję "Moje przeglądy", musiałeś zapłacić za pierwszy przegląd dodatkowo 299zł? Czy może przegląd był w ramach "Moje przeglądy" i nie zapłaciłeś nic?
 
strykol 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16v benzyna
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 15
Skąd: Śląsk Radlin
Wysłany: 2013-05-16, 16:52   

nic nie wykupywałem zarejestrowałem się na stronie dacia.pl podałem wszystkie dane moje i samochodu , potem wydrukowałem kod promocyjny kontrakt promocyjny moje przeglądy i z tym udałem się do serwisu aby się umówić na przegląd i po przeglądzie płaciłem 299 zł.tak jak na fakturze.
 
Gwarek 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 13
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-05-23, 15:17   

Dzisiaj moja Drakula zaliczyła swój pierwszy przegląd. Korzystałem z opcji ,,moje przeglądy". Zapłaciłem 399,50 zł (299 zł przegląd, olej, filtr oleju, uszczelka korka +100,50 zł za filtr przeciwpyłowy z wymianą).
 
Lukas87 



Marka: Dacia
Model: Sandero I oraz MCV II
Silnik: 1.5 dci oraz 1.2 16V LPG
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1103
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2013-05-23, 15:40   

Gwarek napisał/a:
Dzisiaj moja Drakula zaliczyła swój pierwszy przegląd. Korzystałem z opcji ,,moje przeglądy". Zapłaciłem 399,50 zł (299 zł przegląd, olej, filtr oleju, uszczelka korka +100,50 zł za filtr przeciwpyłowy z wymianą).


Za ten filtr to sobie zacenili :shock: wymiana samemu to max 5min jak już ktoś to robił sam to w 2min się upora a cena filtra w sklepie 30-50
_________________
Dacia jest bogiem, prędkość nałogiem, sandero podstawą, turbo zabawą
Witaj Gość :)
 
Gwarek 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 13
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-05-23, 15:45   

Masz rację na przyszłość będę mądrzejszy :(
 
BMH 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,5 DCI 107
Rocznik: 2012
Wersja: Prestige 7 os.
Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 82
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-05-23, 17:45   

Panowie mam sprawę a mianowicie nie mogę dodać swojego auta i zmienić danych chcę wydrukować kontrakt serwisowy ale nie mogę dodać auta i cały czas wyskakuje mi stare auto więc jak się nie mylę vouczer przez to będzie nie ważny nie chcę mi wejść numer podwozia oraz data 1 rejestracji czy może być przez to że właścicielem jest Getin Leasing?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne