Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2012-11-09, 01:17
LPG w Warszawie
Autor Wiadomość
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-10-23, 20:30   LPG w Warszawie

Koleżanki i koledzy, kto ostatnio montował albo przymierzał się do montażu LPG do DD (4x2) w RRG w W-wie? (Akronimy rządzą!) Czy w dalszym ciągu oferują LandiRenzo Omegas i ile sobie teraz winszują?
Auto dotarte, jakieś parę groszy jest, nie ma co zwlekać, przyjdzie kryzys - będzie jak znalazł.
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-10-27, 12:13   

A co mi tam, sam sobie odpowiem :)* Może komuś się przyda.

Byłem wczoraj, Landi Renzo, 3700 PLN. Może coś ugram bo klub, bo voucher itd. W sumie głupio by było gdybym nie ugrał, bo okazałoby się, że te karty klubowicza i vouchery na nic... No ale zobaczymy jak przyjdzie do płacenia. Cena tej instalacji jest w stosunku do rynku warszawskiego zawyżona o te 700 właśnie.

* A na święta wyślę sam do siebie stos kartek... Jaś Fasola, no żesz...
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-11-08, 09:31   

Taki mi się zrobił tu wątek solistyczny...
Uzgodniłem na Puławskiej montaż instalacji, dostałem zniżkę na voucher 200 zł (z mojadacia.pl), zatem cena zbliżyła się zadowalająco do poziomu rynku warszawskiego. Mam tylko pytanie dotyczące gwarancji, bo szczerze mówiąc zapomniałem o to zapytać. Czytałem na naszym forum, że gwarancję fabryczną na silnik zastępuje w takim przypadku jakaś "gwarancja dealerska", czy powinna być ona wyrażona jakimś dokumentem?
Ostatnio zmieniony przez project2010 2012-11-08, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-11-08, 15:01   

project2010 napisał/a:
Czytałem na naszym forum, że gwarancję fabryczną na silnik zastępuje w takim przypadku jakaś "gwarancja dealerska",

MSZ (i chyba nie tylko moim) pozafabryczny montaż instalacji LPG nie unieważnia gwarancji na cały silnik a jedynie na elementy poddane modyfikacji i dealer przejmuje na siebie rolę gwaranta całości...
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-11-08, 16:14   

TD Pedro napisał/a:

MSZ (i chyba nie tylko moim) pozafabryczny montaż instalacji LPG nie unieważnia gwarancji na cały silnik a jedynie na elementy poddane modyfikacji i dealer przejmuje na siebie rolę gwaranta całości...


Tak, to wydaje się jasne, pytanie tylko, czy oni dają (powinni dawać) na to jakiś papierek?
Gdzieś czytałem też wypowiedź chyba Laisara, że ostatnio RP przyjęło zasadę, że montaz instalacji tożsamej z fabryczną nie zmienia w sprawach gwarancyjnych abolutnie nic, tzn. w dalszym ciągu jest ona identyczna jak przed montażem i obowiązuje w kazdym serwisie. Prawda li to?
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-11-08, 17:57   

project2010 napisał/a:
Tak, to wydaje się jasne, pytanie tylko, czy oni dają (powinni dawać) na to jakiś papierek?

- zapewne takim papierkiem jest gwarancja na samą instalacją co w połączeniu z jej montażem w tymże serwisie... itd...
project2010 napisał/a:
Gdzieś czytałem też wypowiedź chyba Laisara, że ostatnio RP przyjęło zasadę, że montaz instalacji tożsamej z fabryczną nie zmienia w sprawach gwarancyjnych abolutnie nic, tzn. w dalszym ciągu jest ona identyczna jak przed montażem i obowiązuje w kazdym serwisie.

- staram się (o ile czas i inne okoliczności przyrody pozwalają) dokładnie czytać Forum ale na takie "dictum" nie trafiłem - ale byłoby fajnie bo mam instalację tożsamą z fabryczną ale niefabryczną :-( ,
project2010 napisał/a:
Prawda li to?

- może wywołany Autor zechce się do tego odnieść :-)
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-11-08, 19:37   

TD Pedro napisał/a:

- staram się (o ile czas i inne okoliczności przyrody pozwalają) dokładnie czytać Forum ale na takie "dictum" nie trafiłem - ale byłoby fajnie bo mam instalację tożsamą z fabryczną ale niefabryczną :-( ,

- może wywołany Autor zechce się do tego odnieść :-)


No zobacz sam. W połowie strony, pierwsza wypowiedź Laisara.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-11-08, 19:56   

project2010 napisał/a:
No zobacz sam. W połowie strony, pierwsza wypowiedź Laisara.

ciemność widzę... :lol: cosik sie nie wyświetla :-( ale wierzę :-) (no bo czemu miałbym nie wierzyć?)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne