Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Opole i woj. opolskie
Autor Wiadomość
xchris 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 21
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-02-28, 17:04   Opole i woj. opolskie

Witam wszystkich forumowiczów a w szczególności ludzi z Opola i woj. opolskiego.
Co prawda nie jestem u was w szeregach od dawna ale wpadłem na pomysł aby może tak każdy kto jest z woj. opolskiego wpisałby sie tutaj zamieszczając kilka informacji o sobie i o swojej Dacii. Umożliwiłoby nam to łatwiejszy kontakt se sobą tutaj lokalny oczywiście oraz może w przyszłości organizowanie jakiś rejonowych zlotów wojewódzkich albo spotkaniach w miłym gronie oraz ciekawą wymianę informacji.
Czekam na wpisy oraz na wszelakiego rodzaju propozycje organizacyjne
Pozdrawiam
Chris
_________________
Chris
 
Lukasz_B 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 67
Skąd: Wrocław / Opole
Wysłany: 2013-03-14, 20:08   

Cześć,

Żeby nie było tutaj pusto po namyśle się wpisuję. Dlaczego po namyśle?
Pochodzę z Opola, zresztą blachy w Dusterze mam w dalszym ciągu OP, chociaż już od 12 lat mieszkam poza tym miastem. Pojawiam się jednak od czasu do czasu na weekendy, więc może się jednak jakoś wpasowuję geograficznie :).
Aktualnie na codzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Od 2011r. jestem szczęśliwym posiadaczem Dustera, po przesiadce z 14-to letniego Renault Megane. Megane darzę wielkim sentymentem, ale Duster to zupełnie nowe wrażenia z jazdy i zupełnie nowe możliwości. Fajne jest to, że u mnie (i wydaje mi się że również u wielu innych użytkowników) te pozytywne wrażenia związane z jazdą Dusterem nie wygasają po kilku miesiącach :). Boczne drogi zapraszają, piaseczek czy rozmoknięta łąka kusi, a stromy kamienisty podjazd pod górę to wyzwanie a nie przeszkoda terenowa. :-P

Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z nowego zakupu, tak jak większość obecnych tu Forumowiczów.
_________________
Pierwszy Duster na Islandii!
Wyprawa do krainy ognia i lodu:
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=7200
 
xchris 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 21
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-03-15, 19:43   

Faktycznie muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Powiem szczerze że najgorsze tak naprawdę było pierwsze 3 dni. Tak mi jakoś dziwnie było...tak nieswojo... przedzierała się myśl czy dobrze zrobiłem, a może...w sumie nie wiadomo co...!!!???
Ale już jest OK!!!! I powiem szczerze nie zamieniłbym jej na żadne inne ani nie myślę już a co by było gdyby.
Jestem bardzo zadowolony. Wpasowałem sie w nią już w 110% albo i więcej :)
Dużo miejsca na wszystkie graty które zabieramy ze sobą.
Podsumowując...LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE!!!
Mam nadzieję że reszta użytkowników LODGY jest również zadowolona jak ja!
_________________
Chris
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne