Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Czas realizacji zamówienia na Logana II
Autor Wiadomość
kyrneh 



Marka: Fiat 126p;Opel Kadett;Nexia;Dacia Logan I;II
Model: Sandero
Silnik: 0,9 TCE
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway Outdoor
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 86
Skąd: pomorze
  Wysłany: 2013-03-14, 19:08   Czas realizacji zamówienia na Logana II

Witajcie, dawno nie byłem na forum, nadal jeżdżę Loganem Laureate zakupionym w lipcu 2006 r, przebieg 105 tyś sprawuje sie b. dobrze ale z uwagi na nową wersje Logana II zamówiłem go 18 lutego w salonie/ dodatkowe wyposazenie czujniki parkowania i Media Nav oraz koło zapasowe/. Przypuszczalny termin realizacji 15 kwiecień 2013 r/.
Mam pytanie do pozostałych forumowiczów którzy zdecydowali sie na Logana II Laureate i złozyli zamówienia. Jak wyglada w waszym przypadku czas realizacji zamówienia? :?:
_________________
kyrneh
 
Andy87 



Marka: Dacia
Model: Nowy Logan
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-14, 20:29   

Ja zamówiłem 28.02 i odbieram właśnie 15.04 ale biorę auto "z wystawki" ale przynajmniej już w nim posiedziałem :mrgreen:
Aha mówili że nowe logany dojadą pod koniec maja lub na początku czerwca :-/
Ostatnio zmieniony przez Andy87 2013-03-14, 20:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
kyrneh 



Marka: Fiat 126p;Opel Kadett;Nexia;Dacia Logan I;II
Model: Sandero
Silnik: 0,9 TCE
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway Outdoor
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 86
Skąd: pomorze
Wysłany: 2013-03-14, 20:50   

Andy87 napisał/a:
Ja zamówiłem 28.02 i odbieram właśnie 15.04 ale biorę auto "z wystawki" ale przynajmniej już w nim posiedziałem :mrgreen:
Aha mówili że nowe logany dojadą pod koniec maja lub na początku czerwca :-/


W salonie w którym skladałem zamówienie jest jeden tylko Logan II Laureate ale bez tych dodatków o które mi chodzi i również mogłem go wziąśc od ręk. Jeżeli są tak odległe terminy to jest masakra, nawet nie widac w mediach kampanii reklamowej Logana II.
_________________
kyrneh
 
Andy87 



Marka: Dacia
Model: Nowy Logan
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-15, 20:29   

Nie ma kampanii bo nie było jeszcze polskiej premiery nowego logana.
 
Raphael 



Marka: Renault (była: Dacia)
Model: Megane (był: Logan MCV)
Silnik: 1.5 dCi (był: 1.6 LPG)
Rocznik: 2016 (był: 2012)
Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 55
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-03-20, 14:57   

Z moich skromnych na razie doświadczeń z Dacią, z czasem realizacji w ogóle czegokolwiek ze znaczkiem Dacia jest nieładnie - dotyczy to nawet aut nowych, które już są na "stocku". Więcej opiszę jak już (jeżeli wreszcie) wejdę w posiadanie Daćki.
 
wat 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi 110
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1146
Skąd: Zabrze/Hindenburg
Wysłany: 2013-03-20, 20:36   

ja wczoraj usłyszałem że nowy sandacz i logan na sierpień i cały tabun juz maja zmówień wiecej niz na lodzie i dokera a duster gdzieś w srodku jeśli chodzi o ilość zamówień
 
Dawid_Bittner 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.2 16V 75KM + LPG
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-04-06, 09:05   

Witam. W zeszłym tygodniu zamówiłem Dacię LOGAN II z fabrycznie montowaną instalacją LPG, termin dostawy został ustalony na wrzesień 2013 r.
_________________
Dawid Bittner
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-04-06, 09:59   

Matko Boska :!: - pół roku :?: tyle czeka się na Bentleya
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-04-06, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-04-06, 10:08   

przecież piszę że jest to wersja dostępna w terminie późniejszym

też strajkują w Rumuni ;-)
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-04-06, 10:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
malygabrys 



Marka: Dacia, Dacia
Model: Duster 4*2, MCV
Silnik: 1,6 16V + LPG BRC, 1,6 MPI+LPG BRC
Rocznik: 2011 , 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 532
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2013-04-06, 10:14   

:-D Bo nasze Daćki to jak Bentleje :-D

Na swoją czekałem od 25 sierpnia 2010r do 18 stycznia 2011r - tylko 4 miechy i nie czytałem forum bo nie wiedziałem że istnieje - dopiero po zakupie szukając informacji znalazłem w necie.

Jak kocha to poczeka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Daffy 


Marka: Dacia
Model: Logan II
Silnik: TCe90
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-06, 18:58   

zamówiłem dzisiaj Dacie Logan II, czas oczekiwania 33 tydzień roku.. :/
 
kyrneh 



Marka: Fiat 126p;Opel Kadett;Nexia;Dacia Logan I;II
Model: Sandero
Silnik: 0,9 TCE
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway Outdoor
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 86
Skąd: pomorze
Wysłany: 2013-04-06, 20:34   

malygabrys napisał/a:
:-D Bo nasze Daćki to jak Bentleje :-D

Na swoją czekałem od 25 sierpnia 2010r do 18 stycznia 2011r - tylko 4 miechy i nie czytałem forum bo nie wiedziałem że istnieje - dopiero po zakupie szukając informacji znalazłem w necie.

Jak kocha to poczeka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Niestety, mimo krytykanctwa marki cieszy sie ona duzym powodzeniem. Ja na swoją w 2006 r czekałem od maja do 19 lipca, a teraz czekam od 18 lutego do 15 kwietnia/ jak dobrze pójdzie/.W salonach też za bardzo nie ma w czym wybierac dlatego trzeba cierpliwie czekac.
_________________
kyrneh
 
Ircys 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 SCe 100
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 254
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-07, 20:28   

kyrneh napisał/a:

Ja na swoją w 2006 r czekałem od maja do 19 lipca, a teraz czekam od 18 lutego do 15 kwietnia/ jak dobrze pójdzie/.W salonach też za bardzo nie ma w czym wybierac dlatego trzeba cierpliwie czekac.


Mam w związku z tym oczekiwaniem kilka pytań.
Jeżeli np. dzisiaj się zdecyduję na jakeś autko i idę do dealera je zamówić to co z nim ustalam dzisiaj?
1. dostaję jakąś konkretną ofertę cenową i teraz i tylko teraz mam możliwość jakiś negocjacji cenowych (dywaniki, radyjko itp.) i ta cena, którą dzisiaj ustalę jest wiążąca przy odbiorze?
2. jeżeli przy odbiorze (np. za 4 miesiące) jest jakaś promocja np. zniżka na cokolwiek w wysokości powiedzmy 2000 zł to czy ta promocja/zniżka wtedy też dotyczy i mnie, czy już nie?
3. czy dzisiaj podczas zamówienia podpisuje jakąś umowę?
4. czy wpłacam jakąś zaliczkę przy takim zamówieniu?
5. jak to w ogóle formalnie się odbywa? Jakie papiery wtedy się podpisuje i czy w ogóle coś się podpisuje w tym momencie?
6. czy podczas okresu oczekiwania mam jeszcze możliwość jakiś modyfikacji w moim zamówionym autku (np. chcę coś domówić lub z czegoś jednak zrezygnować), czy może to jest ustalane dzisiaj raz i koniec?
7. czy ewentualnie mam możliwość zrezygnowania z zamówionego autka(np. rozmyśliłem się i chce kupić innej marki autko) i nie odebrać go? Jeżeli tak, to czy coś tracę (jakaś zaliczka?, kara za zerwaną umowę? itp.?)

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość, ale nigdy w życiu nie kupowałem autka w salonie, więc stąd te moje, może trochę naiwne, pytania :)
 
kyrneh 



Marka: Fiat 126p;Opel Kadett;Nexia;Dacia Logan I;II
Model: Sandero
Silnik: 0,9 TCE
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway Outdoor
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 86
Skąd: pomorze
Wysłany: 2013-04-07, 21:15   

Ircys napisał/a:
kyrneh napisał/a:

Ja na swoją w 2006 r czekałem od maja do 19 lipca, a teraz czekam od 18 lutego do 15 kwietnia/ jak dobrze pójdzie/.W salonach też za bardzo nie ma w czym wybierac dlatego trzeba cierpliwie czekac.


Mam w związku z tym oczekiwaniem kilka pytań.
Jeżeli np. dzisiaj się zdecyduję na jakeś autko i idę do dealera je zamówić to co z nim ustalam dzisiaj?
1. dostaję jakąś konkretną ofertę cenową i teraz i tylko teraz mam możliwość jakiś negocjacji cenowych (dywaniki, radyjko itp.) i ta cena, którą dzisiaj ustalę jest wiążąca przy odbiorze?
2. jeżeli przy odbiorze (np. za 4 miesiące) jest jakaś promocja np. zniżka na cokolwiek w wysokości powiedzmy 2000 zł to czy ta promocja/zniżka wtedy też dotyczy i mnie, czy już nie?
3. czy dzisiaj podczas zamówienia podpisuje jakąś umowę?
4. czy wpłacam jakąś zaliczkę przy takim zamówieniu?
5. jak to w ogóle formalnie się odbywa? Jakie papiery wtedy się podpisuje i czy w ogóle coś się podpisuje w tym momencie?
6. czy podczas okresu oczekiwania mam jeszcze możliwość jakiś modyfikacji w moim zamówionym autku (np. chcę coś domówić lub z czegoś jednak zrezygnować), czy może to jest ustalane dzisiaj raz i koniec?
7. czy ewentualnie mam możliwość zrezygnowania z zamówionego autka(np. rozmyśliłem się i chce kupić innej marki autko) i nie odebrać go? Jeżeli tak, to czy coś tracę (jakaś zaliczka?, kara za zerwaną umowę? itp.?)

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość, ale nigdy w życiu nie kupowałem autka w salonie, więc stąd te moje, może trochę naiwne, pytania :)


Wybierajac okreslony salon i decydujac się na konkretny model podpisujesz Umowę Sprzedaży z dealerem w której to zawarta jest charakterystyka zamawianego pojazdu /marka, model,wersja, kolor,tapicerka, rodzaj silnika i paliwa oraz rodzaj nadwozia a także wybrane opcje dodatkowe np. lakier metalizowany, zapasowe koło, czujniki cofania itp. Ponadto powinny byc wskazane wynegocjowane dodatkowe opcje wyposażeniowe lub upusty. Podpisując umowę musisz wpłacic zadatek w wysokości uzgodnionej z dealerem który to wchodzi w skład ostatecznej ceny pojazdu i który to podlega regulacjom art. 394 kodeksu cywilnego / tak jak kazdy zadatek/ np. przepadek w przypadku nieuzasadnionego odstapienia od umowy lub też wypłacenie go w podwójnej wysokosci w przypadku nie dostarczenia pojazdu z winy sprzedającego. Integralną częścią umowy są dostarczone jako załącznik Ogólne warunki sprzedaży które szczególowo regulują powyzsze kwestie. W trakcie oczekiwania możesz dokonac jeszcze modyfikacji zamówienia, o ile sprzedawca stwierdzi, że jest to jeszcze możliwe. Ustalona w umowie cena może byc zwiększona w przypadku zmian niezależnych od sprzedajacego np. wzrostu stawki celnej o czym na piśmie musi cie powiadomic sprzedawca a ty masz prawo wtedy ewentualnego odstapienia od umowy.Przed wydaniem pojazdu trzeba wpłacic pozostałą czesc należnej kwoty.
Umowa jest sporządzana w egz. dla każdej ze stron i stanowi dowód zawarcia umowy sprzedaży samochodu.

W umowie zawarty jest również przybliżony czas realizacji / dostarczenia/ samochodu.

Może te uwagi bedą ci pomocne przy podejmowaniu decyzji, jak widzisz gro kwestii zwiazanych z zakupem musisz wynegocjowac przed podpisaniem umowy. Po jej podpisaniu masz czas na zebranie pozostałek kwoty lub też o ile korzystasz z kredytu oferowanego przez dealera to musisz podpisac z nim stosowne dodatkowe dokumenty.

Pozdrawiam.
_________________
kyrneh
Ostatnio zmieniony przez kyrneh 2013-04-08, 05:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-04-07, 21:23   

1, tak, można i trzeba się targować, sprzedawcy zrobili się bardziej elastyczni i można wywalczyć sporo więcej niż przysłowiowe dywaniki, to kwestia umiejętności negocjacji i podejścia konkretnego sprzedawcy, oferty u różnych dilerów mogą być różne, cena przy odbiorze nie powinna się zasadniczo zmienić
2. trudno powiedzieć, raczej nie - liczy się głównie stan w chwili składania zamówienia
3.tak, zamówienie konkretnej specyfikacji
4.tak, zwykle 5% ceny, choć można i mniej (ja płaciłem 3.000)
5. podpisujemy zamówienie
6.tak, zanim zamówienie trafi do fabryki i rozpocznie się montaż - zwykle do 2 tygodni, jednak lepiej dokładnie przemyśleć potrzeby w chwili składania zamówienia
7. pytać sprzedawcę i czytać umowę zanim cokolwiek podpiszemy,teoretycznie zadatek przepada, ale jeśli diler znajdzie innego kupca na tak skompletowane auto, może okazać się elastyczny
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-04-07, 21:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
Ircys 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 SCe 100
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 254
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-09, 17:09   

Aj... tego się obawiałem, że do zamówienia trzeba już przyjść przygotowanym od A do Z,
bo później jest już bardzo trudno coś zmienić.
Czy ktoś ma może z Was taką umowę-zamówienie, może ją zeskanować i wrzucić to lub do mnie na maila (oczywiście bez danych osobowych), bo chciałbym zobaczyć jak to wygląda?

Pozdrawiam
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-09, 20:44   

Ircys napisał/a:
później jest już bardzo trudno coś zmienić

Nie, do momentu, aż auto faktycznie nie trafi do produkcji, to śmiało można zmieniać (:
 
Grass-Fighter 
Zielony listek


Marka: Alfa Romeo
Model: 155
Silnik: 2.0 TS E2 przygotowany do uturbienia
Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-09, 20:51   

Ircys napisał/a:
kyrneh napisał/a:

Ja na swoją w 2006 r czekałem od maja do 19 lipca, a teraz czekam od 18 lutego do 15 kwietnia/ jak dobrze pójdzie/.W salonach też za bardzo nie ma w czym wybierać dlatego trzeba cierpliwie czekać.


Mam w związku z tym oczekiwaniem kilka pytań.
Jeżeli np. dzisiaj się zdecyduję na jakeś autko i idę do dealera je zamówić to co z nim ustalam dzisiaj?
1. dostaję jakąś konkretną ofertę cenową i teraz i tylko teraz mam możliwość jakiś negocjacji cenowych (dywaniki, radyjko itp.) i ta cena, którą dzisiaj ustalę jest wiążąca przy odbiorze?
2. jeżeli przy odbiorze (np. za 4 miesiące) jest jakaś promocja np. zniżka na cokolwiek w wysokości powiedzmy 2000 zł to czy ta promocja/zniżka wtedy też dotyczy i mnie, czy już nie?
3. czy dzisiaj podczas zamówienia podpisuje jakąś umowę?
4. czy wpłacam jakąś zaliczkę przy takim zamówieniu?
5. jak to w ogóle formalnie się odbywa? Jakie papiery wtedy się podpisuje i czy w ogóle coś się podpisuje w tym momencie?
6. czy podczas okresu oczekiwania mam jeszcze możliwość jakiś modyfikacji w moim zamówionym autku (np. chcę coś domówić lub z czegoś jednak zrezygnować), czy może to jest ustalane dzisiaj raz i koniec?
7. czy ewentualnie mam możliwość zrezygnowania z zamówionego autka(np. rozmyśliłem się i chce kupić innej marki autko) i nie odebrać go? Jeżeli tak, to czy coś tracę (jakaś zaliczka?, kara za zerwaną umowę? itp.?)

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość, ale nigdy w życiu nie kupowałem autka w salonie, więc stąd te moje, może trochę naiwne, pytania :)


Jestem pracownikiem jednego z dilerów i postaram się się przedstawić sprawę z punktu naszego punktu widzenia.

1. Tak cena jest wiążąca z dnia zamówienia. Na Dacie nie ma raczej zniżek bo sprzedaje się bardzo dobrze stąd też czas oczekiwania ponieważ miejsca produkcyjne rozdzielane są na wszystkie kraje europy.
2. Nie Ciebie dotyczy to co było w momencie zamówienia. Ponieważ sprzedaż według RP nastąpiła w momencie podpisania umowy.
3. Tak podpisujesz umowę kupna sprzedaży.
4. Zaliczka to zwykle 2-3 tyś. ale to zależy od wewnętrznej polityki danego dilera.
5. Podpisuje się umowę kupna sprzedaży.
6. Tak masz około 14 dni na zmiany potem auto dostaje DHP-er (Definitywny Harmonogram Produkcji)
7. W zależności od koncesji u mnie dostałbyś swoje pieniądze jeżeli udało by mi się znaleźć na nie klienta i dopiero wtedy bym je zwrócił. Ale w przypadku Dacii nie ma problemu na klienta więc nie ma się o co martwić.

Nie wiem czy wiecie ale diler ma 5% marży na Dacii i jeżeli daje wam zniżkę to znaczy że obcina swoją marżę i nie wiem jak jest u innych ale z reguły musimy zostawić sobie 2% więc maksymalnie dajemy 3% albo dajemy gratisy o wartości tych 3%. Czasem są wyjątki i masz 5% jeżeli komuś brakuje do planu.
Mam nadzieję, że moja odpowiedź pomoże wam zrozumieć nas doradców. Nie piszę o sobie sprzedawca bo czuję się doradcą mam wiedzę i doświadczenie które oferuję wam potencjalnym nabywcą :)
 
Ircys 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 SCe 100
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 254
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-14, 20:41   

Dzięki za szczegółowe wyjaśnienia. Trochę mnie ta procedura wystraszyła i wręcz zniechęciła, bo ja lubię kupować to, co widzę w realu, a nie na obrazku w katalogu.
W sobotę byłem na rekonesansie w salonie i chciałem zobaczyć kolor niebieski mineral RNF no i dealer pokazał mi go ...w katalogu - kwadracik 2x2 cm, bo... nie mają takiego w salonie i... nie wiedzą kiedy będzie :) i jak tu spisywać umowę zakupu w ciemno...?

Bedąc w salonie zapomniałem jeszcze dopytać o jazdę próbną, na którą chcę się zapisać. Czy ktoś może napisać:
1. jakie formalności przy tym się spisuje,
2. czy w ogóle coś się wtedy spisuje,
3. czy jest jakiś czas maksymalny takiej jazdy, odległość max
4. i tak z ciekawości, czy taka jazda jest ubezpieczona (OC dealera)?

Pozdrawiam
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-04-14, 20:55   

to zapewne zależy od zwyczajów danego salonu. Ja w trakcie wizyty u dilera powiedziałem,że chcę się przejechać - szczególnie po gorszych nawierzchniach, więc sprzedawca wziął kluczyki, wyszliśmy przed salon, wywiózł mnie na jakieś dalekie dziurawe peryferia i tam po prostu zamieniliśmy się miejscami. Pojeździłem sobie jakieś pół godziny po szosie, drodze gruntowej i na odcinku o lepszej nawierzchni. Zorientowałem się, o co mniej więcej chodzi, powiedziałem,że to mi wystarczy i wróciłem do salonu,cały czas za kółkiem. Nie pytano mnie nawet o to czy mam prawo jazdy :-P
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-04-14, 20:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
kyrneh 



Marka: Fiat 126p;Opel Kadett;Nexia;Dacia Logan I;II
Model: Sandero
Silnik: 0,9 TCE
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway Outdoor
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 86
Skąd: pomorze
Wysłany: 2013-04-19, 22:02   

Victoria! Nareszcie dziś tj. 19.04.2013 r z czterodniowym poślizgiem odebrałem Logana II z dodatkowymi akcesoriami w postaci: autoalarm, listwy boczne na drzwi i owiewki szyb przednich drzwi oraz aufelgi :-D

19042013062k.jpg
Plik ściągnięto 514 raz(y) 67,35 KB

_________________
kyrneh
Ostatnio zmieniony przez kyrneh 2013-04-19, 22:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-04-20, 07:10   

piękny kawał auta, gratulacje, niech kółka się kręcą długo i bezawaryjnie ;-)
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2013-04-20, 08:46   

fajny kolorek i te aluski... całość bardzo dobrze zestawiona... dużo zadowolenia i bezawaryjności życzę... :-)
 
marszelest 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V / LR-IV
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 553
Skąd: ŻORY
Wysłany: 2013-04-20, 14:05   

przyznać muszę ,że wygląda bardzo rasowo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
życzę długiej i bezawaryjnej jazdy :-D
_________________
(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
 
Andy87 



Marka: Dacia
Model: Nowy Logan
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-20, 19:29   

No to jest nas dwóch :) Gratulacje i bezawaryjnej jazdy życzę !!!

Dodatkowe wyposażenie masz fabryczne czy dealer ci montował? I czy masz polski język w menu radia?

Pozdrawiam

PS. Daj wiecej fotek
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne