Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 02:19
radio z usb - obsługa MP3
Autor Wiadomość
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-03-21, 09:44   radio z usb - obsługa MP3

zastanawia mnie jedna rzecz - prośba o potwierdzenie że też tak macie:

silnik uruchomiony, odtwarzam dowolny utwór na usb (mp3). po wyjęciu kluczyka i ponownym uruchomieniu samochodu radio zaczyna odtwarzać pierwszy (alafabetycznie) utwór na usb.
no nie ma pamięci pomyślałem - trudno.

ale zdziwienie moje było duże gdy:
bez kluczyka uruchomiłem radio, włączyłem mp3, ZGASIŁEM RADIO, po kilku dniach odpaliłem samochód a radio zaczeło odtwarzać utów na którym ostatnio skończyłem słuchać.
wynikało by z tego że pamięć utworu jest kasowana przy wyciąganiu kluczyka.

też tak macie????
 
GDkris44 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 LPG 2+4
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 106
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2013-03-21, 14:32   

Ja przy prawidlowym podlaczeniu niefabrycznego radia i wyciagnieciu kluczyka mialem je za kazdym razem rozprogramowane wiec podpiolem je na stale pod akumulator i problem rozwiazany tyle tylko ze musze je wlaczac i wylaczac recznie,moze ktos powie o co tutaj chodzi?
 
tomszafa 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 4x2 + LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 343
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-03-21, 14:44   

GDkris44 napisał/a:
Ja przy prawidlowym podlaczeniu niefabrycznego radia i wyciagnieciu kluczyka mialem je za kazdym razem rozprogramowane wiec podpiolem je na stale pod akumulator i problem rozwiazany tyle tylko ze musze je wlaczac i wylaczac recznie,moze ktos powie o co tutaj chodzi?


Prawdopodobnie zamieniles kable miejscami.
Znaczy zasilanie po stacyjce podlaczyles pod tak zwana pamiec radia a "stale" zasilanie pod zasilanie radia.
Z tego co pamietam to kolory przewodow w ISO to zolty i czerwony ale trzeba to sprawdzic miernikiem.
Musi być tak, że kabel zasilania po stacyjce podłaczamy pod zasilanie radia a "stale" zasilanie po przewod tak zwanej pamieci radia.
Wystarczylo jedynie zamienic te kable miejscami i powinno byc ok.

Jak by było coś nie jasne to pytaj :mrgreen:
Może ten obrazek pomoże
_________________
www.smfoto.pl

www.dusterklub.pl - KLUB DUSTERA
 
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-03-21, 14:49   

Nowa Lodgy, oryginalne radio ;-)

raczej pinów nie zamienili. Albo skopana instalacja, albo TTTM ;-)
 
tomszafa 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 4x2 + LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 343
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-03-21, 14:53   

hojnorek napisał/a:
Nowa Lodgy, oryginalne radio ;-)

raczej pinów nie zamienili. Albo skopana instalacja, albo TTTM ;-)


Odpowiadalem koledze GDkris44 ;-)
W twoim przypadku też może to mieć związek z tymi kablami.
Ale zdarza Ci się to cały czas czy tylko raz wystąpiło?
_________________
www.smfoto.pl

www.dusterklub.pl - KLUB DUSTERA
 
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-03-21, 14:58   

zawsze zawsze.
typowe użycie radia to zaczynam jazdę - odpala sie (mp3). kończę jazdę - radio sie wyłącza. potem odpalam silnik i mam mp3 nr1. myśałem że po prostu tak zostało to zrobione.

tymaczasem wszedłem do auta coś pokombinować, odpaliłem radio bez kluczyka i potem się zdziwiłem że pamiętał gdzie skończył. i jest to powtarzalne.

to że nie jest to kwestia pinów to potwierdza też fak że radio się nierozporgramowuje (pamięta ustawienia menu)
 
GDkris44 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 LPG 2+4
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 106
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2013-03-21, 19:21   

Dzieki TOMSZAFA jak sie ociepli to pokombinuje...
 
rimo 



Marka: Dacia/Renault
Model: Sandero Stepway/Megane
Silnik: 1.6 MPI LPG/1.6v16 LPG
Rocznik: 2011/2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 271
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2013-03-22, 07:20   

Używałem zastępczego Sandero z nowym radiem, 2 razy w przeciągu paru dni. Za każdym razem słuchałem mp3 z tego samego pendriva a moje zdziwienie wywołało odtwarzanie (podczas drugiej jazdy autem) muzyki nie od pierwszych plików, tylko jakby od ostatniego odtwarzanego utworu. Generalnie radio zawsze odtwarzało od ostatniego pliku, nie pamiętam aby było inaczej.
_________________

 
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-03-22, 10:40   

czyli pamiętał odtwarzany utwór po wyciągnięciu i ponownym włożoeniu pendrive?
 
Boogie 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2012
Wersja: Prestige 5 os.
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 283
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-22, 12:01   

Ja co prawda mam MediaNav ale zapamiętuje ostatni utwór. Nie wiem czy ja bym z tym nie podjechał do serwisu, bo jak zaczniesz sam grzebać przy kablach i wyjdzie że to jednak nie to, to w serwisie mogą się przyczepić o ingerencję.
 
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-03-22, 12:03   

Boogie - ja też nie mam MediaNav - mamy takie samo radio

Sam na pewno grzebał nie będę. chodziło mi o to czy jest z czym jechać do serwisu czy po prostu TTTM. no ale widać że trzeba podjechać :-(
 
tomszafa 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 4x2 + LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 343
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-03-22, 14:08   

hojnorek napisał/a:
Boogie - ja też nie mam MediaNav - mamy takie samo radio

Sam na pewno grzebał nie będę. chodziło mi o to czy jest z czym jechać do serwisu czy po prostu TTTM. no ale widać że trzeba podjechać :-(


Oczywiscie, ze trzeba do nich podjechac, trzeba ich męczyć :mrgreen:
Niech kombinują ;-)
_________________
www.smfoto.pl

www.dusterklub.pl - KLUB DUSTERA
 
hojnorek 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 123
Skąd: Św. Katarzyna
Wysłany: 2013-03-22, 20:22   

wygląda na to ze to nie wina radia, a nawet jeśli to ciężko będzie przekonać serwis do naprawy :-) )

na starym duzym pendraku 8GB jest zgodnie z oczekiwaniami. wszystko pamięta
na nowym minipędraku 16GB gubi pamięć. na początku myślałem że problem tkwi w tym że utwory nie są w głównym katalogu, ale nie. po prostu z jakiegoś powodu ten 16GB jest nielubiany przez radio. spróbuje jeszcze starej metody informatyków... sformatuję pendraka na nowo :-)
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-22, 21:49   

hojnorek napisał/a:
spróbuje jeszcze starej metody informatyków... sformatuję pendraka na nowo :-)

Bardzo słusznie. :) Zwróć tylko uwagę, czy na tym starym i na tym nowym jest taki sam filesystem (FAT32 czy co tam).
 
rimo 



Marka: Dacia/Renault
Model: Sandero Stepway/Megane
Silnik: 1.6 MPI LPG/1.6v16 LPG
Rocznik: 2011/2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 271
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2013-03-22, 22:01   

Ja również używałem minipendriva 16GB i oczywiście na czas oddania auta był wyciągnięty a podczas "wypożyczenia" na tydzień, siedział sobie normalnie w "norce" :-)
_________________

 
skylar 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.5 dCi 90km
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 163
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-19, 07:28   

Odgrzeję trochę temat. Tak jak inni pisali wcześniej problem jest z pendrive, a dokładnie z tym, że zdarzają się takie na których radio (fabryczne Logan II, nie MediaNAV) nie zapamiętuje (zapisuje?) ostatnio odtwarzanego utworu. Co ciekawe wydaje mi się, że problem dotyczy w większym stopniu nowych pendrive niż starszych. U mnie osobiście z 3 sprawdzanych przy 2 nie zapamiętuje. Oba, z którymi radio ma problem są markowych firm Goodram i Kingston, oba są w wersji mini/micro i oba sa w miarę nowe i mają FAT32. Co ciekawe radio nie ma problemów ze starym Sandisk 4GB (metalowa obudowa, niestety nie jest to wersja mini), który domyślnie ma zainstalowany soft do szyfrowania (usunięty wcześniej przeze mnie). Jak będę miał chwilę czasu muszę zobaczyć czy jest na nim FAT16 czy 32.

Zresztą problem nie dotyczy tylko radia fabrycznego Dacii. Bo tego Goodrama co o nim piszę to jedno markowe radio to w ogóle za bardzo nie chce czytać. Jak dla mnie jakość nowych pendrive jest tragiczna. Przez wiele lat nie zdarzyło mi się reklamować żadnego pendrive, a obecnie kilkumiesięczny pendrive potrafi walić błędami. Wiedzą, że przy obecnych cenach niewielu osobom będzie chciało się jechać i reklamować to produkują syf :evil: .

Jak ktoś ma w swoim radiu prawidłowo chodzący pendrive 8/16GB w wersji mini/micro to prosiłbym o pochwalenie się jaki to pendrive. Zawsze to będzie szybciej niż kupować i testować po kolei ;-) .
Ostatnio zmieniony przez skylar 2015-04-19, 07:37, w całości zmieniany 4 razy  
 
Rysiob 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: 1.0 TCe LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 339
Skąd: Częstochowa, Polska
Wysłany: 2015-04-19, 07:45   

U mnie w Pioneerze MV-170UB w ogóle nie czyta pendrive'a, jeśli jest sformatowany w FAT(32). Pomogło przeformatowanie na NTFS.
_________________
 
skylar 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.5 dCi 90km
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 163
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-19, 08:36   

Przeglądnąłem instrukcję oryginalnego radia Daciowego (Radio Classic) i nie widzę tam nic o wymaganym systemie plików, zresztą o obsługiwanych pojemnościach też (co dziwne). Spróbuję z tym NTFS, choć znajomy miał dość podobnego Pionieera i jednych pendrive z FAT32 nie czytał a inne czytał. Może jakby na tych co nie czytał zrobił NTFS to by poszły.

Mam pytanie odnośnie funkcji MIX/RND. W instrukcji ładnie pisze, że zapewnia ona odtwarzanie losowe. Natomiast z tego co widzę u siebie przy odtwarzaniu z pendrive funkcja MIX zapewnia tylko przeskok o stałą ilość utworów - słuchając konkretny utwór i dając następny utwór, przy załączonej funkcji MIX, nieważne ile razy tak się zrobi radio zawsze zacznie zawsze odtwarzać ten sam utwór (0 losowości). Gdy radio samo przeskakuje na następny utwór tez chyba tak jest. U Was też tak jest?

Krótka piłka, sprawdziłem i Dacia Radio Classic nie wspiera formatu NTFS. Pozostaje FAT32.

Goodram ponownie sformatowany do FAT32 przy użyciu HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 (formatowanie spod Windowsa nie pomagało) na razie (testowane na postoju) wygląda, że działa poprawnie (zapamiętuje ostatni utwór). Pojeżdżę i zobaczę czy mu się przypadkiem nie odwidzi.
Ostatnio zmieniony przez skylar 2015-04-19, 09:37, w całości zmieniany 4 razy  
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-04-19, 13:02   

Zastanawiam się czy nie jest to wina ... oprogramowania (jego wersji) w tych dwu identycznych radyjkach. Może w Twoim jest starsza wersja a w wypożyczonym nowsza. I po prostu Twój ma problemy (miał) z pamięcią ostatnio odtwarzanego utworu.
Też w dokkerze posiadam Dacia Plug&Radio i u mnie działa to poprawnie - czyli po powrocie do autka (stale pracuje i słucham muzyki z usb) sprzęcik zaczyna odtwarzać ostatnio słuchany utworek.

Nie wiem jaka jest najnowsza wersja oprogramowania i nie wiem czy w serwisie podczas przeglądów wgrano jego nowszą wersję ale ostatnio miałem taką:



Jest jeszcze jedna fajna rzecz - mianowicie nagrane pliki nie zawsze odtwarzane są przez owe radyjko mimo iż odtwarza je komp czy tablet. Trzeba pilnować nazw plików i znaków zawartych w ich nazwach :). Parę razy zdarzyło mi się przygotować sobie pendriva i odtworzyła się tylko część wgranych na niego utworów. Ale obecnie daję radę i pilnuję tego.
 
gladki83 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 150
Skąd: Kielce
Wysłany: 2015-04-19, 17:14   

A czy wiecie może czy wyregulować głośność dla danego źródła odtwarzania?
Mam Oryginalne Radio Dacii Lodgy, bez Media Nav.

Na przykład.
Słuchając radia i mając sparowany telefon, a na nim odpaloną nawigację komunikaty wydawane przez nawigację są praktycznie nie słyszalne. Chciałbym, aby dźwięki z telefonu były głośniej.

Znacie jakiś patent? Czy jest to możliwe?
Ostatnio zmieniony przez gladki83 2015-04-19, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-04-19, 18:06   

Nie wiem tak nie używałem Dacia Plug&Radio. Jeśli chcę posłuchać muzyki i komunikatów z navi używam kabla audio jack/jack i odpalam sobie muzykę jak i nawigację w smartfonie i tam sobie reguluję poziom głośności danej aplikacji.
 
skylar 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.5 dCi 90km
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 163
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-19, 18:19   

d3mol3k napisał/a:
Zastanawiam się czy nie jest to wina ... oprogramowania

U mnie jest to:
ROM:00199
MOT:113
d3mol3k napisał/a:
w tych dwu identycznych radyjkach.
?
Radio Daćkowe mam jedno, niechodzące pendrive były dwa.

Według mnie może to być jeszcze jedna rzecz. O ile sam pendrive nie jest problemem to problemem może być gdy pendrive był używany w innym radiu (nie Daćkowym). Wtedy na pendrive znajdują się dane odnośnie ostatniego pliku zapisane przez inne radio i możliwe, że nasze Daćkowe radio nie może go odczytać/skasować/nadpisać. Dodatkowo ponieważ nigdy na żadnym pendrive nie odnalazłem pliku (ukrytego też), w którym mogłyby być zapisany dane odnośnie ostatniego utworu, możliwe że radia zapisują te dane w MBR pendriva. To by tłumaczyło czemu zwykły format z poziomu Windowsa nie rozwiązywał problemu.

gladki83 napisał/a:
Słuchając radia i mając sparowany telefon, a na nim odpaloną nawigację komunikaty wydawane przez nawigację są praktycznie nie słyszalne. Chciałbym, aby dźwięki z telefonu były głośniej.

Jeszcze tego nie testowałem. Głośność samej rozmowy puszczanej przez bluetooth da się ustawić. Będzie chwila to podepnę i zobaczę, choć sytuacja może być różna w zależności jakie oprogramowanie ma się na telefonie ios/android/wp/? . Również wersja samego oprogramowania może mieć znaczenie. Na przykład podobno przy androidzie 4.3 jest problem z zaczytywaniem kontaktów a w 4.2 i 4.4 tego problemu nie ma.

A jak działa u Was funkcja MIX/RDM?
Ostatnio zmieniony przez skylar 2015-04-19, 18:32, w całości zmieniany 5 razy  
 
gladki83 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 150
Skąd: Kielce
Wysłany: 2015-04-20, 09:58   

Cytat:

Jeszcze tego nie testowałem. Głośność samej rozmowy puszczanej przez bluetooth da się ustawić.


Sprawdź jeśli możesz. ewentualnie jak znasz sposób zagłębienia się w opcje ustawień radia (takie systemowe) to daj znać. Sam spróbuję się pobawić.
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-04-20, 18:06   

U mnie po podłączeniu bluetoothem telefonu podczas rozmowy reguluje się głośność manetkami - ale jak napisałem - PODCZAS ROZMOWY. max poziom głośności po połączeniu to 31.

A jeszcze jedno pytanko - słuchasz radia i w tym samym czasie lecą komunikaty przez bluetooth z nawigacji? Bo nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem ;-(. Czy jednak lecą tylko komunikaty z navi w telefonie a w tym czasie nie słychać muzyki z radia?


@skylar - odnośnie odtwarzania ostatnio słuchanego utworu:
po wyłączniu zapłonu i wyjęciu kluczyka po ponownym włożeniu go i odpaleniu autka zaczyna odtwarzanie w miejscu utworu w którym się zatrzymało odtwarzanie. Słucham nagrań które maja po 1 godzinie i ani razu nie robił inaczej. Co do funkcji mix/rnd :-( nie sprawdzałem nie bawiłem się. Więc tu nie pomogę.
Ostatnio zmieniony przez d3mol3k 2015-04-20, 18:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
skylar 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.5 dCi 90km
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 163
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-20, 19:59   

d3mol3k napisał/a:
po wyłączniu zapłonu i wyjęciu kluczyka po ponownym włożeniu go i odpaleniu autka zaczyna odtwarzanie w miejscu utworu w którym się zatrzymało odtwarzanie

Po formacie softem HP na szczęście też już tak mam na moim micro penie. Raz że bardzo wkurzało rozpoczynanie od pierwsze utworu przy każdym przekręceniu kluczyka, a dwa używanie starego pena (z którym radio od początku nie miało problemów) w normalnym rozmiarze na dłuższą metę było proszeniem się o wyłamaniem gniazda USB w radiu ;-) .
d3mol3k napisał/a:
słuchasz radia i w tym samym czasie lecą komunikaty przez bluetooth z nawigacji

Ja tak to rozumiem, bo w innym przypadku to mógłby sobie głośność komunikatów pogłośnić w samym telefonie. Jak trafię na moment czasu i pełną baterie w telefonie to po testuję.


W tym radiu brakuje mi trzech rzeczy:
-funkcji repeat (utworu, katalogu, całego pena);
-funkcji suffle z prawdziwego zdarzenia (a nie tej podruby w postaci MIX :-P );
-lepszego wykorzystania wyświetlacza, naprawdę można by wcisnąć na niego więcej informacji, a tak trzeba się bawić przyciskiem info :evil: , no cóż Dacka tak ma wystarczy popatrzeć na idiotyczne wyświetlanie tylko jednego komunikatu na raz na wyświetlaczu komputera chociaż miejsca na nim nie brakuje :-/ .

Z drugiej strony bluetooth chyba rekompensuje te mankamenty radia, szczególnie że udało mi się przestawić bluetooth w telefonie tak, aby telefon był cały czas widziany przez inne urządzenia. W innym przypadku radio łączyło się z telefonem tylko zaraz (chyba 120s było domyślnie) po załączeniu w telefonie bluetooth. Jak już człowiek wsiadał do samochodu z załączonym bluetooth w telefonie to niestety radio nie znajdywało telefonu.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne