Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Kupno Daci Dokker
Autor Wiadomość
dida22 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6
Rocznik: ---
Dołączył: 14 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-14, 21:08   Kupno Daci Dokker

Witam!
Przymierzam się do Kupna Daci Dokker i chciałbym prosić Was o rade. W salone w Gdańsku powiedziano mi, że czas oczekiwania na ten samochód jest do 3 miesięcy, zastanawiałem się czy nie poczekać do końca roku na jakieś wyprzedaże. Szukając archiwalnych promocji z tamtego roku natknąłem się na pewien temat na jakimś forum. Osoba pytała praktycznie o to samo co ja ale o inny model Daci (temat był z 2012 r). Jeden z użytkowników tamtego forum napisał, że Dacia nie posiada rabatów na koniec roku etc. z powodu, że popyt na ich auta jest tak duży, że nie wyrabiają się z produkcją aktualnych zamówień, więc cena może jedynie wzrosnąć a nie zmaleć.
Stąd pytanie do Was o ile ktoś się orientuje lub posiada jakieś potwierdzone informacje dotyczące rabatów na koniec roku 2012 jak to wyglądało dla Daci Dokker.

O ile rabaty są to czy są o tyle znaczne aby czekać niecałe 4 miesiące na zamówienie samochodu i potem kolejne ok. 3 miesiące na realizacje zamówienia?

Pozdrawiam.
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-14, 21:48   

Zwyczajowo pod koniec roku był upust ok 2000 zł. + dywaniki. Reszta to kwestia dogadania z salonem. Zazwyczaj jakiej akcesorium lub bezpłatny montaż. Można też polować na demówkę w grudniu - wtedy coś wiecej sie ugra ale nie można samemu już sobie "skompletować" pojazdu. Bierzesz to co jest.
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2013-09-14, 21:51   Re: Kupno Daci Dokker

Politykę Dacii można najkrócej opisać następująco: "Cenniki + dywaniki" ;)

Coś tam Ci dorzucą, ale na rabaty citroenowo-peugeotowe (25% na dzien dobry) nie licz. Te auta sprzedają się w całej Europie jak ciepłe bułeczki, producent nie dopieszcza nas zbytnio zatem bo i nie musi...
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2013-09-15, 07:26   

na zeszłoroczny model przeważnie jest rabat 2 tys. ale jak się potragujesz dobrze to to będziesz miał :). a po nowym roku może się okazac ze takiego auta w takiej konfiguracji jakiej Ty chcesz może nie być i będziesz musial kupic z nowego rocznika, a czas oczekiwania od produkcji do dojazdu do klienta to średnio 3-4 mies. ja wałsnie czekam min 4 mies
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
matucha 



Marka: Skoda / VW
Model: Rapid / Up!
Silnik: 1,0 TSI / 1,0 MPI
Rocznik: 2019/2017
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 813
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-17, 20:32   

Mój brat kupił Dokkera i nie czekał wcale :-P Auto w takiej konfiguracji, jaką chciał akurat było zamówione na salon i za 3 dni od zamówienia odbierał 8-)
_________________
Było Sandero Stepway 1,6MPI + LPG 2010 i Logan MCV 1,6MPI + LPG 2012
 
DokkerDokker 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 8v
Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Ziemi
Wysłany: 2013-10-15, 22:42   

Ja dopiero co rozmawiałem o zamówieniu i propozycje były 3:
- Kupować to co jest z obecnego rocznika w Polsce/Europie (niestety ostały się jedynie modele z najwyższej klasy danego modelu...)
- złożyć obecnie zamówienie ale już na 2014 rok...
- kupić auto demo z 2012 r...

Co do upustów to po negocjacjach wyszedł rabat ok. 3% i dywaniki... Koniec końców jednak zamiast "ropy" będzie benzyna ale w bogatszej wersji.

Pozdrawiam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne