DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dealerzy, warsztaty i sklepy - może ktoś polecić dobry warsztat w Katowicach?

Domel - 2015-09-01, 07:31
Temat postu: może ktoś polecić dobry warsztat w Katowicach?
juz mi trochę ręce opadają. Sprawdziłem ostatnio kilka. W jednym mi ukręcili śruby od osłony miski przy wymianie oleju - bo stare były. Olej inny niż chciałem - bo oni taki leją. W innym zapakowali do klimy więcej czynnika niż trzeba - bo tylko takie ustawienie mieli w kompie - ale już ciśnienia i działania klimy nikomu nie chciało się sprawdzić. Macie coś sprawdzonego? Coś gdzie podjadę i wiem, że się zajmą samochodem, a nie zrobią na "odpier..".
corrado - 2015-09-01, 07:40

Cytat:
W jednym mi ukręcili śruby od osłony miski przy wymianie oleju

To samo opowiadali mi tydzień temu w SKP z warsztatem w W-wie , u jednego z klientów w Dusterze się stało , także to nie tylko w Loganie i nic nadzwyczajnego, po prostu takie liche materiały :roll:

Domel - 2015-09-01, 09:05

corrado napisał/a:
Cytat:
W jednym mi ukręcili śruby od osłony miski przy wymianie oleju

To samo opowiadali mi tydzień temu w SKP z warsztatem w W-wie , u jednego z klientów w Dusterze się stało , także to nie tylko w Loganie i nic nadzwyczajnego, po prostu takie liche materiały :roll:

stać się może, ale wypadałoby wtedy to naprawić .)

Ajgor - 2015-09-01, 15:59

Gdy miałem samochody już po gwarancji to korzystałem z usług firmy Auto-Test. Autoryzowany serwis Subaru, Hyundai. Szczypka E.w Mikołowie. Nie sugeruj się że autoryzowany serwis Subaru, bo cenowo są konkurencyjni do innych a kilkukrotne roboty (sprzęgło, rozrząd, zawieszenie itp.) były zawsze wykonane profesjonalnie. Szwagier mieszkający w Katowicach również do nich jeździ i chwali, . Zawsze doradzą czy oryginał czy warto wybrać zamiennik i jaki. Od Katowic to 15 km więc nie masz daleko.
Domel - 2015-09-01, 21:33

Dzięki Ajgor, zapisałem - chyba z klima do nich podjadę na test.
woliniak89 - 2016-02-18, 15:32

sorki za odkopanie tematu, ale jestem tu nowy i nie chcę zakładać nowego zbędnego tematu. Korzystał ktoś może z usług serwisu przy Górnej Rally Car? jakieś opinie? Ewentualnie możecie podrzucić jakiś sprawdzony serwis w katowicach?
Karenzo - 2016-02-18, 15:42

warsztat z blachy falistej więc zimą naprawy są robione na szybko

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group