DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Demontaż oparcia foteli

Tomasz - 2009-03-04, 00:44
Temat postu: Demontaż oparcia foteli
Witajcie mam MCV 7os. niedługo powiększy mi się rodzinka i będę potrzebował 6 foteli.
W logance składa się 3 rząd tylko oparcie i powstaje taki sobie taboret w bagażniku chciałem tam włożyć wózek i obniżyć taboret wyjmując jedno z oparć 3 rzędu, ale nie wiem jak to zrobić i czy w ogóle ta się zrobić. Proszę pomóżcie bo to znacząco podniesie komfort korzystania z 1/2 bagażnika oczekuje na propozycje.

laisar - 2009-03-04, 01:02

Ba... brak osobnych siedzeń w 3 rzędzie to chyba w sumie jedna z największych wad MCV-ki.

Niestety, nie wiem czy demontaż samego oparcia jest możliwy - w tym sensie, czy drugie oparcie będzie się wtedy w ogóle trzymało.

Najpierw części, a potem procedura:

wieza - 2009-03-04, 16:50

sluchaj do dobrego fachowca i da rade, kolega ostratnio mnie namawial do czegos takiego
psur - 2009-03-05, 14:03

laisar napisał/a:
brak osobnych siedzeń w 3 rzędzie to chyba w sumie jedna z największych wad MCV-ki

Na szczęście w nowej wersji MCV jest już dzielona 3 kanapa - tak wynikało z tych pdfów co się u nas na forum pojawiły.

laisar - 2009-03-05, 17:24

Wątpię - podobnie jak poprzednim razem jest to zapewne po prostu niejasno sformułowane. Na żadnym ze zdjęć czy schematów nic takiego nie widać, a sama zmiana nie jest aż taka łatwa konstrukcyjnie...
psur - 2009-03-06, 10:17

Laisar, masz chyba rację. Pomyliło mi się z osobno składanymi siedzeniami w 3-cim rzędzie.
laisar - 2009-03-06, 10:53

Wszystko zostało po staremu.

Drugi rząd nie składa się w ogóle w Accesie, można tylko pochylić całe oparcie, a w wyższych wersjach jest dzielony i składany 1/3-2/3.

W trzecim rzędzie w Ambiance/Arctice pochyla się całe oparcie, w Laureate dzieli się 1/2-1/2, a w obu wersjach składa się całą kanapę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group