DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - GDYNIA - Zdunek ul. Morska

tAboon - 2018-08-14, 11:02
Temat postu: GDYNIA - Zdunek ul. Morska
Jak w temacie. Niedługo będzie trzeba rozważać serwisowanie Daćki.

Jakieś opinie o tym konkretnym serwisie?

(temat o Zdunku w Gdańsku umarł 3 lata temu)

pavulon78 - 2018-08-14, 11:14

Właśnie bujam się z nimi w ramach naprawy gwarancyjnej. Odnośnie jakości usługi na razie nic nie powiem bo dopiero w przyszłym tygodniu mam zostawić auto na dłuższą diagnostykę. Jak na razie wrażenia bardzo średnie. Pierwsze wrażenie jest takie że jak diagnostyka komputerowa nie wykazuje błędu to serwis rozkłada ręce. I lokalizacja to jakaś tragedia. Ciężko się stamtąd wydostać jak trzeba zostawić u nich samochód. Właściwie tylko taxi lub samochód zastępczy. Albo 2 km piechotą do SKM w Rumii.
Idar - 2018-08-17, 18:12

W listopadzie odbieram tam Dustera. Zobaczymy jak będzie wyglądała współpraca.
Idar - 2018-08-17, 19:14

pavulon78 czego dotyczy ta naprawa ??
pavulon78 - 2018-08-17, 20:14

Idar, Przy odpalaniu wywala mi na ułamek sekundy kontrolkę ciśnienia oleju. Tak to wygląda:
https://youtu.be/kcw5xrIZjag

Na pierwszej wizycie panowie oczywiście nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości bo w komputerze nie ma żadnego błędu. W tym tygodniu mam im odstawić auto na 2 dni na niby głębszą diagnostykę. Zobaczymy co zrobią, ale już jestem tak wkur... na ten samochód że nie odpuszczę tego tematu.

Idar - 2018-08-18, 17:31

To daj znać czy zaradzili temu jakoś.
Michał B24 - 2020-01-28, 22:39

Już drugi raz do mnie zadzwonili, zapraszając na przegląd. We wrześniu, bo zapomniałem o tym, ze co roku mam jechać, po raz pierwszy mi się zdażyło, że nie zrobiłem 20tysięcy przez rok.

W piątek znów, zadzwonili, bo kończy się gwarancja i chcieli sprawdzić auto, przed upływem gwarancji. Pytali, czy cos jest nie tak? No auto brzęczy, jak zamykam drzwi, coś luźnego w podwoziu, ale mokro i zimno, nie chce mi się zajrzeć. OK, zerkniemy. Zerknęli, nie brzęczy. Osłona zbiornika paliwa podobno brzęczała, bo nakretka zniknęła. Nie brzęczy, nie interesuje mnie co zrobili, bo dalej zimno i mokro. Dla mnie Zdunek OK.

Pan, który mi sprzedał auto, dalej mnie rozpoznaje i cieszy się jak opowiadam, że jestem z auta zadowolony. Choc wcześniej mi sprzedawał auta w dużo droższym salonie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group