DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - KATOWICE - Pietrzak Piotrowice

Krystian67 - 2021-05-05, 19:23

Co moglo się zmienic .Chyba tylko na gorzej. Ja nie polecam Renault Pietrzak Katowice. Ot. takie podobne spostrzezenia jak wyzej. Dziadowanie przez zysk. Fakt, że na krótka mete , ale i tak się opłaca. To jak z chinskimi lampkami na choinke . Do pierwszego pożaru jest dobrze.
MartinezTychy - 2021-05-06, 13:27

Szanowny kolego.
Obserwuje twój wątek i mam takie spostrzeżenie:
jesteś człowiekiem z doświadczeniem i wiedzą techniczną,w pracy zawodowej spotykasz ogrom piętrzących się kłopotów,więc szukasz rozwiązania.
Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi w/w to jedź do innego.
Pozdrawiam.

Krystian67 - 2021-05-06, 17:43

Martinez .Dziękuje za spostrzezenia. Salonu nie zmienię . U mnie wszystko gra .
dacialoganmcv - 2021-05-11, 07:21

Przecież każdy serwis i salon jest dobry do momentu jak kupujesz auto i robisz przeglądy w terminie za grube pieniądze. Większość ASO obraża się jak dostarczasz swoje materiały, straszą utratą gwarancji w razie czego, wpisują informację, że części własne klienta jakby to jakieś przestępstwo było. Przerabiałem w życiu ASO Fiata, Renault, VW. Wszędzie tak samo dobrze dopóki pieniądze przynosisz. Naprawy gwarancyjne to już cmokanie pod nosem. A chwalenie ASO przez większość użytkowników wynika z obsługi na zasadzie "dobrze, zrobimy, proszę kawę i ciasteczko". A że klient przepłaca za materiały 400% to już inna sprawa, ale klient urobiony kawką i miłą gadką. Na mnie to nie działa, bo kawy nie piję i może stąd takie doświadczenia.

Kupiłem w 2016 roku Lodgy, wyjechałem z salonu, kierownica w lewo skręcona. Wróciłem, już mili nie byli. Trzeba na serwis zapisać auto. Pojechałem na kanał do domu, zrobiłem co trzeba z końcówkami drążków. To samo w Sandero z lutego tego roku. Wyjechałem, kierownica w lewo. Od razu kanał w domu, dwa klucze i porządek zrobiłem i wreszcie auto jedzie prosto, a nie wiecznie skręca.

piotrek400 - 2023-02-12, 19:03

Cytat:
Wróciłem, już mili nie byli.

Masz na myśli salon Smolarka w Podtrzciannej pod Skierniewicami?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group