DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dealerzy, warsztaty i sklepy - Proszę o pilne polecenie warsztatu w Krakowie.

Tomek_Ch - 2021-10-25, 13:36
Temat postu: Proszę o pilne polecenie warsztatu w Krakowie.
Cześć. Właśnie stoję z rozwalonym silnikiem na S7 koło Krakowa w stronę Warszawy. Zaraz przyjedzie assistance. Tylko nie wiem gdzie mam odstawić auto na naprawę. Proszę o pomoc.
Lajkonik - 2021-10-26, 06:22

Wczoraj po południu nie wchodziłem na forum, wiec nie mogłem Ci pomóc. Jak coś Cię jeszcze poratuje, to na Konopnickiej 82 znajomy prowadzi warsztat.
Tomek_Ch - 2021-10-26, 16:53

Dzięki. Auto trafiło w mam nadzieję dobre ręce i jest diagnozowane. Wstępna diagnoza to albo zatarcie na panewce, albo urwany korbowód.
Dobrze, że mam asistance.
Jak kupujecie ubezpieczenie to bierzcie opcje z samochodem zastępczym. Trochę dopłacicie, ale ta kwota zwróci się jak pojedziecie prosto do celu, a nie dwiema taksówkami i dwoma pociągami.
Przebieg samochodu to nie całe 200 tysięcy km. Nie pałowany na zimnym, nie robił bardzo krótkich przebiegów, lane dobre (teoretycznie) paliwo i olej zmieniany co 10 tysięcy na zalecany przez producenta.
Proszę o nie kasowanie wątku jeszcze przez chwilę aż do wyjaśnienia co dokładnie się stało.
Informację o chęci kupienia silnika lub sprzedaży auta bez silnika umieszczę niedługo w odpowiednim dziale :)

Tomek_Ch - 2021-11-02, 13:03

Wygląda to tak, że ułamał się wtrysk, wpadł do cylindra, zniszczył tłok, cylinder i zablokował silnik. Temat można zamknąć, usunąć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group