DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - BYDGOSZCZ - PW "Uni-Car" S.A.

Dr.Bunsen - 2007-09-16, 13:08
Temat postu: BYDGOSZCZ - PW "Uni-Car" S.A.
ul. Modrzewiowa 7 (koło stadionu Zawiszy Bydgoszcz, Parku w Myślęcinku),

serwis: tel. (52)3602540, 0608371171
czynne: pn-pt 7.30-19.00, sob. 9.00-15.00
salon Dacia: tel. (52)3710442, 0608361161
czynne: pn-pt. 9.00-17.00, sob. 10.00-14.00

W zasadzie jest to największy salon i serwis Renault w kujawsko-pomorskiem. Siłą rzeczy zajmują się w tej chwili również serwisowaniem Dacii. Parę lat temu serwisowałem u nich Lagunę - całkiem profesjonalnie to wyglądało. Niestety ceny nie były zbyt niskie
Sądząc po opinii jednego z adminów, *Kratylos'a* - w tej chwili ceny dla Dacii są do przełknięcia...

psur - 2008-12-28, 16:55

Kawałek z Łodzi do Bydgoszczy masz...
jackthenight - 2008-12-29, 18:50

Kratylos napisał/a:
fakt, gdybym mial jezdzic tam tylko po to aby serwisowac dacke to bylo by bezsensu.. a tak przy okazji bo zona lubi bywac dosc czeso u swojej mamusi ;) a tak sie sklada ze to akurat okolice bydgoszczy...

ps dzsiaj bylem tam w celu uzupelnienia plynu w ukladzie wspomagania bez slowa dolali do zbiorniczka tak ze teraz jest nieco ponad minimum...


Ponad minimum ? To faktycznie pożałowali płynu :)

tokara2001 - 2011-11-28, 00:10

Gorąco polecam, kupiłem u nich pierwsze twingo, pierwszy motor yamahy i pierwszą dacie. Ciekawe po co następnym razem powrócę.
Byłem ostatnio w serwisie bo zamek się blokował. Załatwiono sprawę szybko od ręki.

art350 - 2012-01-20, 20:35

właśnie u nich zamówiłem swojego Dustera i jak na razie bardzo dobry kontakt mam z nimi wiem na bieżąco co się dzieje i jak długo jeszcze będę czekał na swoją pierwszą Dacię. :-D
Tomash88 - 2013-01-23, 11:53

Również mogę polecić ich z czystym sercem! Kupiłem i serwisowałem u nich Clio, którym teraz jeździ żona, a sam robię przeglądy swojej Dacii. Wszystko zawsze na najwyższym poziomie.
Ben32 - 2013-10-27, 09:35

Mimo posiadania Dokkera od kilku dni musiałem już skorzystać z "dobrodziejstwa" ASO w Bydgoszczy - uszkodzony przełącznik świateł

Bardzo sprawnie, grzecznie, jednym słowem brak uwag.

Czeka mnie jeszcze usunięcie zacieków na podsufitce spowodowanych nieszczelnością mocowanie relingów, więc temat bardziej złożony i mam nadzieję, że podejdą do sprawy równie profesjonalnie.

Co do cen, opierają się na ogólnym cenniku i oczywiście są wysokie. Ale jak dojadę z przebiegiem do przeglądu to zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.

Na obecną chwilę na pewno polecam.

Ikarusiarz - 2013-12-08, 11:23

Trzeba niestety pilnować oleju, który wymieniają... Wpisują 5, a wlewają 4,5. Jacy obrażeni byli, jak poprosiłem o resztę...
jedrekx - 2015-09-03, 07:40

w Bydgoszczy w 2014 roku kupiliśmy 2 pierwsze Logany na próbę, wszystko przebiegło pomyślnie.

w tym roku postanowiliśmy wymienić całą flotę i zamawiałem 8 Loganów i jednego Dokkera.. tym razem Pan z Uni Car Bydgoszcz się nie popisał, gdyż u innych dealerów w Polsce dostałem o wiele lepsze warunki - najlepsze w Chorzowie, ale trochę daleko żeby tam jechać, drugie w Toruniu. tym sposobem zamawiałem samochody w Toruniu, Pani przyjechała do mnie ze wszystkimi umowami tak żebym nie musiał się sam fatygować do Torunia.

w obu przypadkach wszystko przebiegło dobrze, bardzo miła obsługa.

aha! w Toruniu od razu zaproponowano nam fajne rabaty na serwis, czego w Bydgoszczy nie uczyniono i musiałem załatwiać to sam ;)

sojer - 2020-02-03, 21:58

Byłem po roku od pierwszej rejestracji, przebieg 12 tys. km. Zgłoszony drobiazg sprawdzili i chyba zrobili porządnie (wypinała się plastikowa nakładka boczku w bagażniku i było widać wewnętrzną część uchwytu na kubek - w lodgy 7 osób). Informacją o dużych dolewkach oleju się przejęli i wgrali soft oraz zaplombowali korek spustowy. Mam się zgłosić za 2-5 tys. km.
Samochód oddali umyty, po dwóch dniach dzwonili z pytaniem czy wszystko w porządku i czy nie mam jakiś uwag.

Kubuch - 2020-02-04, 13:10

Bo im się konkurencja w Osielsku otwarła to muszą się teraz starać....
Ikarusiarz - 2020-02-04, 17:49

Kubuch napisał/a:
Bo im się konkurencja w Osielsku otwarła to muszą się teraz starać....


Nie w Osielsku, a na Nowotoruńskiej.

Kubuch - 2020-02-08, 19:27

A widzisz, ubzdurałem sobie, że w Osielsku ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group