Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
KATOWICE - Pietrzak Piotrowice
Autor Wiadomość
Krystian67 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 Sce 100 KM
Rocznik: 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 530
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2021-05-05, 19:23   

Co moglo się zmienic .Chyba tylko na gorzej. Ja nie polecam Renault Pietrzak Katowice. Ot. takie podobne spostrzezenia jak wyzej. Dziadowanie przez zysk. Fakt, że na krótka mete , ale i tak się opłaca. To jak z chinskimi lampkami na choinke . Do pierwszego pożaru jest dobrze.
 
MartinezTychy 



Marka: Dacia
Model: Lodgy Techroad
Silnik: 1.6 SCe S&S
Rocznik: 2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 236
Skąd: Tychy
Wysłany: 2021-05-06, 13:27   

Szanowny kolego.
Obserwuje twój wątek i mam takie spostrzeżenie:
jesteś człowiekiem z doświadczeniem i wiedzą techniczną,w pracy zawodowej spotykasz ogrom piętrzących się kłopotów,więc szukasz rozwiązania.
Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi w/w to jedź do innego.
Pozdrawiam.
 
Krystian67 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 Sce 100 KM
Rocznik: 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 530
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2021-05-06, 17:43   

Martinez .Dziękuje za spostrzezenia. Salonu nie zmienię . U mnie wszystko gra .
 
dacialoganmcv 


Marka: Dacia
Model: był Logan MCV, jest Lodgy
Silnik: był 1.2 75 GPL, jest 1.6 Sce 100
Rocznik: był 2013, jest 2016
Wersja: Laureate
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 444
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2021-05-11, 07:21   

Przecież każdy serwis i salon jest dobry do momentu jak kupujesz auto i robisz przeglądy w terminie za grube pieniądze. Większość ASO obraża się jak dostarczasz swoje materiały, straszą utratą gwarancji w razie czego, wpisują informację, że części własne klienta jakby to jakieś przestępstwo było. Przerabiałem w życiu ASO Fiata, Renault, VW. Wszędzie tak samo dobrze dopóki pieniądze przynosisz. Naprawy gwarancyjne to już cmokanie pod nosem. A chwalenie ASO przez większość użytkowników wynika z obsługi na zasadzie "dobrze, zrobimy, proszę kawę i ciasteczko". A że klient przepłaca za materiały 400% to już inna sprawa, ale klient urobiony kawką i miłą gadką. Na mnie to nie działa, bo kawy nie piję i może stąd takie doświadczenia.

Kupiłem w 2016 roku Lodgy, wyjechałem z salonu, kierownica w lewo skręcona. Wróciłem, już mili nie byli. Trzeba na serwis zapisać auto. Pojechałem na kanał do domu, zrobiłem co trzeba z końcówkami drążków. To samo w Sandero z lutego tego roku. Wyjechałem, kierownica w lewo. Od razu kanał w domu, dwa klucze i porządek zrobiłem i wreszcie auto jedzie prosto, a nie wiecznie skręca.
_________________
Programowanie nowszych Dacia/Renault po CAN (np. wyłączanie czujników ciśnienia w oponach, Start Stop, itd.). Moje auto: http://www.daciaklub.pl/f...c.php?p=1714641 Instalacja gazowa BRC Sequent 32
Ostatnio zmieniony przez dacialoganmcv 2021-05-11, 07:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
piotrek400 



Marka: Dacia
Model: 2x Logan, 2x Logan MCV, Logan II, Logan III
Silnik: 1.4MPI, 2x1.6MPI, 1.2 16V, 1.0SCE, 1.0TCE
Rocznik: 2005, 2005, 2008, 2014, 2017, 2022
Wersja: Logan
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 302
Skąd: Polska centralna
Wysłany: 2023-02-12, 19:03   

Cytat:
Wróciłem, już mili nie byli.

Masz na myśli salon Smolarka w Podtrzciannej pod Skierniewicami?
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne