Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do użytkowników adaptera UNI 23 i radia Pioneer
Autor Wiadomość
piotr. z 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 LPG fabryczny (tfu!)
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 805
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2021-07-20, 23:43   Pytanie do użytkowników adaptera UNI 23 i radia Pioneer

Cześć,
mam pytania do użytkowników adaptera UNI 23 współpracującego z tą bardziej obłą manetką sterowania:
1. czy podczas przełączania między zaprogramowanymi stacjami zdarza się, że przy próbie przełączenia np. z 2 na 3 następuje szybki przeskok na 3 i nagły powrót na 2? I tak kilka razy pod rząd?
2. czy jeśli posiadane radio ma funkcję MUTE to wyciszenie z manetki nie jest całkowite tylko radio wciąż cicho gra? Dodatkowo (przy wyciszaniu z manetki) pojawia się info na ekranie "ATT-" natomiast z przycisku radia jest komunikat "MUTE".
3. czy podczas naciskania przycisku MUTE na manetce zdarza się losowo, że również wyłącza się ekran jeśli radio posiada taką funkcję?
Jestem na etapie wymiany korespondencji z producentem ale odpowiedzi, że "żaden Klient wcześniej nie zgłaszał nam takiego problemu" nie przybliżają do próby rozwiązania problemu. I co gorsze nie widzę chęci jego rozwiązania na zasadzie "nie wiemy czy wszystko działa jak powinno, odeślij Pan ten adapter i sprawdzimy".
Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi bo rozważam też rezygnację z zakupu ale nie wiem czy na rynku są jeszcze jakieś inne adaptery a ten UNI 23 faktycznie zachowuje się jak u mnie bo TTTM...
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne