Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
LUBAŃ - Dacia Perfekta
Autor Wiadomość
Kamcio 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway II
Silnik: 0.9 TCe
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 27 Lip 2021
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-07-27, 14:43   LUBAŃ - Dacia Perfekta

Umówiłem w tym serwisie samochód, którym byłem zainteresowany przed zakupem.
Stepway został sprawdzony bardzo dokładnie - najpierw wstępne, ogólne oględziny, diagnostyka, podpięcie pod komputer, sprawdzenie akumulatora, podwozie, silnik, test miernikiem lakieru, sprawdzanie luzów.

Jako, że byłem ostatnim, sobotnim klientem, miałem możliwość uczestniczenia w oględzinach, które trwały 2h. Podczas serwisu został dodatkowo "naprawiony" bęben hamulcowy w kole tylnym (na diagnostyce wyszło, że z racji zabrudzenia, blokuje koło i w konsekwencji czego nie kręciło się tak, jak powinno).

Z czystym sumieniem mogę polecić to ASO. Obsługa miła i rzeczowa, mechanicy normalni ludzie z jajem :) Na pozór mały ruch, ale może było to spowodowane, tym, ze była godzina południowa, w sobotę.
 
Pedros 


Marka: Dacia
Model: Duster II 4X4
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 400
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2021-08-06, 20:47   

To prawda - zarówno ja, jak i kilku moich znajomych ma raczej dobre zdanie o tym ASO, choć ja złapałem ich na małej niedoróbce. Mam jednak nadzieję, że to był tylko drobny wypadek przy pracy. ;-)
 
syn marnotrawny 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 turbo LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 161
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2021-08-16, 17:59   

Pedros napisał/a:
To prawda - zarówno ja, jak i kilku moich znajomych ma raczej dobre zdanie o tym ASO, choć ja złapałem ich na małej niedoróbce. Mam jednak nadzieję, że to był tylko drobny wypadek przy pracy. ;-)


coś więcej w tym temacie? Jaka niedoróbka?
_________________
DACIA - fun to drive
 
Pedros 


Marka: Dacia
Model: Duster II 4X4
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 400
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: 2021-08-18, 16:17   

Nie dokręcili śrub trzymających dolną osłonę silnika po przeglądzie - były tylko lekko wkręcone tzn. kilka obrotów. Na szczęście postanowiłem zajrzeć pod spód auta po powrocie do domu. Dokręciłem sam. Ktoś po prostu zapomniał o tych śrubach ale niesmak pozostał. No bo gdybym nie zajrzał, to najprawdopodobniej zgubił bym osłonę za jakiś czas. Innych zastrzeżeń do nich nie mam, a obsługa klienta naprawdę na wysokim poziomie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne