Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa - Wrocław
Autor Wiadomość
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2013-05-30, 13:13   Warszawa - Wrocław

Koledzy, leciał ktoś z Was ostatnio ósemką na południe od Warszawy? Jak się sprawy mają? Roboty, zwężenia?
Czy do Wrocławia lepiej (w sensie szybciej i wygodniej) ósemką, czy też (jak sugerują google maps) A2 do mniej-więcej Konina, a potem na południe drogą 25, przez Kalisz?
 
yadoctor 


Marka: Volvo
Model: S60
Silnik: D3
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Brwinów
Wysłany: 2013-05-30, 15:14   

project2010, jechałem w połowie kwietnia. S8 (a więc do Piotrkowa) jest fajna, od Sycowa do Wrocławia też super. Ale pomiędzy nie jest przyjemnie, np jest sporo wysepek.
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2013-05-30, 20:30   

yadoctor napisał/a:
project2010, jechałem w połowie kwietnia. S8 (a więc do Piotrkowa) jest fajna, od Sycowa do Wrocławia też super. Ale pomiędzy nie jest przyjemnie, np jest sporo wysepek.


Dzięki, skoro na S8 żadnych robót (przynajmniej na targeo) nie widać, spróbuję tamtędy.
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2013-05-31, 15:54   

Jechałem 8-ką na początku maja - żadnych robót nie ma.

Ciekawy jest wariant przez A2, a potem przez Poddębice, Rososzyce, Wartę, Błaszki, Grabów, Antonin. Jechałem tak jakiś czas temu i moim zdaniem jest lepiej jeśli chodzi o tłok i ilość obszaru zabudowanego. No i krajobrazy :)
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2013-05-31, 23:51   

psur napisał/a:
Jechałem 8-ką na początku maja - żadnych robót nie ma.

Ciekawy jest wariant przez A2, a potem przez Poddębice, Rososzyce, Wartę, Błaszki, Grabów, Antonin. Jechałem tak jakiś czas temu i moim zdaniem jest lepiej jeśli chodzi o tłok i ilość obszaru zabudowanego. No i krajobrazy :)


Ósemka od Piotrkowa to jakiś koszmar. To praktycznie jedna wioska, z ograniczeniem do 50 przez prawie cały czas. I radary, i misiaki. Wracam jakoś przebijając się do A2.

PS. Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Jestem tu pierwszy raz od 20 lat i powiem Wam - łeb urywa, jak tu ładnie wszystko ogarnęli. Zostało jeszcze kilka drobiazgów, jasne, ale wrażenie rewelacyjne.
 
Transfogarski 



Marka: Była Dacia
Model: Był Duster 4x4
Silnik: 1.6
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate2
Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 88
Skąd: W-wa
Wysłany: 2013-06-06, 21:44   

project2010, Ile jechałeś? Wybieram się za niedługo w tym kierunku. Do Świdnicy.
Ostatnio zmieniony przez Transfogarski 2013-06-06, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-06, 23:11   

W sobotę wracałem z Dvur Kralove, przez Lubawkę, obwodnicę Wrocławia i Piotrków do Warszawy. Z Wrocławia do Sycowa bajka, potem stara DK8 i jeden wielki obszar zabudowany, na którym omal nie umarłem z nudów, potem S8, która okazała się lekką pomyłką z uwagi na ograniczenia prędkości na każdym zakręcie (WTF?), w połowie S8 zmienił się wykonawca i nagle zakręty już normalne :) , i koniec starą DK8. Jechałem w nocy, więc ruch bardzo mały, ale za to dwie przerwy na kawę. W sumie od Wrocławia jakieś 5 h, z tego niecałe 4 h jazdy. Teraz nie wiem czy nie wolałbym z Sycowa uciekać na A2 przez Sieradz i Poddębice.
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2013-06-07, 06:07   

To dla Twojego bezpieczeństwa postawiono te znaki, nie wolno kwestionować ich zasadności, majster wie, co robi.
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
yadoctor 


Marka: Volvo
Model: S60
Silnik: D3
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Brwinów
Wysłany: 2013-06-07, 15:15   

Chciałeś powiedzieć, że urzędnik wie, co robi?
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2013-06-08, 10:23   

bebe napisał/a:
Gdybyś miał choć blade pojęcie o inżynierii ruchu, wiedziałbyś, że ograniczenia prędkości nie służą tylko niewypadaniu z zakrętów.

Od tej pory - przedstawiamy konkretne miejsce, które jest źle oznakowane, przedstawiamy własny projekt organizacji ruchu, izofony, projekt oznakowania, i możemy dyskutować. :] Pitolenie o urzędasach, fotoradarach w środku niczego, zakrętach przejeżdżanych ze szwagrem 200 na godzinę - to dla mnie poziom bab z magla. :>


No to jak te zakręty oznakowali? Dobrze, czy źle?
Przepraszam za grepsik, "majster wie co robi" to cytat z kawału. Majster na budowie nie pozwalał się pouczać pracownikom, w końcu jak wpadł do studni, to robotnicy stwierdzili: majster wie, co robi, niech sobie radzi sam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne