DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Spotkania, imprezy, wyprawy - Zaproszenie na zlot - 17.10.2009

jantar - 2009-10-02, 11:55
Temat postu: Zaproszenie na zlot - 17.10.2009
[Wydzielone z http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2435].

Witam
w toku przygotowań do zlotu przesyłam w telegraficznym skrócie plan spotkania. Oficjalny tekst pojawi się na naszych stronach internetowych w najbliższym czasie.
Przy tej okazji zapraszam raz jeszcze wszystkich Klubowiczów- zarówno posiadających Dacie, a przede wszystkim tych, którzy zakup planują.

Czas trwania:
17.10.2009 w godz. 12.00- 16.00

Obsługa spotkania ze strony RRG:
- salon Dacia i Renault – pełna obsada handlowców
- dział części zamiennych (butik)
- serwis mechaniczny – 2 mechaników, doradca serwisowy, BOK

Program i atrakcje:

W czasie spotkania będzie możliwość wykonania jazdy próbnej wybranym modelem samochodu Dacia:
- Pick-Up 1.5 dCi 68
- Logan MCV 1.5 dCi 85 7-os.
- Logan MCV 1.6 87
- Sandero 1.6 87 + gaz
- Sandero 1.4 75
- Sandero 1.6 87
- Sandero Stepway 1.6 87
- Sandero Stepway 1.5 dCi 68

Catering
Grill, napoje, słodycze

Serwis mechaniczny
- bezpłatna weryfikacja stanu technicznego samochodu dla Klubowiczów

Konkursy
- będzie kilka konkursów z nagrodami, zdradzę jedną w postaci vouchera do Szkoły Jazdy Renault.
- konkurs rysunkowy dla dzieci
- no i trochę niespodzianek

W związku z tym, że nagrody skierowane są tylko do Klubowiczów, którzy pojawią się na spotkaniu, jest potrzeba sporządzenia listy z danymi imiennymi.
Dlatego proszę o przesyłanie na mój adres mailowy (podany poniżej) danych osobowych i kontaktowych osób planujących przybycie na spotkanie:
- imię i nazwisko
- login daciaklub
- adres
- tel
- mail

Jest to bardzo ważne, dlatego za każdym razem będę zwrotnie potwierdzał, że mail dotarł.

Pozdrawiam
Miłosz
milosz.bogdanowicz.rrg@dealer.renault.com.pl

flowerman - 2009-10-02, 12:27

Wszystkie znaki na niebie wskazują że Opolskie też dojedzie. :mrgreen:

Zobaczę czy mi się uda z rodzinką czy bez.

Pozdro.

laisar - 2009-10-02, 13:25

Dzięki, jantar! (;

A my, koleżanki i koledzy, też musimy się zacząć sprężać z własnymi pomysłami, jeśli chcemy coś przygotować...

Proponuję, żeby wspólny przejazd przez miasto dla tych, którzy będą mogli, był po spotkaniu - łatwiej będzie to skoordynować na miejscu, niż umawiać gdzieś na zbiórki przed. Ale wspólne konwoje z innych miast - mile widziane (;


Cytat:
przede wszystkim tych, którzy zakup planują

Jakieś ekstra warunki w tym szczególnym dniu? (((;


Cytat:
Obsługa spotkania ze strony RRG:
- dział części zamiennych (butik)

Więc jednak - świetnie! Będzie więc możliwość zrobienia zakupów (np gadżetów) na miejscu lub wcześniejszego złożenia zamówienia i jego odbioru w tym dniu - kontakt dla zainteresowanych: Dział Sprzedaży Części Zamiennych Zakładu "Puławska" Renault Warszawa.

(UWAGA! Kol. jantar jest sprzedawcą samochodów nowych, więc i tak musiałby przekazać sprawę / odesłać do powyższego działu - zatem najlepiej od razu kontaktować z właściwymi specjalistami (; ).


Cytat:
proszę o przesyłanie na mój adres mailowy (podany poniżej) danych osobowych

A dodam, że niezarejestrowani oczywiście wejdą na imprezę, ale warto się zgłosić, bo niektóre niespodzianki będą bardzo fajne (;

jantar - 2009-10-02, 14:27

Potwierdzam specjalne warunki zakupowe dla tych którzy w tym dniu dokonają zamówienia samochodu nowego.
Oczywiście szczegóły na miejscu.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2009-10-02, 15:44 ]
Sprawa potrzebnych danych osobowych została zaktualizowana w pierwotnym ogłoszeniu.

GeRRaD - 2009-10-02, 20:51

To jaką trasę objazu planujemy :?: - myslę że najlepiej jako punt programu imprezy bo potem się część rozpierzchnie - no i mus przed zlotem fury do mycia aby wstydu nie było ;-)


........no i ktoś z układami niech zamówi pogodę :lol:

SAJSEN - 2009-10-03, 19:04

Mozna spotkac sie np. na pakingu klif-u na Okopowej np. o godz 11:15
o 11:30 ruszymy i pojedziemy razem
na 12:00 z pewnoscia dojedziemy

Lupo - 2009-10-05, 08:26

Sie zglosilem. Bede na miejscu kolo 12ej.
borys68 - 2009-10-05, 08:50

Będę. Będzie pretekst aby Lagunę wypucować ...
Borys

jantar - 2009-10-06, 14:39

Jak dotąd zgłoszenia udziału w spotkaniu potwierdzili:

laisar, lupo, JackTheNight, SAJSEN, kajos32, petek, marchewa, Borys68, GeRRaD, leśniczyna, Konrad, johnny303, kier, Seal

Proszę pozostałych chętnych o przesłanie danych do 11.10.2009.

flowerman - 2009-10-06, 18:55

flowerman - potwierdzam przybycie 17-go


PS. mail wysłany

Mikele - 2009-10-07, 11:13

Obecność potwierdzona.
Oby pogoda była :)

laisar - 2009-10-07, 11:33

Żadna pogoda nam nie straszna: budynek salonu i serwisu to spora hala - myślę, że w razie czego (np śnieżycy) zmieścilibyśmy się ze wszystkim pod dachem ((((;
jan ostrzyca - 2009-10-07, 11:47

Zgłoszenie wysłałem. Uczestnikom spotu z Lublina i okolic proponuję wspólny start do Wawy z parkingu przy lubelskim skansenie. Zbiórka - 8.45, start do W - 9.00.
GeRRaD - 2009-10-07, 11:56

No to szykuje się nam największy zlot w dotychczasowej karierze klubu 8-) - oby pogoda dopisała
Arkady - 2009-10-07, 12:09

Róbcie zdjęcia i filmy. :-D
jackthenight - 2009-10-07, 12:39

Kratylos napisał/a:
wyslalem zgloszenie
to co robimy konwoj z lodzi do warszawy?


Powinniśmy taki konwój zrobić :)

yarocz - 2009-10-07, 13:30

No to i ja się zapisałem. :-D
Może ktoś jeszcze dołączy do lubelskiego konwoju?

jackthenight - 2009-10-07, 14:18

To o której godzinie i gdzie się spotykamy w Łodzi ?
Może Real na Piłsudskiego obok stacji paliw o godz. 9:30 ?


Wieża, Kratylos ?

laisar - 2009-10-07, 14:50

Hej, warszawiacy, podobno jest nas najwięcej, a wygląda na to, że inne regiony będą jednak miały przewagę liczebną - może trochę mobilizacji? (;

Arkady napisał/a:
Róbcie zdjęcia i filmy.

W ogóle nie trzeba mieć daćki, żeby móc przyjechać... [:

jantar - 2009-10-07, 16:20

Idąc za głosem laisara wnoszę również o mobilizację :-)

Przyjmiemy pod nasz dach klubowiczów z autami i bez, z żonami i bez, z dziećmi i bez... :-)
I zapewniam, że nikt nie wyjdzie głodny i z pustymi rękami ;-)

Arkady - 2009-10-07, 16:49

laisar napisał/a:
Hej, warszawiacy, podobno jest nas najwięcej, a wygląda na to, że inne regiony będą jednak miały przewagę liczebną - może trochę mobilizacji? (;

Arkady napisał/a:
Róbcie zdjęcia i filmy.

W ogóle nie trzeba mieć daćki, żeby móc przyjechać... [:


Strasznie mi przykro i przepraszam, że nie będę mógł być z Wami :-(
Jednak róbcie te materiały. Chcę wiedzieć jak było!!! ;-)

Mariusz - 2009-10-07, 17:57

Narazie nie odzywam się czy będę na zlocie ponieważ zaplanowany mam wyjazd na szkolenie. :-( Jeżeli coś ulegnie zmianie to napewno pojawię się na zlocie :-)
wieza - 2009-10-07, 18:06

to ja biore corke :) i mam nadzieje ze sie nie bedzie nudzic tam ;) bo to dosc wymagajaca kobitka ;)
jackthenight - 2009-10-07, 18:47

wieza napisał/a:
to ja biore corke :) i mam nadzieje ze sie nie bedzie nudzic tam ;) bo to dosc wymagajaca kobitka ;)


Ja biorę syna - także zajmie jej czas :) hihihi

Martens - 2009-10-07, 21:06

To może i ja się pojawię ze swoim... Nie, żeby od razu konkurencja :lol:
SAJSEN - 2009-10-07, 21:10

Ja bede z zona i malym
Martens - 2009-10-07, 21:11

Warszawa jedzie z jednego miejsca czy spotykamy się na Puławskiej?
SAJSEN - 2009-10-07, 21:31

zaproponowalem miejsce spotkania
i czekalem na halo,
jechalo by sie al.JP. II przez centrum i.....
widze ze nie ma szans na wspolny dojazd na miejsce
szkoda
wiec pewnie zobaczymy sie na miejscu

Mikele - 2009-10-07, 21:34

Okazało się, że jadę z żoną i córeczkami :)

Z Lublina zapewne wybędę wcześnie rano, bo przy okazji chcę odwiedzić znajomego oraz poświęcić trochę czasu i więcej pieniędzy w księgarni PAN. A potem od razu na Puławską.


Pozdrawiam.

Martens - 2009-10-07, 21:38

SAJSEN, nie desperuj. Bliżej 17. ponowimy propozycję wspólnej drogi i najwyżej we dwóch pojedziemy :lol:
Przyda się też ustalenie wspólnego kanału CB

wieza - 2009-10-07, 21:41

koledzy ja bede w wawce od mysle srody do soboty wiec jak by co powrot bedziue wspolny ;)
Martens - 2009-10-07, 21:45

A tak a propos przyjezdnych - traficie? Dojazd jest dość prosty z każdej strony miasta, zwłaszcza w sobotę, kiedy nie ma korków, ale jakby którąś grupę trzeba było popilotować, dajcie znak.
laisar - 2009-10-07, 22:10

Cytat:
Bliżej 17. ponowimy propozycję wspólnej drogi

Święte słowa - jestem pewien, że będzie więcej chętnych, więc nie ma co jeszcze mirmiłować <;

flowerman - 2009-10-08, 06:49

Martens napisał/a:
A tak a propos przyjezdnych - traficie? Dojazd jest dość prosty z każdej strony miasta, zwłaszcza w sobotę, kiedy nie ma korków, ale jakby którąś grupę trzeba było popilotować, dajcie znak.


Na puławską bez problemu.

Jak przyjadę sam to od Janek, a jak z rodzinką to od Karczewa (ciut większy kłopot).

Jak ustalicie kanał CB to dajcie znać - będę wołał.


PS. Jantar - nie mam potwierdzenia od Ciebie o przyjęciu zgłoszenia

GeRRaD - 2009-10-08, 07:48

Ja też się piszę na wspólny dojazd na Puławską - mogę nasłuchiwać na radyjku - proponuje kanał 25 lub dalej (z wyłączeniem 29 bo tam siedzi ogólny od topografii Wawy ;-) )- bo bliżej 19 to tłok w eterze
laisar - 2009-10-08, 08:33

ul. Puławska 621B, Warszawa

http://mapa.targeo.pl/,18...04f3bd20d7df601

Ogólnie: http://www.renault.warszawa.pl - a szczególnie: http://www.renault.warszawa.pl/v2/index.php?ID=790

laisar - 2009-10-08, 09:55

W końcu na pewno... (;
Martens - 2009-10-08, 11:25

Kratylos, jeśli zbierzecie się do k...awalkady ;-) i pojedziecie do Warszawy przez Rawę, Mszczonów, możemy się umówić, że wyjadę po was na "ósemkę", spotkamy się w uzgodnionym miejscu i pojedziecie za mną na miejsce
jantar - 2009-10-08, 16:06

flowerman napisał/a:
PS. Jantar - nie mam potwierdzenia od Ciebie o przyjęciu zgłoszenia


Dane zapisane. Przyjeżdżaj bez obaw :-)


A tak dla informacji, na dziś uczestnictwo potwierdzili:

laisar, lupo, JackTheNight, SAJSEN, kajos32, petek, marchewa, Borys68, GeRRaD, leśniczyna, Konrad, johnny303, kier, Seal, flowerman, Jan Ostrzyca, Kratylos, yarocz, Mikele, marcio, Martens

GeRRaD - 2009-10-08, 17:46

Ponad 20 aut .......fjuuu, fjuuuuuuuu. niedługo to będzie trzeba wstrzymywać ruch jak będziemy paradować :-D
laisar - 2009-10-08, 18:14

Spokojnie, jeszcze jest chwila-moment...

...a jak ktoś nie chce dostać niespodzianek d(; to w ogóle się nie musi zgłaszać i może się po prostu zjawić niezapowiedziany <:


@jantar: Czy dobrze myślę, że jak się ktoś zgłosi przed imprezą, ale po 11 października, to też się nic strasznego nie stanie i po prostu niektóre niespodzianki dostanie w późniejszym, pozlotowym terminie? (;

wieza - 2009-10-08, 21:18

JANTAR ja tez przyjezdzam jak bys z postow nie doczytal wiec mnie do listy dopisz , bo sie wkurze wrrrr
borys68 - 2009-10-08, 23:10

Ahoj!
wieza napisał/a:
JANTAR ja tez przyjezdzam jak bys z postow nie doczytal wiec mnie do listy dopisz , bo sie wkurze wrrrr

To nie Jantar ma się doczytywać, ale ty masz mu wysłac mejla ze zgłoszeniem ... doczytaj się :)
Borys

wieza - 2009-10-09, 11:20

za duzo mam problemów na glowie :(

ps wyslalem zgloszenie juz do Jantara :)

jantar - 2009-10-09, 13:22

wysłałeś że będziesz- no to się cieszę, ale dlaczego bez danych, o które prosiłem :-(

laisar napisał/a:
Spokojnie, jeszcze jest chwila-moment...

...a jak ktoś nie chce dostać niespodzianek d(; to w ogóle się nie musi zgłaszać i może się po prostu zjawić niezapowiedziany <:


@jantar: Czy dobrze myślę, że jak się ktoś zgłosi przed imprezą, ale po 11 października, to też się nic strasznego nie stanie i po prostu niektóre niespodzianki dostanie w późniejszym, pozlotowym terminie? (;


Jeśli faktycznie ktoś się ocknie w przyszłym tygodniu że jest wogóle taka impreza i prześle zgłoszenie to będzie mógł liczyć na zrozumienie :-D .

laisar - 2009-10-09, 14:51

Było wyżej: celem otrzymania niespodzianek (;
gigi303 - 2009-10-09, 19:51

a to bez danych nie można otrzymać niespodzianki ???
Powinno wystarczyć że podam nick i nr rejestracji auta i tyle a nie jeszcze dane wyciąga się :-P ;-) jeszcze może ksero dowodu ;-) ;-)

GeRRaD - 2009-10-09, 20:07

A jak wygrasz kupon rabatowy na przegląd - to na nick pojedziesz ;-)
RP i tak ma nasze dane bo w wiekszości kupiliśmy nowe auta i korzystamy z ASO :lol:

.....i nie tylko RP ale i Renault Europe w bazie danych segregowanej wg numerów VIN

Seal - 2009-10-09, 20:21

gigi303 napisał/a:
a to bez danych nie można otrzymać niespodzianki ???
Powinno wystarczyć że podam nick i nr rejestracji auta i tyle a nie jeszcze dane wyciąga się :-P ;-) jeszcze może ksero dowodu ;-) ;-)

Gigi303 przecież ty na Puławskiej się serwisujesz to chyba masz już tam u nich założoną "teczkę" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wilczur_Slawek - 2009-10-09, 21:58

Dziś się dowiedziałem o zlocie. Na pewno będę, przejazdem. Ale czy mogę mieć prośbę o nową naklejkę klubową. Czy ktoś będzie mógł odsprzedać jedną? Pozdrawiam
Beckie - 2009-10-09, 22:18

laisar będzie miał naklejki na zlocie. http://www.daciaklub.pl/f...p?p=39916#39916
gigi303 - 2009-10-10, 05:53

Seal napisał/a:

Gigi303 przecież ty na Puławskiej się serwisujesz to chyba masz już tam u nich założoną "teczkę" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na pewno :mrgreen: Już pewnie jak mnie widzą to myślą ... o matko to znowu on co znowu wymyśli ;-) ;-) :-P :lol: pewnie znowy mu samochód strzela :-P :-P ;-)
Tak out of topic to nadal strzela :-P :-P


Dane wysłane obecność potwierdzona więc się pojawię na pewno :mrgreen: :mrgreen: szkoda że tylko na chwilę bo potem do pracy trzeba :-/ :-/ ale obecność obowiązkowa zaliczona będzie :-P

Malutki - 2009-10-10, 09:28

Mimo najszczerszych chęci nie dam rady dojechać buu... :cry: :cry:

Coraz bardziej żałuję ale niestety wiem że nie da się przesunąć mojego szkolenia więc proszę wszystkich o zdjęcia i filmy z relacją.

laisar - 2009-10-10, 09:53

Nie łam się, Malutki - przyjdzie sobota, to wtedy zobaczysz co i jak; może akurat się jakoś ułoży...? (:

A jak nie - to trudno; miejmy nadzieję, że impreza się uda i na wiosnę poświętujemy 4-lecie forum!


Cytat:
a to bez danych nie można otrzymać niespodzianki ???

Niektóre można, a niektóre nie (;

dwa_litry_zubra - 2009-10-10, 14:11

Post przeczytałem 10 .10 :)) mam nadzieję że jeszcze mogę się zapisać :))
Szczecin przyjedzie a co :))

szmig - 2009-10-11, 13:57

potwierdzam przybycie czarną perłą stolicy, z żoną i dwuletnim synkiem :-D
Gregor - 2009-10-11, 14:44

Bytom też przyjedzie z osobą towarzyszącą.
marcio - 2009-10-11, 16:38

To z południa kraju nie będę sam :mrgreen:
SAJSEN - 2009-10-11, 19:17

fajnie ze beda mali forumowicze tacy ponizej 5 lat
przynajmniej bedzie wesolo !! (dla rodzicow)

wieza - 2009-10-11, 20:10

a u mnie lipa przyjade sam :( wrrrr
kruszyna - 2009-10-11, 20:51

dopiero dzisiaj przeczytałam o zlocie i bardzo mi przykro ale niestety nie mogę przyjechać :(
żałuję , tym bardziej, że żadna klubowiczka jak widzę się nie wybiera... no cóż, ale mam zajęcia na uczelni (studiować mi się zachciało) a potem na nockę do pracy idę. I jeszcze taki drobny szczegół; ode mnie to jakieś 250 km. :shock:
Namawiam męża, ale mówi, że albo na dwie Daćki jedziemy albo wcale :-P
Bawcie się dobrze i czekam na relację i fotki
Pozdrawiam serdecznie

flowerman - 2009-10-11, 21:15

Ja mam 300 km.

Bierz męża, Daćki i przyjeżdżajcie :mrgreen:

dwa_litry_zubra - 2009-10-11, 21:20

Ja mam prawie 600 niestety sam przybędę ale bede :))
marchewa - 2009-10-12, 08:11

dwa_litry_zubra jestem pełen podziwu że chce Ci się jechać taki kawał drogi :)

A warszawska ekipa umawia się gdzieś na wspólny przejazd na Puławską? Bo temat trochę przycichł...

kelevra - 2009-10-12, 09:13

dwa_litry_zubra napisał/a:
Post przeczytałem 10 .10 :)) mam nadzieję że jeszcze mogę się zapisać :))


Haloo czy mozna jeszcze sie wpisac na liste? Czytałam ze termin do wczoraj - ale moze przewidziano jakis "kwadrans akademicki"?
Postaram sie byc :-) I mam nadzieje zdobyc naklejke klubowa tez ;-)
Widzę, że większość z Was planuje przyjazd rodzinny - ja mogę załadować psa na pokład :-D

Martens - 2009-10-12, 09:44

W KWESTII PRZEJAZDU

Uporządkujmy nieco dyskusję ;-)
1. Czy któraś grupa spoza Warszawy potrzebuje pilota? Jeśli tak, dajcie szybko znak.
2. Zbiórka warszawska - jakiś czas temu padła propozycja parkingu przed Klifem na Okopowej. Pasuje? Mnie tak. Komu nie pasuje, niech od razu daje kontrpropozycję.

tomi - 2009-10-12, 10:10

Jak można jeszcze to też bym się wpisał na listę. Maila z danymi wysłałem.
laisar - 2009-10-12, 10:42

Martens napisał/a:
Zbiórka warszawska

Od Klifa to jednak spory kawałek - także / zwłaszcza czasowo, mimo soboty; trzeba też wziąć pod uwagę ewentualne remonty (jakiś czas temu średnio przejezdne było skrzyżowanie Solidarności z Towarową... Sam ostatnio rzadko bywam w centrum, więc tylko uczulam).

Również do Klifa niektórzy mogą mieć dość daleko - zaraz się okaże, że na 12 trzeba wyjść z domu o 10 (;

Dojazd do centrum przed imprezą dla pozawarszawiaków (zwłaszcza z "południa") też chyba nie jest najwygodniejszy.


I w żadnym razie nie zniechęcam - tylko nie chciałbym, żeby wyszły jakieś problemy z dojazdem mniej więcej na czas...


(Stąd zresztą była moja propozycja na przejazd "po" - zakończylibyśmy imprezę oficjalnie, potem "do maszyn!" i każdy pojechałby w stronę centrum tak daleko, jakby mu pasowało).


Ale w razie czego się dostosuję - na ile pozwolą warunki rodzinne, bo jedziemy całą ferajną (:

(A jaką widzisz trasę, Martens? Klif - i gdzie dalej?).

Martens - 2009-10-12, 10:47

Myślę, że gości spoza Warszawy w ogóle nie trzeba ściągać na ewentualne warszawskie miejsce zbiórki, bo z nimi spotkamy się na miejscu.

Jeśli nie Klif to co? Parking przez dawnym Geantem a teraz (chyba) REALEM na Ursynowie? Tam, gdzie jest Feu Vert i stacja benzynowa Statoil 1.2.3? Jest przy Puławskiej, którą prawie każdy i tak musi przejechać, by dotrzeć do salonu.

A może po prostu w ogóle darujmy sobie robienie "kawalkady" i spotkajmy się na miejscu?

marchewa - 2009-10-12, 11:29

Faktycznie z Klifa jest kawałek, trzeba się przebić przez całe centrum. Lokalizacja przy Realu na Puławskiej nie jest zła, ale nasza "kawalkada" potrwa wtedy kilka minut i będziemy na miejscu :)

Ale jeżeli chodzi o mnie dostosuję się do głosu większości :) Przy Realu i tak trzeba przejechać a do Klifa nie mam aż tak daleko :)

A co z ustaleniem wspólnego kanału CB? Bo nie wiem czy wyciągać radio z szafy, póki co nie chciało mi się montować ale na tak wyjątkową okoliczność się zmobilizuję ;)
Któryś z kolegów proponował chyba 25 kanał, nie wiem czy nie lepiej taki jeszcze mniej uczęszczany? Może 1 ? :)

laisar - 2009-10-12, 11:34

Gdyby chodziło tylko o jak największy kawałek Puławskiej "przed", to jest jeszcze chyba parking przed torem "Stegny", zaraz za węzłem Puławska/D.Służewiecka... (zrobię wizję lokalną koło środy).

A parada fajna rzecz - tylko właśnie nie w 3 auta... (;

jantar - 2009-10-12, 11:35

kelevra napisał/a:
dwa_litry_zubra napisał/a:
Post przeczytałem 10 .10 :)) mam nadzieję że jeszcze mogę się zapisać :))


Haloo czy mozna jeszcze sie wpisac na liste? Czytałam ze termin do wczoraj - ale moze przewidziano jakis "kwadrans akademicki"?
Postaram sie byc :-) I mam nadzieje zdobyc naklejke klubowa tez ;-)
Widzę, że większość z Was planuje przyjazd rodzinny - ja mogę załadować psa na pokład :-D


Oczywiście zapraszamy- zgłoszenie z danymi proszę na maila milosz.bogdanowicz.rrg@dealer.renault.com.pl.

Lista chyba jest już kompletna:
laisar, lupo, JackTheNight, SAJSEN, kajos32, petek, marchewa, Borys68, GeRRaD, leśniczyna, Konrad, johnny303, kier, Seal, flowerman, Jan Ostrzyca, Kratylos, yarocz, Mikele, marcio, Martens, Yoda, jacek, wieża, gigi303, dwa_litry_zubra, Andrzej, Nova, szmig, Gregor, Wilczur_Slawek, tomi, kelevra

flowerman - 2009-10-12, 12:51

Ja się zgadzam umieścić mojego w serwisie na wymianę oleju i filtra w promocyjnej cenie :mrgreen:
laisar - 2009-10-12, 13:32

Zmieścimy się (:



Posty o wymianie klawiszy sterujących szybami zostały przeniesione do właściwego tematu, ale na pewno można liczyć na pomoc także w innych przypadkach (:

jantar - 2009-10-12, 13:47

Pewnie, że się zmieścimy!
flower- jesli chcesz to w promocyjnej cenie wymienię Ci ten olej wieczorem w swoim garażu :mrgreen: .

flowerman - 2009-10-12, 13:50

jantar napisał/a:
Pewnie, że się zmieścimy!
flower- jesli chcesz to w promocyjnej cenie wymienię Ci ten olej wieczorem w swoim garażu :mrgreen: .


A gwarancję utrzymasz i wpis do książki zrobisz ? :roll:

GeRRaD - 2009-10-12, 15:53

Ja jestem za zbiórką przy Klifie - przejedziemy tym samym przez dużą część miasta i nas zobaczą - a chyba o to chodzi ;-)
gacekpc - 2009-10-12, 16:30
Temat postu: Spotkanie
Witajcie Przeczytałem na forum o spotkaniu i mam zamiar się wybrać proszę o informację gdzie mam wysłać dane i co mają zawierać do zobaczenia na zlocie
Beckie - 2009-10-12, 16:58

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=39909#39909
kruszyna - 2009-10-12, 17:37

flowerman napisał/a:


Bierz męża, Daćki i przyjeżdżajcie :mrgreen:


dobra! przyjedziemy! jeszcze dzieciaki zabierzemy :)
zgłaszam obecność 2+2, wysyłam maila :)

wox - 2009-10-12, 20:14

Aż Wam zazdroszczę tego zlotu. Ja, niestety, nie mogę.
wieza - 2009-10-12, 20:35

to sie ekipa zbiera :) tylko zmowcie pogode :)
laisar - 2009-10-12, 21:47

Tacy duzi a w prognozy pogody wierzą... :shock: :-P :lol:
wieza - 2009-10-12, 22:14

laisar napisał/a:
Tacy duzi a w prognozy pogody wierzą... :shock: :-P :lol:


jak bedzie padac to do Ciebie imprezke przenosimy :)

flowerman - 2009-10-13, 06:21

kruszyna napisał/a:
flowerman napisał/a:


Bierz męża, Daćki i przyjeżdżajcie :mrgreen:


dobra! przyjedziemy! jeszcze dzieciaki zabierzemy :)
zgłaszam obecność 2+2, wysyłam maila :)


Czyżbym miał dar przekonywania? :mrgreen:

I takie podejście mi się podoba.

Jak zlocik to na całego :lol:

wieza - 2009-10-13, 08:26

Dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe jest mi bardzo milo :)
moze jakis suwenir dostane na na zlocie :) z salonu w prezencie
moze byc stepwey
pozdrawiam
i dzieki jeszcze raz

SAJSEN - 2009-10-13, 16:26

Zaproponowalem wlasnie parking kliff zeby troszke przejechac razem przez miasto na dzien dziesiejszy nie ma po drodze zadnych robot drogowych mozemy spotkac sie o 11 i rozpoczac parade o 11 15 i zdazymy na 12
GeRRaD - 2009-10-13, 17:33

Jestem ZA - podjade do Klifa :-D Kto jeszcze :?:
SAJSEN - 2009-10-13, 18:48

Bede na 11 z rodzinka
czerwonym karłem[/list]

kajos32 - 2009-10-13, 19:20

Tez postaram się dotrzeć do Klifu.
marchewa - 2009-10-13, 21:07

Widzę że miejsce zbiórki ustalone :) W takim razie pozostaje mi tylko dojechać :) Ilu nas będzie? Mam nadzieję że zdążymy w 45 minut na Puławską... Tylko ciekawe czy będą jeszcze wolne miejsca na parkingu ;)

A co z łącznością przez CB? Kto z grupy warszawskiej dysponuje radyjkiem? Chociaż właściwie nie wiem czy to będzie przydatne...

leśniczyna - 2009-10-13, 21:46

Postaram się być pod Klifem. O ile się nie umówię, żeby zabrać kolegę z Mysiadła, który chciałby być na zlocie (podoba mu się MCV ;-) ).
GeRRaD - 2009-10-14, 08:18

Jam posiadam CB ;-) Proponuję kanał 25 dla grupy warszawskiej
laisar - 2009-10-14, 13:09

...w kształcie dowolnie wybranego modelu Dacii, oczywiście [:
kajos32 - 2009-10-14, 14:00

Laisar zmówiłeś już pogodę na sobotę. ;-)
laisar - 2009-10-14, 14:38

Każda pogoda jest dobra! [;
SAJSEN - 2009-10-14, 19:19

Tylko jak zjeść kiełbaske z grila przy takiej pogodzie jak dziś? :-/
GeRRaD - 2009-10-14, 19:39

To zrobimy grilla na hali napraw :lol: :lol: :lol: A tak bez żartów, to w przypadku złej pogody lepiej przeznaczyć część budżetu gastronomicznego na gadżetowy (np zamiast kiełbaski - każdemu po smyczce do kluczy i długopisie firmowym lub breloczku).
Ja poproszę Renault Sport ;-)

laisar - 2009-10-14, 20:15

"Nie bądźmy pochopni, hum-hum" (; - jedzonko i tak miało być w namiocie, a i gadżety zostały zaplanowane...

Tak więc: DON'T PANIC [:

Malutki - 2009-10-14, 20:28

Gril w śniegu fajna rzecz ;-)
a swoją drogą zapytajcie jantara czy nie mają mikrofali w serwisie?
Przy mokrej pogodzie można ogrzać kiełbaski i zjeść w hali serwisowej ;-)

kajos32 - 2009-10-14, 20:31

Grill smakuje najlepiej w ekstremalnych warunkach. :-)
laisar - 2009-10-14, 20:39

No i to się właśnie nazywa pozytywne nastawienie - dzięki! (((:
kajos32 - 2009-10-14, 20:42

A tak właściwie to gdzie będzie stał namiocik.
flowerman - 2009-10-14, 20:54

Malutki napisał/a:
Gril w śniegu fajna rzecz ;-) .......


Na zlotach FSO nie raz się robiło grila na śniegu :mrgreen:

Lupo - 2009-10-15, 07:31

FSOAK czy FSOPTK?

A pogoda sie nie martwcie - napewno damy rade :)
Ja jeszcze nie wiem czy bede pod klifem, czy juz na miejscu. Ale raczej na miejscu.

jan ostrzyca - 2009-10-15, 08:30

Ja bym jednak uwzględnił aspekt pogodowy w całej operacji. Szczególnie w odniesieniu do klubowiczów, którzy będą mieli do pokonania kilkaset kaemów i do tego z małymi dziećmi.

Jakby w sobotę sypało tak jak wczoraj w Lublinie, to ja raczej wymięknę... I to pomimo zimówek, w które obułem maszynkę już w tamtym tygodniu.

laisar - 2009-10-15, 08:55

Wiadomo, że będzie, kto dojedzie, a w przypadku klęsk żywiołowych może się to nie wszystkim udać. Zatem nie ma co dodatkowo uwzględniać, tylko trzeba spokojnie czekać na sobotni poranek - z nadzieją, że jednak będzie dobrze [:
Mikele - 2009-10-15, 09:13

Ja jadę tak, czy inaczej :)

Zimówek co prawda jeszcze nie założyłem i nie zanosi się żebym znalazł warsztat który mi to zrobi przed sobotą, ale mam zamiar dać radę na "wspaniałych" całorocznych Dębicach...

jantar - 2009-10-15, 17:31

Malutki napisał/a:
Gril w śniegu fajna rzecz ;-)
a swoją drogą zapytajcie jantara czy nie mają mikrofali w serwisie?
Przy mokrej pogodzie można ogrzać kiełbaski i zjeść w hali serwisowej ;-)


Kilka dni mnie nie było, ale widzę że dyskusja wże :mrgreen: .
Odpowiem hurtem na wszystkie pytania:
- mikrofala jest, lodówka też (jakby trzeba było schłodzić co nieco)
- grill zrobimy na zewnątrz, natomiast miejsca do spożycia chyba będą w środku
- miejsc na samochody powinno nam wystarczyć, ale kto pierwszy ten lepszy :-)

Będzie dobrze...

Martens - 2009-10-15, 18:39

GeRRaD napisał/a:
Jestem ZA - podjade do Klifa :-D Kto jeszcze :?:


Jestem! CB też zabieram.

flowerman - 2009-10-15, 20:37

Lupo napisał/a:
FSOAK czy FSOPTK?

A pogoda sie nie martwcie - napewno damy rade :)
Ja jeszcze nie wiem czy bede pod klifem, czy juz na miejscu. Ale raczej na miejscu.


Najpierw FCT a później PTK SŚ :mrgreen:

Malutki - 2009-10-15, 20:55

Co do pogody to sprawdzałem na www.icm.edu.pl i tam podają że w sobotę przez cały dzień bedzie około 0 st C, niskie chmury ale bez opadów.
Życzę udanego spotkania i pamiętajcie o zdjęciach dla mnie ;-)

marchewa - 2009-10-16, 07:32

A co byście powiedzieli na pomysł żeby po spotkaniu udać się razem na parking pobliskiego centrum handlowego i tam zrobić grupową fotkę wszystkich uczestników na tle naszych aut? Chociaż nie wiem czy będzie jeszcze na tyle widno żeby zdjęcie ładnie wyszło...
gigi303 - 2009-10-16, 07:56

Po co czekać róbmy fotkę już na zlocie puki widno :mrgreen:
wieza - 2009-10-16, 10:36

wezme lampe zewnetrzna do aparatu :)
borys68 - 2009-10-16, 11:58

Ahoj!
Jakie są atrakcje dla dzieci? Mam 9-cio latka - wziąć czy bezpieczniej zostawic w domu?
Borys

laisar - 2009-10-16, 12:35

Dla każdego resorak w prezencie, słodycze, konkurs rysunkowy oraz... nowi koledzy i koleżanki! [:

No i zabawa dużymi autami w salonie - mam tylko nadzieję, że salon to przeżyje... (((;

yarocz - 2009-10-16, 14:20

Laisar miałeś zamówić pogogę....- dzięki.
Już dziś w Lublinie piękne słoneczne niebo. :lol:
Oby tak było jutro. :mrgreen:

borys68 - 2009-10-16, 14:30

Ahoj!
Byłem w myjni ... :)
Borys

Gość - 2009-10-16, 16:59

Żeście miejsce wybrali, w Katowicach było przynajmniej trochę luda, w stolicy raczej garstka będzie, przenieście miejsce do Pyrzowic (lotnisko).
GeRRaD - 2009-10-16, 17:11

Myslę że jutro się przekonasz że będzie to największy zlot w historii od zarania naszego klubu i na długo w przyszłość :-P

BTW.Ile ostatecznie aut będzie :?:

laisar - 2009-10-16, 17:39

Żeśmy przyjęli zaproszenie, to raz d:

Po drugie - zorganizuj, ThaArt, wiosenny zlot, to się chętnie zjawię <:


BTW - ostatnie dane mówią o 36 na jutro [:

SAJSEN - 2009-10-16, 17:59

Przyjade niestety sam, żona z małym jedzie na basen.
jacek - 2009-10-16, 18:41

laisar napisał/a:
Dla każdego resorak w prezencie



Ja ja jaaa też chcę bo zbieram :mrgreen:

swissman - 2009-10-16, 19:34

ja proponuje konkurs na najnizsze zuzycie paliwa na liczniku, minimum przejechane 300 km od ostatniego tankowania... oczywiscie oddzielnie w klasach ON i benzynka... juz sobie wyobrazam konwoje samochodow na wszystkich polskich drogach prowadzonych przez Dacki z calej Polski w kierunku Warszawy a w kazdej z nich napalonego wsciekle na nagrode czlonka forum, ktory jedzie tak aby dojechac na kropelce....

niestety nie wpadne na zjazd bo ciut daleko, ok. 1450 km po drogach i bezdrozach europy...
ale pozdrawiam wszystkich i zycze szampanskiej zabawy :!: :!: :!:

gigi303 - 2009-10-16, 19:41

to ja poproszę konkurs na największe spalanie :lol: :lol: :lol:
marcio - 2009-10-16, 20:45
Temat postu: day by day ...
Niczym by się ten dzień nie wyróżnił, gdyby taki śpiąco-nieudany nie był. Po pracy miałem odebrać z banku kartę, ale przysłowiowo "pocałowałem klamkę", bo ... nie było jeszcze kuriera. Pani obiecała, że zadzwoni, no i zadzwoniła. Pomyślałem sobie, że przegonię po wieczornej Warszawie Draculkę, zatankuję, umyję, co tam ładna będzie :mrgreen: . Znalazłem w City jakieś miejsce, odebrałem z banku co moje :-P , podjechałem na BP. Paliwo na BP po 4,11 zł/litr :shock: , ale myjnia ... za kwadrans, bo serwisant coś sprawdza. Odczekałem, zjadłem hot doga, umyłem - znaczy bezludzka myjnia umyła i po wyjeździe ... spaliła mi się żarówka. Dobrze, że na stacji było jakieś miejsce , no i ciemno nie było :cry: , ponad godzinę ślęczałem nad tą wymianą żarówki. Za coooooooo ... , ja humanista jestem, po to kupuję nowe samochody, by tylko kurek od paliwa otwierać :!: .
Na spotkanie mam nadzieję dojechać 8-)

Martens - 2009-10-16, 21:05

Kto się jutro zjawia pod Klifem o 11:15?
kelevra - 2009-10-16, 22:32

A ja w koncu maila ze zgloszeniem nie wyslalam :oops: bo chora bylam, i troche jeszcze jestem i sprawy zlotowe zeszly na dalszy plan. Tym niemniej jutro postaram sie byc, bo az zal nie byc, jak sie czyta Wasze posty ;-)
Endi85 - 2009-10-16, 23:21

Hmmm trochę ostatnio wyleciałem w kosmos i po przeczytaniu zaległych postów stwierdzam że dawno mnie tu niebyło, no cóż z tego co zrozumiałem mam się jutro stawić o 11 na parkingu Klifa na Okopowej? Jeśli się mylę fajnie by było by mnie ktoś poprawił :)
gigi303 - 2009-10-17, 06:03

Pod klifem to jeśli w konwoju jedziesz a na puławskiej docelowo :mrgreen:
GeRRaD - 2009-10-17, 08:46

Zmykać kompy, grzać silniki i jazda na zlot* ;-) :lol: :lol:












*z uwagi na aktualną godzinę dotyczy Warszawy i okolic

borys68 - 2009-10-17, 09:01

GeRRaD napisał/a:
Zmykać kompy, grzać silniki i jazda na zlot* ;-) :lol: :lol:




*z uwagi na aktualną godzinę dotyczy Warszawy i okolic


Muszę jeszcze kotlety potłuc ... i pędzę. Odemnie z Bielan to ok. 20-25km ...
Borys

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2009-12-21, 12:24 ]
Ciąg dalszy: Wrażenia pozlotowe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group