DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dealerzy, warsztaty i sklepy - Opinia na temat serwisu Bamarko Bytom lub D±browscy Zabrze

junior - 2013-12-07, 20:49
Temat postu: Opinia na temat serwisu Bamarko Bytom lub D±browscy Zabrze
Witam zwracam się z zapytaniem drodzy klubowicze o aktualne opinie na temat tych dwóch serwisów , czy warto im zaufać. Pozdrawiam
wat - 2013-12-07, 23:01

z Bamarko nie pomogę co do D±browskich zależy na jakiego mechanika się trafi s± tacy co się nadaj± tylko do wymiany oleju ale i tacy do konkretnych problemów zależy jak Cie obsługa zakwalifikuje
jaru - 2013-12-08, 11:11

Bamarko to już też D±browscy. Podobnie, jak poprzednik pisze o D±browskich, w Bamarko też zależy na jakiego mechanika się trafi, bo obsługa jest raczej rzeczowa i kulturalna, czego nie mogę powiedzieć o wszystkich serwisach.
WhiteDragon - 2013-12-08, 15:09

Ja z D±browskimi nigdy nie miałem problemu, ale też trzeba przyznać że problemów z samochodem też nie byoł - ot zwyczajna eksploatacyjna obsługa.
Raz tylko wymieniali wycieraczki i lusterko (elektryczne) zniszczone przez wandala, ale to raczej nie jest szczególnie skomplikowane.

Hakama 4x4 - 2013-12-09, 22:11

Byłem raz na próbę u D±browskich w Zabrzu na wymianie gwarancyjnej uszczelki przy pokrywie zaworów i nie mam zastrzeżeń choć uważam, że można było już przetrzeć silnik w tym miejscu a nie zostawiać stare zacieki. Poza tym ok. Miałem przy okazji kilka pierdółek z którymi nie robili problemu i przy okazji zrobili na gwarancji. Serwisuję natomiast w ¦więtochłowicach u Pietrzaka i jestem bardzo zadowolony z gwarancji. Z niczym nie robili mi nigdy problemu. Ceny przegl±dów też zawsze były najniższe.
Natomiast u D±browskich byłem na drzwiach otwartych i saln maj± fajniejszy niż u Pietrzaka. A dodatkowo zostałem obdarowany gadżetami.

arnold - 2016-02-21, 13:21

http://www.daciaklub.pl/f...1691880#1691880

Tutaj opisałem swoj± historię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group