DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT
Znalezionych wyników: 40
DACIA Klub Polska
Autor Wiadomość
  Temat: Koło zapasowe / belki dachowe
Bartseb

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 439

PostForum: Sprzedam   Wysłany: 2026-06-15, 15:36   Temat: Koło zapasowe / belki dachowe
Cześć mam do sprzedania oryginalne poprzeczki/belki dachowe oraz koło zapasowe do Dacia Duster 2 z 2019r.
Belki sprawne używane , koło nieuzywane. ( Akcesoria dodatkowe Dacia)
Wrocław (bartseb@o2.pl)

Koło zapasowe

https://allegrolokalnie.pl/oferta/kolo-zapasowe-dacia-duster-2-2019

Poprzeczki dachowe / belki

https://allegrolokalnie.pl/oferta/poprzeczki-dachowe-dacia-duster-2-2019

Zapraszam
  Temat: Dacia Duster 2019 Prestige 1,6 SCe lpg
Bartseb

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 670

PostForum: Zakup Dacii   Wysłany: 2026-06-04, 20:13   Temat: Dacia Duster 2019 Prestige 1,6 SCe lpg
Część
Mam do sprzedania swoją Dacie Duster, jeśli ktoś chętny zapraszam na priv
Dacia Duster 1,6 115 km Prestige, lpg
Hak, belki, autoalarm, bezwypadkowy, Androidauto,, Medianavi, koło zapasowe,, klimatyzacja manualna, pakiet look, kamera cofania, czujniki
Kupione w salonie, 174 tys,
Cena 45 tys
Wyposażenie
-klimatyzacja manualna

-kamera cofania

-czujniki parkowania tył

-światła przeciwmgielne

-podgrzewane fotele

-tempomat i ogranicznik prędkości

-wielofunkcyjna kierownica skórzana

-radio z dużym dotykowym ekranem

-elektryczne szyby przód

-aluminiowe felgi 17"

-przyciemniane tylne szyby

-wspomaganie kierownicy

-ABS, ESP, poduszki powietrzne, ISOFIX
  Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Bartseb

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6580

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2023-06-18, 16:51   Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
3,2 tys
  Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Bartseb

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6580

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2023-06-18, 08:42   Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Lubryfikacja brak
Dotrysk powyżej 3 tys
Serwis LPG/zwykły zawsze regularnie
Gaz po 15 tys
Po naprawie zamontowano wzmocnione wtryskiwacze i gniazda zaworowe
Wcześniej żadnych problemów złe luzy na wszyskich
  Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Bartseb

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6580

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2023-06-17, 08:54   Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Po 100 tys niestety zawory . Błędu już nie ma. Luzy proponuje sprawdzać co 30 tys.
  Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Bartseb

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6580

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2023-04-05, 19:04   Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Nalałem LIQUI MOLY Oczyszczacz wtryskiwaczy 1971. Zobaczymy co będzie. P03013 wyskoczyło dwa razy. Generalnie błąd dotyczy tylko 4 cylindra P0304.
Tak się zastanawiam jakby był problem z filtrem/pompa to błędy by wywalało raczej na 4 cylindrach.
Poprawcie mnie jak źle liczę cylindry ( cewki , świece) , 4 to ten liczony od lewej tj. 3 i 4 są widoczne a 1 i 2 są pod kolektorem ?
  Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Bartseb

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6580

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2023-04-05, 12:58   Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Na benzynie , choć z raz na gazie też coś zamrugało.
  Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Bartseb

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6580

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2023-04-04, 19:40   Temat: Duster 2 1,6 Sce błąd P0304 oraz P0313
Część jak w temacie
Duster 2 2019
1,6 Sce gaz BRC
błąd P0304 oraz P0313
Najpierw wyskakiwał błąd P0304, po skasowaniu czasami dodatkowo pojawia się P0313. Zauważyłem że wyskakują one po pozostawieniu auta na parkingu w pracy. Po przejechaniu ok 1km mogą kluczyk oraz check engine. Znika po ok 30-45 s. W trakcie migania ograniczona moc.
Wymienione świece, serwis olejowo filtrowy cewka 3 zamieniona z 4 (błąd pojawia się nadal na 4), styki przeczyszczenie. . Błędy czytane elm oraz lepszym u mechanika. Po skasowaniu, błąd raz na tydzień po odpaleniu na dworze i przejechaniu 1-2 km powraca.PMigania kluczyka i check nie występuje po wyjechaniu z garażu podziemnego . Jakieś sugestie , propozycje ? Mieliście coś podobnego ?
Jutro doleje płyn do czyszczenia wtrysków , benzyna na próbę 98 z lotos ale wątpię w sukces.
P0304 Cylinder 4 - wykryto przerwy w zapłonie

P0313 Wykryto przerwy w zapłonie - niski poziom paliwa
  Temat: Doświetlanie zakrętów przecimgielnymi
Bartseb

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 115117

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2020-03-06, 18:14   Temat: Doświetlanie zakrętów przecimgielnymi
Fogparking u mnie nie dziala.
Skrzynia manual.
  Temat: Doświetlanie zakrętów przecimgielnymi
Bartseb

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 115117

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2020-03-03, 17:31   Temat: Doświetlanie zakrętów przecimgielnymi
Dzisiaj w pochmurny dzien zauwazylem ze w korku i powolnej jezdzie przy ustawawieniu kata na 30 (dwie wartosci) , halogeny swiecą jak szalone, wystarczy lekko wzruszyc kierownice. Macie jakis pomysl na to? Generalnie najlepiej jakby dzialaly tylko przy kierunkowskazie. Ograniczenie predkosci nie wiem czy cos da np 10. Ale czy nie wylaczy to automatu z kierunkowskazami. Na postoju kierunki uaktywniaja doswietlenie. Ma ktos pomysl? Nie mam mozliwosci sprawdzenia w jezdzie (nie mam kamery i tak dlugiego odcinka) :)
  Temat: Modyfikacje dustera II w ddt4all
Bartseb

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 55852

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2020-03-02, 16:34   Temat: Modyfikacje dustera II w ddt4all
Aktywacja funkcji świateł Welcome/Goodbye (ExternalLighting_Welcome_Goodbye – Nbx_Welcome_Goodbye_CF);

Dziala :)
  Temat: Doświetlanie zakrętów przecimgielnymi
Bartseb

Odpowiedzi: 138
Wyświetleń: 115117

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2020-03-02, 16:29   Temat: Doświetlanie zakrętów przecimgielnymi
U mnie niestety max ustawienie to 30. Bledy wyskakuja w przedziale 35-70.
Przy wlaczonym kierunku halogen zapala sie automatycznie.
  Temat: Multiview camera czy czujnik parkowania z przodu
Bartseb

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 18019

PostForum: Multimedia i elektronika   Wysłany: 2019-11-19, 20:56   Temat: Multiview camera czy czujnik parkowania z przodu
Dziekuje za pomoc, mysle raczej o czujnikach. Ostatnie pytanie czy da sie uruchomic ich i tylnich wizualizacje na me.?
  Temat: Multiview camera czy czujnik parkowania z przodu
Bartseb

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 18019

PostForum: Multimedia i elektronika   Wysłany: 2019-11-18, 14:52   Temat: Multiview camera czy czujnik parkowania z przodu
Witam
Mam voucher do wykorzystania i zastanawiam sie nad
Multivew camera lub czyjnik parkowania przod.
Cena z montazem porownywalna. Co polecacie?
Czy w kamerze przod mamy linie pomocnicze jak w kamerze cofania tyl? Czy mamy fizyczny przycisk dedykowany?
Generalnie chodzi o pomoc w parkowaniu przodem?
Macie jakies sugestie?
  Temat: brak wolnych obrotów na zimnym silniku
Bartseb

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7204

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-11-16, 18:10   Temat: brak wolnych obrotów na zimnym silniku
Mialem analogiczne objawy w chevrolecie 8v 1,2 lpg. Pomogla regulacja zaworow.
  Temat: System Start&Stop w nowych Daciach (od EURO 6)
Bartseb

Odpowiedzi: 666
Wyświetleń: 461545

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-11-05, 14:23   Temat: System Start&Stop w nowych Daciach (od EURO 6)
Od 2 dni serwis nie moze znalezc przyczyny...
  Temat: System Start&Stop w nowych Daciach (od EURO 6)
Bartseb

Odpowiedzi: 666
Wyświetleń: 461545

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-09-30, 20:47   Temat: System Start&Stop w nowych Daciach (od EURO 6)
Dziennie jezdze ok 70 km. Aku trudno aby sie rozlafowal. Mam
jeszcze odsreaszacz kun, ale przez 7mc nie bylo prblemu. W starym aucie mialem 2 klemy w tym widze jest problem z odkreceniem....
  Temat: System Start&Stop w nowych Daciach (od EURO 6)
Bartseb

Odpowiedzi: 666
Wyświetleń: 461545

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-09-29, 19:36   Temat: Start stop
Od paru dniu moj start stop nie dziala. Pojawia mi sie przekreslone a. Mieliscie taki przypadek. W instrukcji sugeruja rozladowany aku lub temp. zewnetrzna. Jednak to mi nie pasuje.
  Temat: LPG do auta na gwarancji
Bartseb

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10948

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-09-27, 18:19   Temat: LPG do auta na gwarancji
W stag dla dustera mam dotrysk 20 %

W brc nikt nie odpisuje.
Czy macie lustryfikacje/dotrysk/czy nic
  Temat: LPG do auta na gwarancji
Bartseb

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10948

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-09-27, 16:38   Temat: LPG do auta na gwarancji
Dla brc i stag jest ubezpieczenie w Wagaz
  Temat: LPG do auta na gwarancji
Bartseb

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10948

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-09-27, 10:16   Temat: LPG do auta na gwarancji
Rozwazam montaz do nowego auta Stag qbox plus oraz Brc sequent 32. Co zamontowaliscie instalacje oraz czy braliście dodatkowe ubezpieczenie? Jak sie sprawuje?
Jesli sie uda prosze krotko moze sie uda zebrac wszysko w jedną całość.
  Temat: LPG do auta na gwarancji
Bartseb

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10948

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-09-25, 20:58   Temat: LPG do auta na gwarancji
Wracam do tematu. Niestety dealer ni wyrazil checi montażu Wroclaw. Pozostaje mintaz z ubezpieczeniem.
Czy ktos sie !? Jaki zestaw proponujecie/macie?
  Temat: LPG do auta na gwarancji
Bartseb

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10948

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2019-07-30, 20:35   Temat: LPG do auta na gwarancji
Mam autko 4 mc 1,6 i chcialbym założyć instalacje Lpg bez utraty gwarancji. I tu jest problem we Wrocławiu salon odmawia infochat również. Jakie sa wasze doswiadczenia? Ewentualnie jaki serwis montuje.
  Temat: MN3 kody testowe
Bartseb

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 137398

PostForum: Multimedia i elektronika   Wysłany: 2019-03-21, 20:35   Temat: MN3 kody testowe
Kody działają super . Dzięki
Mam pytanie o
- fmi f&r (radar cofania nr 5 ) - czy może ktoś rozpisać funkcje ?
- air active (wyświetlacz aut. Klim.nr 10) mam klimę manualna czy aktywacja coś mi da ?
Nie chcę grzebać w ciemno , mam źle doświadczenie z wygrywaniem softu do tel :)
  Temat: MN3 kody testowe
Bartseb

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 137398

PostForum: Multimedia i elektronika   Wysłany: 2019-03-02, 19:10   Temat: MN3 kody testowe
Jak wchodzę w ustawienia system mam info o sofcie numer 1.0.13.1.
Po wciśnięciu przycisków Uruchamia mi się test mode , wpisuje kod wciskam ok i mam info o nieprawidłowym kodzie
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne