W sprawie ankiety wypowiem się za parę tygodni (bo jeżdżę dopiero tydzień i na razie nie zauważyłem żadnych negatywnych objawów), ale przy okazji mam pytanie w sprawie fabrycznej instalacji - czy to prawda że jest ona bardzo czuła na jakość gazu? Że ponoć tylko SHELL i BP - nawet gaz ORLENA i LOTOSA zapycha instalację? Tak przynajmniej twierdził taksówkarz, który "męczy" już drugą Dacię z fabryczną instalacją i te same kłopoty miał jego teść z LPG w Lodgy.
Witajcie.
Właśnie stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) użytkownikiem DACII LODGY, kiedyś (dzieckiem w kolebce) miałem okazję jeździć przez lata (jako pasażer) kultowej Dacii 1300 na oryginalnych częściach RENAULT.
Z nadzieją że wiecie, że nie ma głupich pytań - liczę na Waszą życzliwość.
Pozdrawiam
nizki