|
| Ogłoszenie |
| JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT |
| Autor |
Wiadomość |
Temat: MN3 - pomocy... problem po aktualizacji. |
SimoT
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5647
|
Forum: Multimedia i elektronika Wysłany: 2019-11-09, 20:19 Temat: MN3 - pomocy... problem po aktualizacji. |
Witam. dzisiaj chciałem dokonać aktualizacji z r39 do r49 , podczas zapisu plików prawdopodobnie poddał się pendrive. Efekt = komunikat " system not configured , connect diag tool" . czy da sie coś z tym zrobić , czy czeka mnie wizyta w serwisie?
Pozdrawiam |
Temat: 1.0 TCe 100 KM w Dusterze |
SimoT
Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 174151
|
Forum: Dział ogólny o daciach Wysłany: 2019-08-03, 06:11 Temat: 1.0 TCe 100 KM w Dusterze |
Witam wszystkich. Z moich informacji z ASO Renault ( Da-ko Kozubal, pozdrawiam!) Wynika, że ta jednostka jest konstrukcyjnie podobna/tożsama z 1.33 TCe , i powstała w tym samym czasie . Renault twierdzi , że korby w tych silnikach są zakute (?). Ja natomiast przyspieszyłem kupno mojego grantowego kiosku, ponieważ chciałem koniecznie zostać właścicielem wolnossaka. |
Temat: [MN3] Tips & tricks MediaNav 2 Evolution 2 |
SimoT
Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 36952
|
Forum: Multimedia i elektronika Wysłany: 2019-08-03, 05:57 Temat: [MN3] Tips & tricks MediaNav 2 Evolution 2 |
| Paypal poszedł. Panowie i Panie! Dorzucać, co kto może, nie ważne ile. |
Temat: MN3 kody testowe |
SimoT
Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 137440
|
Forum: Multimedia i elektronika Wysłany: 2019-06-11, 16:34 Temat: MN3 kody testowe |
| Witam. Mam pytanie: czy już coś wiadomo na temat kodów do MNE 3 z dab? Niestety żadne z rozwiązań do tej pory nie dało mibwejscia do micom. Pozdrawiam |
Temat: Witam wszystkich serdecznie. |
SimoT
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3718
|
Forum: Powitania Wysłany: 2019-05-19, 07:07 Temat: Witam wszystkich serdecznie. |
| Hej, chciałem się przywitać. Jeżeli chodzi o auta Dacia, to mój nowy Duster jest pierwszym przypadkiem w mojej historii. Pozdrawiam. |
| |
| |