Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
STAROGARD GDAŃSKI - Adamowscy
Autor Wiadomość
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-03-19, 17:42   

Mój Aussie dobił 15 000 km (ostatnio mało był używany) i musiał odbyć tzw. wizytę między przeglądową.

Wpisy na forum odstraszyły mnie do wykonania tego przeglądu w ASO Zdunek. Skorzystałem z firmy Adamowscy Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim (ASO Renault, Dacia).

Miałem kilka niewielkich usterek, dwa razy zapaliły się kontrolki - hamulca ręcznego, ABS i ESP, oraz raz - 2 WD, ESP, świece żarowe. Zgłosiłem również sprawdzenie wskazań temperatury płynu chłodzącego.

Obsługa w Serwisie bez zarzutu, a najważniejsze, że nie odbywa się to za szybą tylko można patrzeć mechanikowi na ręce i wymienić z nim poglądy oraz każdorazowo sprawdzić wskazania na komputerze diagnostycznym. Dla mnie bomba.

Najbardziej się uśmiałem jak mechanik sprawdzał hamulce i popatrzył na mnie i pyta, czy ja czasem nie wymieniałem klocków hamulcowych?
Spytałem dlaczego miałbym wymieniać.
On na to: jeszcze nie widział aby w Daci klocki po 15 000 nie nosiły śladów używania (one wyglądają jak nowe)
Odpowiedziałem mu, że ja tak jeżdżę, nawet w autach z automatyczną skrzynią biegów robiłem po 60 000 km na jednym komplecie klocków.

Jeżeli chodzi o usterki to sprawa okazała się prozaiczna (taka jest opinia serwisu - otrzymałem wydruki) - luźna klema minusowa na akumulatorze. Auto było składane w środę i to nie trzynastego a jednak monter nie dokręcił śruby na klemie. Jeżeli chodzi o wskazania temperatury płynu chłodzącego to udało się na wskażniku uzyskać 4 kreski ale dopiero przy temperaturze 92 °C.

A teraz koszt, według cennika taka usługa miedzy przeglądowa to 121 PLN netto. Ja zapłaciłem 99 PLN brutto - koła przełożyli bez przypominania.

Na podstawie pierwszej wizyty mogę polecić Serwis, obsługa bardzo dobra, możliwość kontaktu z mechanikiem, który wie co robi i pomimo, że DD jest nowym autem ma o nim dużą wiedzę. Otrzymałem też świadectwo kontroli.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2012-03-20, 13:45 ]
Odpowiedź nt klocków: http://www.daciaklub.pl/f...p=122305#122305.
 
esdziewiaty 



Marka: Mercedes-Benz
Model: GLK
Silnik: 220 CDI 4Matic
Rocznik: 2009
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 619
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-03-20, 02:00   

Bardzo mnie cieszą dobre oponie o tym serwisie, gdyż jest to alternatywa. Swoją drogą ostatnio ASO Zdunek jakby się poprawiło. Może dlatego, że trafiłem na bardzo dobrego doradcę serwisowego i z nim załatwiam wszystkie problemy.
_________________
Duster u szczęśliwego nowego nabywcy :)
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2012-03-20, 10:16   

esdziewiaty,

Wszystko niestety zależy od ludzi, ale widać jak jeden przypadek złego podejścia do klienta może zepsuć opinię. :roll:
 
fotolabor 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci 110 KM 4x4
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate2
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 121
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-11-09, 22:05   

Również skorzystałem z serwisu Adamowscy miła i fachowa obsługa .Fakt jakim jest możliwość przebywania podczas przeglądu z mechanikiem i jego porady dotyczące eksploatacji samochodu sprawiły ,iż następne przeglądy będę wykonywał w tym ASO .Swoje materiały robocizna 215 zł. :lol:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne