Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Współpraca z Renault Polska
Autor Wiadomość
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-18, 19:23   

..........co do zorganizowania zlotu to trochę prawda że jesteśmy nieuczesani :lol: co do podstawienia sandero do jazd to niech się pocałują w ...................... lepszy wurst, gadżety, promocyjne przeglądy itp :-D
_________________
GeRRaD
 
sami-99 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-08-19, 16:46   

Kratylos napisał/a:
jacek napisał/a:
Coś wydaję mi się , że dacia im nie leży. Znajoma ostatnio pytała o sandero od razu zaproponowali jej clio w tej samej cenie.

dokladnie ludzie w salonach reno tez maja awaersje do daci i jak moga to oferuja reno zamiast daci
chcesz kupic sandero - wez clio
chcesz logana kup thalie
chcesz mcv kup megane
z takim nastawieniem nie mozna sprzedawac auta
zreszta po sprzedaniu obsluga w dilerniach jest jeszcze gorsza - jak kupiles dacie to damy ci popalic w aso :)




W Luboniu ( pod Poznaniem) tak nie jest. Oglądasz to co chcesz ( w salonie nie ma żadej renault !!! ) jest Logan, Logan fl, mcv, ( sandero nie ma bo wykupiłem), a jak ktoś przychodzi i narzeka na dacię (chociaż nie jest jej właścicielem) to dostaje ripostę od szefa salonu i proste... :-)
_________________
SANDERO i wszystko jasne.

32000 km zadowolenia
 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-08-19, 19:58   

W Katowicach u Zięby jest podobnie, ale tam gdzie dacia stoi razem z renault już nie.
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-08-19, 20:06   

W Nowym Sączu (Renault Lisowski) nie zauważyłem żeby Dacia była dyskryminowana. Szef sprzedaży (można było mieć odczucia, że jest się poważanym klientem) nawet nie próbował mnie odwodzić od zakupu Dacii, mimo, że wcześniej (i również z nim rozmawiałem) przymierzałem się do zakupu Grand Scenica.
 
czorek 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: Rogoźnik / śląskie
Wysłany: 2008-08-20, 06:27   

W Renault/Dacia "Pietrzak" w Świętochłowicach nie ma różnicy, czy jesteś właścicielem Dacii czy Renault. Każdy jest traktowany tak samo i dodam tu, że uprzejmie i profesjonalnie. Miła różnica po doświadczeniach z innymi serwisami.
Byłem u nich w poniedziałek z awarią pasa bezpieczeństwa (przedni prawy) i skrzypieniem pod maską przy pełnym skręcie kół. Zostawiłem autko o 8.00, miałem odebrać o 18.00 (w poniedziałki pracuję od 9.00 do 17.00, więc godziny ustaliłem tak, żeby mi pasowało). Około godziny 11.00 telefon z przeprosinami, że auto nie będzie gotowe na 18.00, bo konieczna jest wymiana całego pasa bezpieczeństwa (wraz z mechanizmami) i autko będzie gotowe na wtorek koło południa, bo pasa nie ma na magazynie, tylko muszą sprowadzić. Po przyjeździe we wtorek koło 16.00 (pojechałem po pracy), autko gotowe, skrzypienia pod maską brak, wymienione 2 pasy bezpieczeństwa (serwisant sprawdził pozostałe i okazało się, że poza zgłaszanym przednim prawym wadę wykazuje też tylny prawy, więc został od razu wymieniony).
Zostałem kolejny raz bardzo uprzejmie przeproszony (w sumie to chyba byłem przepraszany po przyjeździe ze 4 razy - przez pana na recepcji serwisu, przez drugiego pana na recepcji serwisu i przez dwóch mechaników/serwisantów), że trwało to tak długo.
Naprawa oczywiście na gwarancji.
Byłem u nich wcześniej poprawić zbieżność, powiedziano mi, że potrwa to około 30 minut. Kiedy okazało się, że trwało prawie godzinę, także byłem kilkakrotnie przepraszany, że musiałem czekać dłużej niż obiecywano.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2016-02-16, 16:27 ]
Pytanie o awarię pasa - http://www.daciaklub.pl/f...p?p=16413#16413.
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2008-08-20, 07:27   

Podobnie profesjonalnie jest w salonie Renault/Dacia Głowacz.

Z serwisu osobiscie także jestem bardzo zadowolony, więc dziwią mnie posty

waskiego, które pozostawiam bez komentarza... :shock:

Wczoraj odebrałem autko po pierwszym przegladzie głównym (na liczniku 50 000).

Oczywiscie nowy bon serwisowy bez pytania, wszystko przebiegło sprawnie, łącznie z

klockami które sie już prawie całkiem starły.

Zaproszono mnie też na sprawdzenie całej powłoki antykorozyjnej oraz uzupełnienie

jak u innych Kolegów ;-)
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-21, 22:36   

Kratylos napisał/a:
ja swoje uwagi odnosze do lodzkich dilerni
jaszpol przyguccy
w tej chwili jaszpol ma dacie tylko w zgierzu - razem z reno - powierzchnia jakies 30m2 - stoi jedno sandero i same renowki
u przyguckich dacia ma byc na legionow tez caly "salon" to jakies 30m2 salka - gdzie nie ma ani jednej daci a stoja same uzywane renowki.... - dacia jest tylko na szyldzie - sprawdzone w ubieglym tygodniu...
w obu salonach odwodzi sie klientow od kupna daci - w jaszpolu proponujac nowe renowki wg wzoru przedstawionego a u przygucckich proponujac uzywnae renowki...


E nie kolego.
U przyguckich na przybyszewskiego dobudowują następne pomieszczenia dla salonu.
Od końca wsześnie Dacia będzie pod jednym dachem sama bez innych marek.
Od lewej patrząc na salon będą trzy oddzielne pomieszczenia : Reanaul, Dacia i Nissan.
Pytałem dzisiaj. Pod koniec września ma już być to gotowe.
Będziesz wchodził do pomieszczenia gdzie tylko same Dacie będą stać.

Na legionów to tylko jest komis, żadnych nowych tam sprzedawać nie będą. W tym komisie również koleś był bardzo miły i zachwalał Dacię. Byłem tam dzisiaj wycenić UNO. Koleś przemiły. Jak się dowiedział że kupuję Dacię Sandero to bardzo ją zachwalał. Byłem
z synem to oprowadził go po autach, pozwolił wejść do auta zabytkowego. No serio było wszystko w porządku. A sądziłem że jak zobaczy Uno do wyceny to mnie wyśmieje, a jednak nie - zachował się całkowicie profesjonalnie.

I wcale u przyguckich na przybyszewskiego nie odwodzili mnie od Sandero, wręcz przeciwnie mówili że Dacia Sandero jest najładniejsza.

Polecam tam Tomalczyka Marcina, koleś jest bardzo miły, profesionalnie podchodzi do klienta. Czułem się tak jakbym kupował auto za 150 tys:)
Kiedy pierwszy raz wszedłem do salony, od razu do mnie podszedł jak tylko stanołem przy sandero. naprawdę polecam tego kolesia.

Inni faktycznie nie są mili i to widziałem. Znużeni pracą - chyba bardzo zmęczeni byli.
Gdyby ci mnie obsługiwali od razu bym zmienił markę auta.
Tylko właśnie Marcin Tomalczyk był osobą która potrafiła i jej się udało zachęcić mnie do kupna Sandero.
Dzięki niemu miałem jazdę próbną. W ten sam dzień załatwiał przegląd zerowy abym tylko mógł przejechać się sandero jako jazda próbna. A przepraszał że tak długo i w ogóle.

Jak idziecie do Przyguckich na przybyszewskiego to pytajcie od razu o Marcina Tomalczyka, inni ludzie z salony was tylko zdenerwują :)
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-26, 18:27   

Jako świeżak, i to (jeszcze) bez samochodu, może nie powinienem się wtrącać, ale tak się składa, że kwestie współpracy sponsorskiej, kreowania wizerunku itp. nie są mi obce, więc się jednak wtrącę ;-)
Pierwsza kwestia to ustalenie, czy obie strony są zainteresowane współpracą, bo może nie są i nie ma o czym gadać. Jeśli są, trzeba ustalić wstępny jej zakres.
Druga dotyczy rodzaju współpracy: finansowa czy rzeczowa. Jeśli finansowa, to na rozmowy jest naprawdę ostatni dzwonek, bo firmy albo już zamknęły albo właśnie zamykają budżety. Jeśli rzeczowa, też nie ma zbyt wiele czasu - plany marketingowe z reguły robi się na cały rok z góry, a i nikt z tym nie czeka do 31. grudnia.
Jeśli mogę jakoś pomóc proponuję kontakt na PW.
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-11-27, 21:00   

Martens napisał/a:
Pierwsza kwestia to ustalenie, czy obie strony są zainteresowane współpracą, bo może nie są i nie ma o czym gadać.


Proponuję trzymać się drugiej opcji i całkiem zamknąć ten wątek. RP mogło wykonać jakiś miły gest dla pobudzenia aktywności fanowskiej, ale nie wykonało. I tyle. No to siema, i pies wam mordę lizał...
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-27, 22:01   

........jak rozumiem RP mordę lizał :lol: :lol: :lol: bo inaczej to bardzo nieładnie ze strony Kolegi :!:
A co do RP popieram przedmówcę - jedynie co potrafią to odmawiać napraw gwarancyjnych i ciągnąć kasę przez ASO :evil:
_________________
GeRRaD
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2009-03-10, 14:23   

[Przeniesione z http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1808.]

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=28175#28175
Cytat:
KaS602 napisał/a:
To moze napiszemy do RP o "dotacje"?

;-) :mrgreen:


dla Klubu... :mrgreen: ;-)

Koledzy w konwencji żartu to przytoczyli, ale jeśli ktoś ma ochotę kontynuować lub raczej zacząć współpracę z RP, to właśnie jest dobra propozycja - by opłacili klubowy serwer i domenę. Propozycja konkretna, czytelna, logiczna, łatwa do wykonania. Oczywiście konieczny warunek jest taki, aby wszystko było tak jak teraz (tzn. Marcin zarządza całością, jest osobny wykupiony serwer itp.), a RP tylko opłaca fakturę i do niczego się nie miesza.

Tylko zasadnicze pytanie brzmi - czy to będzie z korzyścią dla naszego klubu? Bo w jakiś tam sposób może to godzić w niezależność czy wiarygodność klubu.
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-03-10, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
Sweeper 



Marka: Renault
Model: Scenic
Silnik: 1.9dCi
Rocznik: 2004
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 74
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-06-16, 22:29   

a jak się Wam układa ostatnio współpraca z RP?
_________________
Renault Scenic 1.9dCi
Galeria Renault 5: www.renault5.pl
PIKUR: www.klubrenault.pl
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-16, 22:49   

Bez zmian... <;
 
Sweeper 



Marka: Renault
Model: Scenic
Silnik: 1.9dCi
Rocznik: 2004
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 74
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-06-17, 09:19   

czyli?
miło, kawka, herbatka, fanty
czy fajnie, że jesteście ale nie dzwońcie/piszcie do nas ?
_________________
Renault Scenic 1.9dCi
Galeria Renault 5: www.renault5.pl
PIKUR: www.klubrenault.pl
 
Sweeper 



Marka: Renault
Model: Scenic
Silnik: 1.9dCi
Rocznik: 2004
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 74
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-06-17, 15:39   

czyli tak jak w PIKURze
ehh o to Polska właśnie...
_________________
Renault Scenic 1.9dCi
Galeria Renault 5: www.renault5.pl
PIKUR: www.klubrenault.pl
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-17, 20:55   

Nooo, ale żeby zachować uczciwość - we własnym gronie też przede wszystkim nie doszliśmy do konsensusu, prawda? <:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne