Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
lodgy z alle
Autor Wiadomość
luk2501 


Marka: dacia
Model: lodgy
Silnik: 1,6
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 13
Skąd: krosno
Wysłany: 2014-09-14, 12:21   lodgy z alle

Witam
Zarejestrowałem się na tym forum gdyż mam zamiar kupić dacie lodgy 1,6.
Oglądałem już w salonie ale nie tu jest moje pytanie. Są na allegro np. roczne z przebiegiem np. 3000 km co z takim autami jest nie tak. Pisałem do jednego sprzedawcy żeby mi przesłał zdjęcia jeżeli była po wypadku lub kolizji niestety nie odpisał. Czy każde takie auto musi byś po wypadku czy może są jakieś inne powody. Czy interesować się takimi samochodami. W salonie wyliczono mi ok 50 tyś zł a roczne są za ok 33tyś zł. więc spora różnica.Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
benyo 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 691
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2014-09-14, 12:29   

Witaj, niestety Dacia Lodgy traci na wartości znacząco i właśnie dlatego podejrzane jest, że ktoś sprzedaje ten samochód po roku z przebiegiem 3 tys. km. tracąc w ciągu roku co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-14, 15:24   

Zazwyczaj są to powystawowi czyli były szanowane tak jak szanuje się samochód służbowy do którego ma dostęp każdy w firmie .

Mogę to też być auta likwidacji ubezpieczeń tzn walisz w słup ubezpieczyciel oświadcza ci że koszt naprawy przewyższa wartość samochodu , dostajesz zaniżone pieniądze do ręki .
Wrak jest sprzedawany na licytacji ktoś go kupuje klepie i wstawia na oto moto jako perełkę od niemca z 3 tys przebiegu
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2014-09-14, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3598
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-15, 09:10   

Powystawowych salony nie trzymają rok czasu. Z reguły 3-4 miesiące i demo jest sprzedawane z dobrym rabatem. Co do utraty wartości Lodgy to moja po roku miała wg. ubezpieczyciela 25% mniejszą wartość niż w chwili zakupu. Co jest zupełnie normalną wartością nie odbiegającą od średniej:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne