DaciaSpotting: Reaktywacja 4
Autor
Wiadomość
Marek1603
Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy Dołączył: 27 Gru 2007 Posty: 7530 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-02-14, 19:41
Czyj Duster dzisiaj około 17:00 pomykał z Krakowa do Krzeszowic? Czarny 4x4 KRA 77... Zjechał chyba na Orlena w Krzeszowicach.
bushi
Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011 / 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy Dołączył: 07 Lis 2010 Posty: 488 Skąd: Łódź
kn
Marka: Kia
Model: Rio
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Pomógł: 3 razy Dołączył: 17 Mar 2017 Posty: 133 Skąd: Lublin i okolice
Wysłany: 2017-04-16, 20:24
Ja dziś na trasie 40 km w okolicy Lublina spotkałem chyba z 7 Dusterów, w tym jeden ze Śląska (SKL chyba?). Odkąd zwracam uwagę na Dacie (powiedzmy miesiąc) Dusterów widzę mnóstwo, natomiast Sandero chyba tylko trzy spotkałem.
route2000
Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 58 razy Dołączył: 01 Sty 2014 Posty: 3711 Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-04-16, 20:35
A mieli jakieś znaczki klubowe na szybie czy na ramce tablicy rejestracyjnej?
Bo tych Daciek jest w multum...
_________________ Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
Ostatnio zmieniony przez route2000 2017-04-16, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
kn
Marka: Kia
Model: Rio
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Pomógł: 3 razy Dołączył: 17 Mar 2017 Posty: 133 Skąd: Lublin i okolice
Wysłany: 2017-04-16, 20:45
Nie widziałem. Moją uwagę zwraca dysproporcja między Dusterem a większością innych modeli Dacii.
Marek1603
Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy Dołączył: 27 Gru 2007 Posty: 7530 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-06-18, 14:53
Wczoraj około 11 na DK94 w Przegini upolowany chyba Kuba_Maleństwo.
Biała lodgy z przyciemnianymi szybami, kufrem na dachu NE....
To ja przy trąbiłem jak się zatrzymałeś.
mbar
Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz Dołączył: 11 Sty 2016 Posty: 273 Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2017-07-27, 13:11 Ktoś stąd jest teraz w okolicach Warny / Złotych Piasków?
Spotkana wczoraj na ulicy w Złotych Piaskach beżowa Lodgy z rejestracją WG :)
_________________
luckyboy
Marka: Renault
Model: Clio
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2015
Pomógł: 4 razy Dołączył: 06 Sie 2016 Posty: 512 Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-07-30, 09:59 Kogo widziałem?
Witam,
wczoraj na A1 w stronę Łodzi tasowałem się cały czas (ja na tempomacie, on raz szybciej raz wolniej) z niebieskim Sandero Stepway o numerach KNS 81*** - forumowicz? :)
Marek1603
Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy Dołączył: 27 Gru 2007 Posty: 7530 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-08-07, 18:44
Przyznawać się czyj czarny duster KR... wczoraj był w Ustce?
route2000
Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 58 razy Dołączył: 01 Sty 2014 Posty: 3711 Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-20, 11:01
Wczoraj widziana biała Lodgy w Lublinie na JP II koło Lidla, nr rej. LU...EE.
_________________ Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
bushi
Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011 / 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy Dołączył: 07 Lis 2010 Posty: 488 Skąd: Łódź
jan ostrzyca
Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 2145 Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-04-23, 13:27
Yarocz w sobotę przy ogródkach na Smorawińskiego.
_________________ MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os.
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os.
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
BIGSTER JOURNEY WHITE WHALE, HYBRID, 4X4, AUT, LPG
m4r10
Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 115
Rocznik: 2015
Wersja: Ambiance
Pomógł: 1 raz Dołączył: 01 Wrz 2015 Posty: 120 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-01-18, 01:12
Ktoś z forum jeździ białym podwyższonym dusterem z zapasówką na klapie po Wrocławiu? Dziś przyuważyłem na Powstańców - sympatycznie to wygląda
m4r10
Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 115
Rocznik: 2015
Wersja: Ambiance
Pomógł: 1 raz Dołączył: 01 Wrz 2015 Posty: 120 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-01-28, 23:59
No proszę! Spotkałem go dziś wieczorem na osiedlowym parkingu!
20190128_224730 (2).jpg
Plik ściągnięto 63 raz(y) 198,35 KB
20190128_224730 (1).jpg
Plik ściągnięto 67 raz(y) 162,83 KB
Rob^
Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011
Dołączył: 23 Gru 2018 Posty: 75 Skąd: Krosno
Wysłany: 2019-03-20, 20:44
m4r10 napisał/a: No proszę! Spotkałem go dziś wieczorem na osiedlowym parkingu!
auć ... straszny ten zderzak
_________________Duster Rob^a - wypasiona wyprawówka ;)
jan ostrzyca
Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 2145 Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-04-06, 16:00
YAROCZ na Smorawińskiego ok. 11.
_________________ MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os.
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os.
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
BIGSTER JOURNEY WHITE WHALE, HYBRID, 4X4, AUT, LPG
jan ostrzyca
Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 2145 Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-06-07, 20:56
LU, Felicity, dzisiaj.
d klub.jpg
Plik ściągnięto 37 raz(y) 58,73 KB
_________________ MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os.
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os.
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
BIGSTER JOURNEY WHITE WHALE, HYBRID, 4X4, AUT, LPG
wat
Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi 110
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 1146 Skąd: Zabrze/Hindenburg
Wysłany: 2019-12-10, 21:25 Napotkane Dacie
Dziś wracając z pracy spotkałem trochę nietypowego Dokera właściciela nie było
IMG_20191210_1513451.jpg
Plik ściągnięto 95 raz(y) 89,38 KB
toka93
Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 55 razy Dołączył: 02 Mar 2019 Posty: 1858 Skąd: Radzionków
wat
Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi 110
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 1146 Skąd: Zabrze/Hindenburg
Wysłany: 2019-12-10, 21:33
raczej jak to przegląd przechodzi chyba ze cos wspawali
Dymek
Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 122 razy Dołączył: 01 Cze 2017 Posty: 4172 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-12-10, 22:27
Dacia Dokker Pick-Up- to jest powtarzalny model wypuszczany od 2012 przez firmę KOLLE (także jako wywrotka): KLIKAĆ
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2019-12-10, 23:00, w całości zmieniany 5 razy
tAboon
Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 SCe 109KM + LPG-LR
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy Dołączył: 24 Lip 2018 Posty: 689 Skąd: Gdynia / Kielce
Wysłany: 2019-12-11, 07:40
PickUp mi się podoba, ale HardTop coś nie pykło...
_________________ Pozdrawiam
LwG
Bună salutări :)
Obywatel MK
Marka: Dacia
Model: Duster II Blanc Glacier
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy Dołączył: 10 Gru 2018 Posty: 737 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-12-11, 10:21
No niezły pokrak
_________________ Browar domowy Mariampol
Belphegor
Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy Dołączył: 27 Cze 2018 Posty: 1560 Skąd: WE, WPR
Wysłany: 2019-12-11, 11:16
Za to jaki szpan na dzielni. "Patrz Pioter, somsiad takiego nie kupi".
_________________EDC - Ekonomiczny Duster Codziennie.
Psycho the rapist
PiotrWie
Marka: Opel
Model: Zafira Family
Silnik: 1,8
Rocznik: 2014
Pomógł: 10 razy Dołączył: 15 Lip 2010 Posty: 1591 Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-12-11, 22:02
Już kiedyś wrzucałem ale było to tak dawno że większość użytkowników forum jest nowa Ta wersja jest jak dla mnie zdecydowanie ładniejsza.
DSC00648.JPG
Plik ściągnięto 23 raz(y) 177,65 KB
DSC00649.JPG
Plik ściągnięto 61 raz(y) 182,92 KB
Ostatnio zmieniony przez PiotrWie 2019-12-11, 22:02, w całości zmieniany 1 raz