DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacią w teren
Autor Wiadomość
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-01-19, 19:23   

Fotorelacji część 6

58.jpg
Plik ściągnięto 19 raz(y) 175,39 KB

57.jpg
Plik ściągnięto 26 raz(y) 165,67 KB

56.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 92,6 KB

55.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 111,84 KB

54.jpeg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 125,13 KB

53.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 83,27 KB

52.jpeg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 97,86 KB

51.jpeg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 151,47 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-02-17, 12:31   

Cześć i czołem !!! Powiedzcie mi moi mili, czy w najbliższy zapiątek macie jakieś plany na spędzenie czasu wolnego "na świeżym powietrzu"?? Chętnie wybrał bym się na jakiś nieutwardzony szlak, denerwując obrońców przyrody unicestwiając niezliczone rzesze robaczków pod kołami i wprowadzając do atmosfery wydzieliny z mojego "dizla". Aczkolwiek, większą przyjemność będę miał z taplania się w błocie, bo aura ewidentnie na to wskazuje a do tego jak jeszcze upiekę sobie nad ogniem jakiś wyrób wędliniarski wtedy będę w pełni kontenta. Bardzo proszę o sugestie, jeżeli nic nie macie w zanadrzu to ja chętnie ofiaruję swoje trasy. Termin wycieczki 22 i/lub 23 (sobota i/lub niedziela) lutego br.
 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-02-20, 20:20   

W najbliższą sobotę tj. 22-02-2020 r. wyruszam w plener. Startuję z parkingu przy zjeździe z A2 "Grodzisk Mazowiecki". Z parkingu mam zamiar ruszyć ok. 10:00. Wszystkich chętnych zapraszam. W załączeniu plan trasy.

15.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 127,85 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-02-22, 16:24   

Wyjazd zakończony, błotne odcinki pokonane, leśne dukty przejechane, szkoda że nie było drugiego samochodu, bo z przyjemnością obłożył bym Dustera maseczką błotną (podobno odmładza, a jeżeli tak to miałbym młodszego szrota :mrgreen: ). W załączeniu kilka zdjęć z wyjazdu.

10.JPG
Plik ściągnięto 19 raz(y) 150,42 KB

9.JPG
Plik ściągnięto 18 raz(y) 182,29 KB

8.JPG
Plik ściągnięto 18 raz(y) 166,12 KB

7.JPG
Plik ściągnięto 37 raz(y) 193,33 KB

6.JPG
Plik ściągnięto 24 raz(y) 190,72 KB

5.JPG
Plik ściągnięto 23 raz(y) 69,68 KB

4.JPG
Plik ściągnięto 20 raz(y) 196,31 KB

3.JPG
Plik ściągnięto 22 raz(y) 74,94 KB

2.JPG
Plik ściągnięto 21 raz(y) 143,52 KB

1.JPG
Plik ściągnięto 13 raz(y) 78,74 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-02-22, 16:27   

Zdjęć część 2.

21.JPG
Plik ściągnięto 19 raz(y) 197,54 KB

20.JPG
Plik ściągnięto 22 raz(y) 188,86 KB

18.JPG
Plik ściągnięto 25 raz(y) 79,18 KB

17.JPG
Plik ściągnięto 11 raz(y) 81,84 KB

16.JPG
Plik ściągnięto 19 raz(y) 149,8 KB

15.JPG
Plik ściągnięto 18 raz(y) 199,2 KB

14.JPG
Plik ściągnięto 21 raz(y) 180,78 KB

13.JPG
Plik ściągnięto 21 raz(y) 144,59 KB

12.JPG
Plik ściągnięto 21 raz(y) 152,75 KB

11.JPG
Plik ściągnięto 32 raz(y) 198,63 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-02-22, 16:33   

Zdjęć część 3.

30.JPG
Plik ściągnięto 19 raz(y) 118,37 KB

29.JPG
Plik ściągnięto 33 raz(y) 190,33 KB

28.JPG
Plik ściągnięto 14 raz(y) 170,36 KB

27.JPG
Plik ściągnięto 38 raz(y) 73,61 KB

26.JPG
Plik ściągnięto 31 raz(y) 175,62 KB

25.JPG
Plik ściągnięto 60 raz(y) 76,41 KB

19.JPG
Plik ściągnięto 18 raz(y) 115,19 KB

24.JPG
Plik ściągnięto 16 raz(y) 104,01 KB

23.JPG
Plik ściągnięto 21 raz(y) 176,96 KB

22.JPG
Plik ściągnięto 19 raz(y) 212,05 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-02-22, 16:35   

Zdjęć część 4.

35.JPG
Plik ściągnięto 37 raz(y) 85,19 KB

34.JPG
Plik ściągnięto 17 raz(y) 148,33 KB

33.JPG
Plik ściągnięto 26 raz(y) 203,06 KB

31.JPG
Plik ściągnięto 17 raz(y) 68,25 KB

 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7530
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2020-02-22, 20:13   

Pięknie.
 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-02-22, 22:24   

Szkoda że sam, minimum dwa samochody a było jeszcze lepiej.
 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-03-08, 19:33   

Dziś, dość spontanicznie, wybrałem się na wycieczkę śladem fortyfikacji z czasów II wojny światowej których w okolicy wsi stołecznej jest sporo. Rozjeżdżając roślinki, robaczki i zatruwając powietrze wyziewami z rury wydechowej miałem okazje oglądać takie oto widoki.

9.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 234,49 KB

8.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 124,22 KB

7.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 161,16 KB

6.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 159,07 KB

5.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 182,15 KB

4.jpg
Plik ściągnięto 31 raz(y) 181,16 KB

3.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 170,99 KB

2.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 160,78 KB

1.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 80,17 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-03-08, 19:35   

I jeszcze takie

18.jpg
Plik ściągnięto 19 raz(y) 93,51 KB

17.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 115,61 KB

16.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 95,22 KB

15.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 106,56 KB

14.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 145,32 KB

13.jpg
Plik ściągnięto 19 raz(y) 114,04 KB

12.jpg
Plik ściągnięto 17 raz(y) 203,84 KB

11.jpg
Plik ściągnięto 13 raz(y) 193,31 KB

10.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 162,44 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-03-08, 19:37   

I takie również

24.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 139,44 KB

23.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 161,13 KB

22.jpg
Plik ściągnięto 24 raz(y) 134,31 KB

21.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 74,08 KB

20.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 135,01 KB

19.jpg
Plik ściągnięto 32 raz(y) 169,67 KB

 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-11-05, 13:49   

Cześć i czołem !!! Co robicie w najbliższy zapiątek?? Może wybierzecie się na przejażdżkę w głuche i dzikie ostępy okolic wsi warszawskiej?? a może jakaś przebieżka wokół Kazimierza Dolnego. Ja mam trasy takie jak w załączeniu, oczywiście nie pogardzę żadną inną trasą. Kto ma ochotę zatruć naszą Matkę Ziemię wyziewami z rur wydechowych ten niech ze mną bieży! Termin do ustalenia, ja mogę jechać zarówno w sobotę jak i w niedzielę (07/08-11-2020 r.). Czekam na odzew, jak nikt się nie odezwie to napiszę o której i skąd ruszam a nuż ktoś się przyłączy.

https://www.google.com/ma...1844630384&z=11

Trasy 4x4.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 115,92 KB

 
Szabelka 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 K4M
Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 251
Skąd: GOP
Wysłany: 2020-11-05, 16:51   

qrde w ten weekend będzie ciężko ale pod kazimierzem jesteśmy w kilka dusterów 11-15 listopad jakby co ;)
 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-11-05, 18:25   

Cytat:
jesteśmy w kilka dusterów 11-15 listopad jakby co ;)

hmmm... zobaczę jak się mi ułoży plan na przyszły tydzień, jeżeli będę na wsi stołecznej to będę mógł do Was zawitać i mam nadzieje że mnie przyjmiecie do swojej grupy turystyczno - off road'owej.
 
Żywiec 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 240
Skąd: Żywiec/wieś stołeczna
Wysłany: 2020-11-08, 22:14   

Dajcie znać jakie macie plany, gdzie was można znaleźć. Jeżeli planujecie wypad w teren to chętnie do Was się przyłączę.
 
Szabelka 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 K4M
Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 251
Skąd: GOP
Wysłany: 2020-11-09, 10:11   

Planujemy trochę pojeździć po okolicy Kazimierza, zrobić trasy wąwozami, kamieniołom itp :) bazę mamy gdzieś w okolicy Janowca i planowo siedzimy od środy do niedzieli ale sytuacja lockdownowa jest tak dynamiczna, że z dnia na dzień mogą się plany zmienić
 
Szabelka 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 K4M
Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 251
Skąd: GOP
Wysłany: 2020-11-14, 04:19   

W sobotę jedziemy w teren na Kazimierzu, zapraszamy od rana,: 509575784
_________________
DORTP.TV - Duster Off Road Team Poland | Dacia | Renault | News | Lifestyle | Dacia Duster Off-Road - pytania i odpowiedzi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne