Słyszałem, że ponoć komuś się urwał ten element i zassał go silnik i do remontu. Słyszeliście gdzieś o tym. Zastanawiam się czy nie naprawić na wlasną rekę, z tym że mam jeszcze tą gwarancję ZEN i też nie chce tracić. Przebieg 58kkm. Jak uważacie. Naprawa około 1000 więc ok ale gwarancji to szkoda
Polityka firmy jest taka, że ma zarabiać. Widziałem filmy ze sprężynką założoną w silniku i sam tak zrobiłem. Na filmie tego nie widać ale żeby sprężynka się nie zsuwała w lewo i nie traciła napięcia to przymocowałem ją w górnej części za pomocą drucika do metalowego uchwytu. Koszt całości 10zł i nie dzwoni. Auto po gwarancji, bez softu. Każdy robi jak uważa, to tylko auto i ma jezdzić.
Polityka firmy jest taka, że ma zarabiać. Widziałem filmy ze sprężynką założoną w silniku i sam tak zrobiłem. Na filmie tego nie widać ale żeby sprężynka się nie zsuwała w lewo i nie traciła napięcia to przymocowałem ją w górnej części za pomocą drucika do metalowego uchwytu. Koszt całości 10zł i nie dzwoni. Auto po gwarancji, bez softu. Każdy robi jak uważa, to tylko auto i ma jezdzić.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum