DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2010-12-20, 09:55
Podgrzewane fotele
Autor Wiadomość
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 122 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 4172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-02-02, 15:24   

corrado napisał/a:
Czy to moga byc przekroje 0.5mm2 czy cieńsze sa?
W Sandero2- niestety tak tylko "optycznie" może to być minimum 0,5mm2. Bardziej bym obstawiał na 0,75mm-1,00mm2.
Chociaż prądowo 0,5mm2 to już i tak jest z dużym zapasem...
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2024-02-02, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
Karenzo 


Marka: Dacia-
Model: Duster 4x2 , sandero stepway , duster 4x4
Silnik: 1.6 lpg, 0.9 lpg , 1.5 dci
Rocznik: 2012,2016,2022
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4605
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-05-29, 21:46   

Jak nazywają się te konektorki od zasialania mat grzewczych w kostce. Mam męskie potrzebuje żeńskie. Szerokość ~3mm

80123822-1ac0-438f-b89b-94673465f486.jpg
Plik ściągnięto 15 raz(y) 173,51 KB

Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2026-05-29, 22:38, w całości zmieniany 4 razy  
 
tomekptk 


Marka: Dacia
Model: Duster f.2 4x4
Silnik: TCe 1.3 150
Rocznik: 2022
Wersja: Prestige
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 69
Skąd: OK, DKL
Wysłany: 2026-05-30, 15:31   

Co na to sztuczna inteligencja.

To wygląda na złącze typu automotive, najprawdopodobniej z rodziny Bosch / Delphi / AMP (TE Connectivity) – stosowane w wiązkach samochodowych, czujnikach i modułach silnika.

Co można powiedzieć po zdjęciu
- Żółta obudowa i układ pinów sugerują złącze serwisowe lub czujnikowe, a nie typowe złącze zasilające.
- Metalowe piny są płaskie, co jest charakterystyczne dla wielu złączy Delphi/Packard (np. Micro-Pack, Metri-Pack) oraz niektórych Bosch EV1/EV6.
- Kształt obudowy i prowadnice wskazują, że to część męska większego zestawu (zatrzask po boku).

Najbardziej prawdopodobne typy
1. Delphi Metri-Pack 150 / 280 – bardzo popularne w czujnikach silnika.
2. Bosch EV1/EV6 – używane w wtryskiwaczach i czujnikach.
3. TE Connectivity AMP Superseal – choć te zwykle mają inny kolor i uszczelnienie.

Żeby ustalić dokładnie
Potrzebne byłyby:
- liczba pinów (na zdjęciu wygląda na 5–6)
- widok z zewnątrz całej obudowy
- ewentualne oznaczenia na plastiku (numery, logo producenta)
- informacja, z jakiego pojazdu/urządzenia pochodzi

Jeśli możesz, wrzuć zdjęcie całego złącza z zewnątrz – wtedy powiem Ci dokładnie, co to za typ.
_________________

 
Karenzo 


Marka: Dacia-
Model: Duster 4x2 , sandero stepway , duster 4x4
Silnik: 1.6 lpg, 0.9 lpg , 1.5 dci
Rocznik: 2012,2016,2022
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4605
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-06-04, 01:07   

U mnie już grzeje
W kostce od strony samochodu do fotela dołożyłem 2,8 JPT żeński , pasuje jak się dotnie skrzydełka (inaczej są za długie i się nie blokuje)
W dusterze 2 pod bezpiecznikiem od grzania foteli jest coś innego na cienkim kablu ale obok jest wolna slot z zasilaniem z szyny też trzeba założyć 2,8 JPT.
i najlepsze fotele od 2010 do 2023 mają dokładnie te same szynę. wszystkie 2 mają też te samą kostkę.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne