Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE Pomógł: 11 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 2145 Skąd: Lublin
Wysłany: 2026-06-09, 16:35
2 500 kilometrów przez kraje bałtyckie.
Spalanie LPG 8,3 l. na dystansie 1 600 km i 7,8 l. z 900 km. Autostrady, drogi, dróżki i drożyny.
Wygodne siedzenia, dobra widoczność, czytelne ekrany, dobra praca z telefonem.
Szklany dach, trochę pomyłka zakupowa.
W czasie jazdy wyraźnie słychać zmiany napędów, coś stuka i terkocze przy przeskokach z benzyny na prąd i z przodu na tył. Trochę to mendowate. Głośna praca przy ładowaniu baterii. Trochę to mendowate.
W sumie, w szkolnej skali: mocna czwórka.
_________________ MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os.
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os.
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
BIGSTER JOURNEY WHITE WHALE, HYBRID, 4X4, AUT, LPG
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum