Wysłany: Wczoraj 8:14 PRZEPRAWOWO - WYPRAWOWY 27.06.2026. NOCLEG NA DZIKO
Dawno nie było żadnego wyjazdu ale nadarza się okazja na ucztę dla koneserów błota i dobrej kuchni. 🤣🤪💪😎
Wyjazd połączony z otwarciem lokalu 27.06.2026 Wolbrom ul. 20-stu Straconych 4.
Miejsce spotkania o godz. 9:00
https://maps.app.goo.gl/ksWTjsGq42KdAKeA8
Nie masz 4x4 nie szkodzi. Ma być sucho więc i ośki dadzą radę.
Zapraszamy pozostałe modele około 14:00 do nowego lokalu. Oprócz pizzy nowości: smashburger, hotdog z grillowaną kiełbasą w oszałamiającej długości ponad 30cm oraz pizza detroit.
Jest to jedna z pierwszych tras organizowanych przez DKPL. Połączymy ja z trochę nowszą. A jak będziemy mieli dość to jedziemy na mega jedzenie.
Jak będzie mokro to gwarantowane maseczki błotne, a to jest to co DUSTERY lubią najbardziej.
Minimum krzaków.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum