DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Koszt lusterka elektrycznego
Autor Wiadomość
Kijop
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-11-21, 10:07   Koszt lusterka elektrycznego

Witam
Mam pytanko bo niedawno kupiłem jednak Logana w dodatku żonie i nie do końca się jeszcze w nim łapie. Na domiar złego mojej ślubnej zachciało się wczoraj na myjnie pojechać i koleś nie potrafił złożyć lusterek i przy ich składaniu zaczął kręcić tym od strony kierowcy jakoś w górę i w dół aż je wyłamał :evil: . Jest to lusterko elektryczne i sam mechanizm działa ale opadło na jakiś 1 cm w dół. Wygląda tak jak by się wyczepiło z zatrzasku ale nie chce przy nim kombinować bo w końcu autko na gwarancji jest. Nie wiecie ile może kosztować nowe elektryczne lusterko do logana i czy może nie ma konieczności jego wymiany :?:
Ostatnio zmieniony przez laisar 2012-02-23, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18032
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-21, 11:26   

Nie mam pojęcia, ale zacząłbym jednak od zapytania w ASO i dopiero jeśli Ci się cena nie spodoba zacząć szukać alternatyw. Myślę, że powinno być tańsze niż np w Kangoo, a to kosztuje używane 180zł w http://lusterkasamochodowe.pl.
 
RWw 



Marka: Dacia
Model: Logan Laureate
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-21, 11:43   

Lusterko powinno się składać poziomo szkłem w kierunku drzwi. Nie próbowałem, ale chyba na starym forum była o tym mowa, że idzie dość ciężko.
Jak "koleś" z myjni uszkodził lusterko, to powinien za to zapłacić.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2012-02-23, 23:19 ]
O składaniu lusterek: http://www.daciaklub.pl/f...php?p=3761#3761.
_________________
Ryszard
 
Kijop
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-21, 12:47   

dzwoniłem do ASO umówiłem się z nimi na piątek po robocie. Stwierdzili że nie wiedzą ile to wyjdzie bo może da się spowrotem w prowadnice wstawić bo może tylko wyskoczyło a może trzeba będzie wymienić.
Co do kolesia z myjni nie miał zamiaru ani się przedstawić, ani wylegitymować a właściciela nie było, więc po konsultacji z dyżurnym Policji złosiłem zajście na najbliższym komisariacie. Kulturalny inspektor poinformował mnie że w zależności od dostarczonego kosztorysu będzie to wykroczenie, bądź przestępstwo uszkodzenia mienia, ale naprawa musi przekroczyć 250 PLN
Zobaczymy w piątek ;-)
 
alekpoz 



Marka: Dacia
Model: Logan Laureate Arctica
Silnik: 1.4
Rocznik: 2006
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 31
Skąd: Poznan
Wysłany: 2007-11-21, 15:02   

lusterka z "elektryką" są w tej chwili na allegro za 70 PLN za sztukę, jednak z tego co widać na zdjęciach to z MCV, ja zaś kupiłem parę miesięcy temu na allegro nowe lusterko z kartonem i w foli za 35 PLN, mialo uszkodzony silniczek elektryki, ale mi akurat też zależało tylko na plastikach, więc cena super...
_________________
Laureate Arctica 1.4 + LPG 197 kkm
 
Kijop
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-26, 16:00   

Kurcze no i mi wyliczyli w ASO u Zdunka w Gdańsku 650 pln z robocizną :-? Na szczęście dogadałem się z właścicielem myjni że zapłaci za naprawę ale chce podjechać do ASO i pogadać z nimi żeby było taniej bo niby ma u nich zniżki :-) Zobaczymy jutro.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2012-02-23, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-11-26, 18:26   

Poza tym - myjnia zapewne posiada ubezpieczenie oc, jeśli uszkodził pracownik, to masz prawo do zgłoszenia szkody...
_________________

Ostatnio zmieniony przez laisar 2012-02-23, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
Yoda 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 129
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-26, 23:11   

Kijop napisał/a:
Kurcze no i mi wyliczyli w ASO u Zdunka w Gdańsku 650 pln z robocizną
O kurczę :!: Miałem okazję niedawno przekonać się ile kosztuje lusterko w Oplu Astra: 350 z robocizną.
Kijop napisał/a:
Na szczęście dogadałem się z właścicielem myjni że zapłaci za naprawę ale chce podjechać do ASO i pogadać z nimi żeby było taniej bo niby ma u nich zniżki :-)
...jako odbiorca hurtowy ? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez laisar 2012-02-23, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne