Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Duster niebieski mineral - niebiesko czarni full protection
Autor Wiadomość
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-04, 20:51   

piotrkrk napisał/a:
Dzis nawoskowałem Dustera ręcznie i jestem tak zmęczony(...)

Piotrze! ale te mięśnie! ;-) żona/dziewczyna będzie zachwycona :lol:

Sean Connery (TW 007) polerował trumny. A ty DD. To się nazywa postęp! ;-)


piotrkrk napisał/a:
Duster po zabiegu błyszczy się jak psu wiadomy organ:

Obrazek

Zdjęcie suuuuper! Chapeau bas! :-)
Tylko czemu odwołanie do pierwszorzędowych cech "pciowych" ? Freud miałby upław.... parhddon ubaw!
_________________
Czy chcesz, żeby Twoja pralka była inteligentniejsza od Ciebie?

Jest: Duster 1.6 16V 4x2 Laureate "Dragster":
Sageata Albastra Carpaţi Pentru Gaz ;)

Był: Logan 1.6 8V MPI Laureate "Rumburak"
Ostatnio zmieniony przez piotrres 2011-04-04, 20:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
Fresu 


Marka: Citroen
Model: Xsara Picasso
Silnik: 1,6 benz 110kM
Rocznik: 2007
Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-04, 22:35   

piotrkrk napisał/a:
ŹLE: Witaj, w przypadku Ambiance które ma plastikowe zderzaki, te nakładki na nadkola są po prostu krótsze. Tej ostatniej cześći która zachodzi na zderzak w Laureate, w Ambiance w ogóle nie zakładają.

EDIT - chyba jednak niezbyt się przyglądam mojemu auto, bo dopiero na zdjęciach zauważyłem że rzeczywiście, plastikowe nakładki na nadkola są również na plastikowych błotnikach, bardzo ciekawe. Ale pewnie są mało widoczne, skoro dopiero teraz, po pokazaniu palcem je zauważyłem:

Obrazek


Właśnie... przyglądałem się uważnie Dusterowi Ambiance na filmiku:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
i miałem właśnie takie odczucia wizualne.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-04, 22:40   

Psu błyszczą się... ślipia, fszyscy to wiedzą d:
 
piotrkrk 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: ---
Wersja: Ambiance
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-05, 20:57   

Woskowanie Dustera.

Na początek disclaimer: UWAGA, Duster to duży samochód i w związku z tym powierzchnia lakieru do nawoskowania jest spora (jakże ja się cieszę teraz z plastikowych, nielakierowanych zderzaków), a wiąże się to ze sporym zmęczeniem wszelkich mięśni i zakwasami na drugi dzień. Z drugiej strony trochę ruchu na świeżym powietrzu nie powinno nikomu zaszkodzić.

Pierwszy etap - mycie na myjni bezdotykowej (myjnie automatyczne to zło), później osuszenie całego samochodu. Następnie wyciągamy uprzednio przygotowany arsenał środków wszelakich, które nam współczesna chemia podsuwa, czyli:

- płyn do mycia szyb K2 NUTA - 5zł, ze stacji benzynowej
- wosk Turtle Wax liquid synthetic - 44zł, Norauto, kupiłem go tylko dlatego, że w komplecie był pad do nakładania wosku i mikrofibra do polerowania, więc odpadały dodatkowe koszty
- spray Plak super mat do plastików - 16zł w Realu za dużą butlę.
- spray "CIF stal nierdzewna" pożyczyłem z kuchni. Myłem nim niedawno czajnik i tak się ten czajnik ładnie błyszczał, że hoho. Stąd pomysł zastosowania tegoż do chromowanej końcówki wydechu i nakładki na zderzak.

Płynem do mycia szyb umyłem lakierowane felgi i wszystko to do czego nie sięgnęło mycie na myjni, płyn ma oznaczenie "bezpieczny dla lakieru". Następnie pozostało już tylko mozolne rozprowadzanie wosku na każdym elemencie osobno (w tym progi itd), czekanie 5 minut (w tym czasie myłem np. felgę), później znowu mozolne polerowanie powstałej "mgiełki" dla uzyskania połysku. Cały samochód, i od nowa. W sumie ze trzy warstwy wosku tak nałożyłem - ponoć ma to być niezła ochrona przeciwko ptasim kupom które są bardzo szkodliwe dla lakieru.

Nawoskowałem też felgi, no przecież są lakierowane. Później zostało jeszcze umycie wszelkich plastików plakiem matowym - to idzie szybko, psik psik i wytrzeć. Dużo tych plastików jest, ale to jednak nie ta sama męczarnia, co woskowanie. Plak nadaje się też do deski rozdzielczej i innych plastików w środku. W sumie zeszło na to pół dnia, na świeżym powietrzu, ciepło, bezwietrznie, relaks.

Zrobiłem kilka zdjęć na miejscu, ale wieczorem naszło mnie jeszcze na kilka, więc zajechałem pod centrum handlowe, gdzie mają ładny fioletowy neon, który sobie upatrzyłem na źródło światła wydobywające blask mojego świeżo nawoskowanego lakieru. Tu niespodzianka - stało tam kilka samochodów z których dobywało się głośne "umc, umc", a jeden nawet urządzał pokaz domorosłego driftingu na pustym parkingu. Nie było to jednak przeszkodą, a raczej to, że zapomniałem statywu, ale kilka zdjęć udało się zrobić.


























_________________
Duster niebieski mineral - niebiesko czarni full protection
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-05, 21:26   

Widz, że kolega z duszy artysta:
vide fot 1,2, 11,12,13
brawo!
_________________
Czy chcesz, żeby Twoja pralka była inteligentniejsza od Ciebie?

Jest: Duster 1.6 16V 4x2 Laureate "Dragster":
Sageata Albastra Carpaţi Pentru Gaz ;)

Był: Logan 1.6 8V MPI Laureate "Rumburak"
 
Roobertino 


Marka: KIA
Model: Sorento
Silnik: 2,5
Rocznik: 2008
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-06, 08:05   

Dacia powinna kolegę zatrudnić do zdjęć reklamowych swojego produktu, zdjęcia bajka...
 
adriano 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 105 b. 4X2 Euro5
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: s-cie
Wysłany: 2011-04-07, 23:29   

Cudne foto ! Naprawde kawal dobrej roboty ! Pieknie nawoskowane auto ! Musze tez o tym pomyslec !!!
 
stempik 



Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1,4mpi
Rocznik: 2005
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 698
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-04-08, 12:45   

Miałem napisać, miszcz photoshopa

piotrres napisał/a:
Widz, że kolega z duszy artysta:
Roobertino napisał/a:
zdjęcia bajka...
adriano napisał/a:
Cudne foto

Jednak po przeczytaniu komentarzy skłonię się ku opinji kolegów że to, artystycznie bajkowe cuda.
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-09, 08:40   

Pieknie wykonane foty, przywróciłeś Dusterowi salonowy wygląd ;) Mam pytanie do Ciebie oraz do pozostałych forumowiczy:

- na jakie gratisy mogę liczyć zamawiając wersję Laureate z silnikiem benzynowym, napęd na jedną oś, z pakietem Look. Osobno zdaje się będę musiał zamówić podłokietnik (myslałem, ze Laureate ma to w standarcie) oraz skórkę na kierownicę i gałkę.

Z radia zrezygnowałem, doświadczenia i sugestie innych przekonały mnie do inwestowania poza salonem - dobrze, że Laureate ma założoną instalację pod radio, rozumiem, że antenę też?

Chcialbym na pewno dodatkowo: chlapacze oraz listwy na nadkola i boczne do drzwi. Nie wiem, czy o te dodatki mozna się targować? Wiem, że niektore salony nic nie dają, dają tylko breloczek ale są też takie, co dokładają np. autoalarm lub blokadę skrzyni biegów + np. dywaniki.

I jeszcze najwazniejsza sprawa ! w jakim momencie mozna się potargować? Przed wpłatą zaliczki?

Czy też przed odbiorem auta z salonu? Za wszystkie uwagi, poprawki i sugestie będę wdzięczny.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2011-04-09, 13:37 ]
Odpowiedź i c.d. nt negocjacji: http://www.daciaklub.pl/f...p?p=86036#86036.
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
 
Zdzicho 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 144
Skąd: Poznań/Śrem
Wysłany: 2011-04-10, 21:30   

No zdjęcia szok.

Nawet lepsze niż w prospektach reklamowych.
_________________
Bądź ostrożny na drodze. Szanuj życie swoje i innych.
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-15, 00:05   

Mam jeszcze pytanie, odbierałeś auto w grudniu, jakie opony były na alufelgach? Zimowe?
Znajomi sugerowali (też odbiorę swoje w grudniu) abym takie dostał gdyż pora roku niejako wymusza ;)
Z drugiej strony wiem, że zakladają wielosezonowe (jakże stara i nieaktualna terminologia) i mają problem z głowy.
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
 
piotrkrk 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: ---
Wersja: Ambiance
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-15, 10:22   

Piotr_K napisał/a:
Mam jeszcze pytanie, odbierałeś auto w grudniu, jakie opony były na alufelgach? Zimowe?
Znajomi sugerowali (też odbiorę swoje w grudniu) abym takie dostał gdyż pora roku niejako wymusza ;)
Z drugiej strony wiem, że zakladają wielosezonowe (jakże stara i nieaktualna terminologia) i mają problem z głowy.


Wszystkie Dustery czy to odbierane zimą czy latem są dostarczane na oponach letnich.

Poszczególne egzemplarze różnią się tylko marką, ja np. dostałem Continental, ale zdarzają się też innej firmy.
_________________
Duster niebieski mineral - niebiesko czarni full protection
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-04-15, 11:00   

piotrkrk, byłbym bardzo wścibski gdybym spytał jakiego aparatu używasz do tych fotek które wstawiłeś? Kiedyś się bawiłem z ojcem w samodzielne wywoływanie czarno-białych fotek (sprzęt typu siema,zenit itp), teraz chciałbym się zająć amatorsko cyfrowymi fotkami (póki co używam prostego jak budowa cepa canona power shit a490)
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-15, 11:27   

benny86 napisał/a:
piotrkrk, byłbym bardzo wścibski gdybym spytał jakiego aparatu używasz do tych fotek które wstawiłeś?

Dołączam się do prośby wścibskiego kolegi. :) Jeszcze lepszy byłby cały EXIF. :]

benny86 napisał/a:
(póki co używam prostego jak budowa cepa canona power shit a490)

To człowiek robi zdjęcia, nie aparat! ;) Oczywiście, powyżej pupy się nie podskoczy i pewne rzeczy będą trudne do osiągnięcia przy użyciu małpki, jeśli nie niemożliwe. Ale przy odrobinie samozaparcia można nawet takim małym Canonem wiele zdziałać. Jeśli brakuje Ci rozmaitych bajerów software'owych (histogramy, RAWy, kafelki, duperelki), to obczaj CHDK. Tutaj masz próbkę, co można zdziałać takim śmiesznym Canonem. :)
 
billbill666 


Marka: Hyundai/Daihatsu
Model: ix35 4WD/Cuore VIII
Silnik: 2.0benz/1.0benz.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 172
Skąd: PL
Wysłany: 2011-04-15, 13:10   

Kaszana niezła z tych pokombinowanych fot :mrgreen: ale jeśli takie sprawiają Ci frajdę to czemu nie tylko nie przyj mocno na publikę z tym badziewiem :mrgreen:
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-19, 00:01   

bebe, zajrzyj tutaj ;)

http://www.swiatobrazu.pl...-hdr-22665.html

Wsztyko przed Tobą ... tajemnica dobrych zdjęć to lustrzanka (niekoniecznie z górnej półki) + obróbka. Chyba nie przesadzę, że proporcje umiejętności rozkładaja się przynajmniej pół na pół.
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
Ostatnio zmieniony przez Piotr_K 2011-04-19, 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
piotrkrk 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: ---
Wersja: Ambiance
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-19, 10:12   

benny86 napisał/a:
piotrkrk, byłbym bardzo wścibski gdybym spytał jakiego aparatu używasz do tych fotek które wstawiłeś? Kiedyś się bawiłem z ojcem w samodzielne wywoływanie czarno-białych fotek (sprzęt typu siema,zenit itp), teraz chciałbym się zająć amatorsko cyfrowymi fotkami (póki co używam prostego jak budowa cepa canona power shit a490)


A ja nadal wywołuję czasem negatywy cz-b w łazience, ale to głównie w celach relaksacyjno-medytacyjnych, taka powolna fotografia jest dobrym wytchnieniem :)

bebe napisał/a:
To człowiek robi zdjęcia, nie aparat!


Faktycznie, to człowiek, nie aparat! A nawet dodam, że to światło maluje, nie aparat. A jeśli już sprzęt, to ważniejszy jest obiektyw, który to światło zbiera. Aparat to tylko głupia końcówka która już gotowy, podany mu obraz rejestruje.

No ale najważniejsze jest światło, czyli umiejętność znalezienia takiego miejsca i takich warunków oświetleniowych aby wydobyć to na czym nam zależy a ukryć to co zbędne. A jak takiego światła nie ma, to można je sobie stworzyć - od tego są lampy błyskowe, blendy itd. Zdjęcie profilowe (pod moim nickiem) zrobiłem właśnie z użyciem lampy błyskowej trzymanej w ręku. Ale to już chyba temat na inne forum.

Zdjęcia z woskowania, te dzienne, są w 90% robione starym kompaktem Panasonic FX-07, bodajże pięcioletnim już. Te nocne robiłem lustrzanką Canona, ale to dlatego, że nie miałem statywu i kompakt przy wysokich czułościach wymięka swoim szumem. Gdybym zabrał statyw, można by je spokojnie zrobić i kompaktem i pudełkiem po butach z dziurą - pinholem.
_________________
Duster niebieski mineral - niebiesko czarni full protection
Ostatnio zmieniony przez piotrkrk 2011-04-19, 15:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
adaho800 
Zielony listek


Marka: vw
Model: passat
Silnik: 1.9 tdi
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2011-05-01, 17:42   

Mam zapytanko co mi brakuje żeby zobaczyć fotki u kolegi piotrkrk .Wyświetlają mi się tylko obrazeczki z żabką w środku.Sory za głupie pytanie ale dzięki za podpowiedź
 
piotrkrk 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: ---
Wersja: Ambiance
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-09, 21:33   Owiewki

Krótki raport z oblężonej twierdzy. Licznik wskazuje już 3500km, z czego 1000km przejechałem w święta. Wtedy też przyszło ciepło i słońce, jazda przy otwartych oknach, więc z potrzeby chwili pojawił się pomysł na

Owiewki

czytałem już kiedyś na forum post w którym ktoś strasznie psioczył na owiewki Heko, więc je z góry skreśliłem. Telefon do ASO - mają oryginalne owiewki do Dustera, mogę jutro przyjeżdżać na montaż. Interesowały mnie tylko te na przód, więc cena nawet znośna. Montaż trwał kilkanaście minut, po czym miałem nie otwierać okien przez najbliższą dobę, aby klej związał (czy aby na pewno jest tam klej? no ale bardziej się w to nie wgłębiałem). Potem miała miejsce dość zabawna sytuacja gdzie panowie w ASO kłócili się między sobą ile mam zapłacić za montaż, jeden mówił, że 40zł, drugi że 20zł a trzeci, że gratis. W końcu ten co obiecywał gratis zakrzyczał pozostałych i mowi że on to bierze na siebie i żeby mi w głowie tamci nie mieszali. W ten sposób stałem się szczęśliwym posiadaczem owiewek za jedyne 193zł, montaż gratis.

Jazda z owiewkami jest bardzo przyjemna, są przyciemniane, więc dodatkowo robią za skuteczny filtr przeciwsłoneczny w niektórych sytuacjach. Szyba nie zawadza o nie, wydają się solidne. Ogólnie polecam.

Samochód trochę przykurzony, więc zdjęcia są jakie są:






Przy okazji wypadu w słowackie Tatry wypatrzyłem Dustera - był to służbowy samochód schroniska położonego na wysokości ok 1660m npm. oczywiście wersja 4x4. W sumie na Słowacji jeździ sporo Dusterów, w Krakowie też widuję je ostatnio bardzo często.

_________________
Duster niebieski mineral - niebiesko czarni full protection
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-10, 08:22   

Wyglądają solidnie i "twarzowo" ;) nigdy nie korzystałem z tych wynalazków, opisz jaki jest komfort z uzytkowania - mam na myśli przed i po załozeniu owiewek.
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
Ostatnio zmieniony przez Piotr_K 2011-05-10, 08:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
mrówa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica 5 os.
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 710
Skąd: RP
Wysłany: 2011-05-10, 10:26   

piotrkrk napisał/a:
Samochód trochę przykurzony, więc zdjęcia są jakie są

Nic nie widać (przykurzenia). Ja nie wiem, albo króluje fałszywa skromność w tym temacie, albo użytkownicy bardzo pedantycznie podchodzą do czystości swych aut :roll: :lol:
 
piotrkrk 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: ---
Wersja: Ambiance
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-05-10, 11:35   

mrówa napisał/a:
piotrkrk napisał/a:
Samochód trochę przykurzony, więc zdjęcia są jakie są

Nic nie widać (przykurzenia). Ja nie wiem, albo króluje fałszywa skromność w tym temacie, albo użytkownicy bardzo pedantycznie podchodzą do czystości swych aut :roll: :lol:


Nie tylko do aut, do wszystkiego :D Oj przerąbane ze mną jest.

Cytat:
Wyglądają solidnie i "twarzowo" ;) nigdy nie korzystałem z tych wynalazków, opisz jaki jest komfort z uzytkowania - mam na myśli przed i po załozeniu owiewek.


Chronią przed bocznym słońcem, można jeździć z uchylonymi szybami, jest świeże powietrze i przewiew, ale nie ma przeciągu. Na postoju można zostawić leciutko uchylone szyby, a nie widać tego, że są uchylone, dzięki czemu nie powstaje taki zaduch jak w zamkniętym samochodzie.

Można jeździć z uchylonymi szybami w deszczu, nie zacina do środka, a dzięki przewiewowi szyby nie parują - przetestowane w ostrej ulewie na Słowacji w górach, gdzie temperatura momentalnie spadła do jakiś 5 st. C.

Z wad - ograniczają pole widzenia, trzeba czasem odchylić głowę od stałej pozycji jazdy, zwłaszcza na skrzyżowaniach, zakrętach.
_________________
Duster niebieski mineral - niebiesko czarni full protection
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-11, 12:48   

Z tym parowaniem szyb w mocnym deszczu to mnie przekonałeś :( myśałem, że tylko w moim Fordzie ja tak mam złe przewietrzanie .....
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
 
PiotrWie 



Marka: Opel
Model: Zafira Family
Silnik: 1,8
Rocznik: 2014
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1591
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2011-05-11, 20:50   

mrówa napisał/a:
piotrkrk napisał/a:
Samochód trochę przykurzony, więc zdjęcia są jakie są

Nic nie widać (przykurzenia). Ja nie wiem, albo króluje fałszywa skromność w tym temacie, albo użytkownicy bardzo pedantycznie podchodzą do czystości swych aut :roll: :lol:

Jak tamten jest przykurzony to zobacz mój -auto robocze, myty ostatnio chyba w marcu :-D

IMAG_0048.jpg
Plik ściągnięto 249 raz(y) 105,41 KB

IMAG_0047.jpg
Plik ściągnięto 305 raz(y) 140,05 KB

 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-05-11, 21:29   

PiotrWie napisał/a:
myty ostatnio chyba w marcu

no i czym się chwalisz... :-P :oops: :lol: dusterkowi to na pewno się nie podoba... ;-) :-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne