Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dokker-d3molka
Autor Wiadomość
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-22, 22:51   

Po pierwsze witam.
Po drugie - ciekawy ten samochodzik. Pod względem wykończenia myślę że jest to jedna klasa niżej od citroenów i innych autek. Ale źle nie jest.
Ogólnie od tygodnia poruszam się takim autkiem (w sumie od wtorku) z silnikiem 90 KM.
Pierwsze wrażenia są pozytywne.
Co do mocowania pasów a w zasadzie ich regulacji wysokości - autko dostarczono z maksymalnie podniesionymi do góry :) kiedy je opuściłem oczom ukazał się cały mechanizm jak i prostota jego wykonania ;) - źle nie jest ale w osobowych zostało to fajnie schowane.

A oto "moje nowe biuro":



Autko prowadzi się dość fajnie i przyjemnie - co prawda dla kolegi maksymalnie podniesiony fotel jest lekko za niski ale to w sumie ja będę większość czasu prowadził to autko.

Lusterka zewnętrzne - w pierwszej chwili były za małe - obecnie za małe jest prawe. Wewnętrzne lusterko - trochę przeszkadzają słupki środkowe. Dobrze że jest wycieraczka tylnej szyby - tył brudzi się masakrycznie podczas deszczu czy jazdy po mokrej nawierzchni. Brakuje wycieraczki na węższych drzwiach ale jaka ona by musiała być. Podczas wyprzedzania czy jazdy po pasie innym niż lewy nie widać samochodu jadącego za nami po pasie na prawo od nas (wiem wiem jest prawe wsteczne ale).

Miejsca? Miejsc jest dużo tak na tylnej kanapie (dzielonej 2/3 1/3) jak i na przednich fotelach. Bagażnik zajestrasznie głęboki by sięgnąć coś co trafiło w okolicę oparcia tylnego rzędu siedzeń trzeba się prawie położyć na podłodze bagażnika. Jest rzecz do której nie mogę się przyzwyczaić - klamka wewnętrzna tylnych wąskich drzwi - jak dla mnie umiejscowiona w głupi nie wygodny sposób - trzeba ją obsługiwać prawą ręką. A przy zaciągniętej rolecie jest już naprawdę nie wygodnie - ale może w późniejszym czasie jakoś ergonomicznie się rozwiąże sprawę jej używania przeze mnie.

Ogrzewanie - działa bardzo dobrze nie wiem jak będzie przy większych mrozach ale obecnie po 10 minutach mam bardzo gorąco.



Brakuje mi wskaźnika temperatury silnika - nie wiem czemu ale zimą chciałbym wiedzieć czy się coś z ciepłem poprawiło - czy drgnęło. No i czy przypadkiem nie jest za ciepło silniczkowi. Brakuje także wskaźnika temperatury zewnętrznej.

Czujniki parkowania (3) oparte na informacji dźwiękowej - działają autko na razie ma cały tył :). Należy tylko uważąć czy aby ktoś przez pomyłkę nie wyłączył czujnika przyciskiem :).

A teraz wielkie plusy za:

radio z wbudowanym blututem - wyśmienita współpraca z telefonem a raczej jego przejęcie - książka telefoniczna, połączenia przychodzące, wychodzące nieodebrane, możliwość wybierania numerów pokrętłem (tu trochę się gubię ale to dopiero początek);
półki na podszybiu - tego brakowało mi w innych kombivanach, ciekawy schowek po prawej stronie kierownicy na wysokości kolan :). Górna półka - tu może być mały problem bo nie jest pełna tylko ma podłużne otwory nad daszkiem przeciwsłonecznymi - uwaga na palce podczas ich "chowania" kiedy są niepotrzebne - mają mocną sprężynę.

Spalanie - przy jeździe 30% miasto 70% trasa średnie zużycie na poziomie 5,6 l - wskazanie komputera pokładowego na dystansie 300 km.

Bagażnik - nam dealer dołożył dywanik cośtam podobny do skaju - brakuje siatki zabezpieczającej przed przesuwaniem się drobniejszych zakupów. Tu sprawę załatwi chyba jakaś skrzynka curvero-podobna.

To na razie tyle odnośnie dokkerka - trochę za ciemnego jako mułek roboczy. Zobaczymy czy dobrze wyposażony dokker jest lepszym rozwiązaniem w firmie niż każdy inny kombivan w gołej wersji podstawowej. Dla mnie jako kierowcy do którego co chwilę ktoś dzwoni - jest wielkim plusem zestaw głośnomówiący wbudowany w radio. Autko świetnie (dynamicznie) przyspiesza w mieście a widoczność jest naprawdę mimo tylnych okien bocznych jak i drzwi bardzo dobra.

I tak na zakończenie ciekawostka odnośnie zachowań ludzkich:
Zaczepiła mnie koleżanka z pracy:
- A co to nowy samochód firma kupił?
- Tak.
- Zajebisty. A co to za marka?
- DACIA odpowiadam.
- Eeeeeee :(.

Jak bym powiedział mercedes citan byłoby ok. Renault kangoo trochę mniej a dacia co - szajs? :)
Ostatnio zmieniony przez d3mol3k 2013-02-22, 22:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-02-23, 10:38   

Witaj w klubie ludzi bez kompleksów.

Przyzwyczaj się do takich opinii.
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-02-23, 12:32   

niech się toczy ;-)
 
Cendra 



Marka: Skoda / FSO
Model: Citigo / 125p, Syrena 104
Silnik: 1.0 / 1.5 , 0,8
Rocznik: 12 / 83, 71
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 390
Skąd: Ciechanów/Warszawa
Wysłany: 2013-02-23, 14:07   

Chyba pierwszy Dokker na forum, niech dobrze służy w warunkach bojowych! :)
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-23, 16:11   

Marek1603 napisał/a:
Witaj w klubie ludzi bez kompleksów.

Przyzwyczaj się do takich opinii.


Miałem swego czasu KIA Carnivala pierwszej generacji - mówili o mnie Kupił Idiota Auto - jakoś na ten model narzekać nie mogłem no poza może tym iż simering na pompie od wspomagania układu kierowniczego dość często sprawiał psikusa no i linka hamulca "ręcznego" się zacierała więc "ręczny" działał dość słabo.

Tak więc do różnych opinii człowiek jest przyzwyczajony :)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-02-23, 16:35   

Niestety dacia jest wyjątkowo napiętnowana. ;-)
 
Ernest 


Marka: Citroën
Model: Xsara
Silnik: 1,4 MPI
Rocznik: 1998
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 201
Skąd: Chełm
Wysłany: 2013-02-23, 16:47   

d3mol3k,

prosimy o więcej zdjęć :)

życzę szerokości i jak najwięcej kilometrów bez awarii :)
 
WhiteDragon 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5 dci 85 kM
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 310
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-02-24, 22:26   

Witaj! :-)
Na pewno nie pierwszy Dokker, co najmniej drugi.
_________________
WhiteDragon
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-25, 19:20   

Dzięki jeszcze raz za miłe przywitanie :).
Powracam do dalszej prezentacji samochodu jak i moich odczuć :).

Na początek jednam mały żarcik fotograficzny - wychodząc z magazynu do autka w oczy rzuciła mi się w oczy tabliczka WYJŚCIE EWAKUACYJNE :). Dla mnie to pozytywne zestawienie - mogłem dostać gołego partnera czy berlingo :(.



No dobra - wracam do dokkerka - pojawiły się dwa małe mankamenty (nie uciążliwe ale jednak) mianowicie miejsce na nogi podczas czekania na kogoś kiedy nogi mogą sobie spokojnie "stać" na podłodze - zawadzałem klanem prawej o deskę rozdzielczą (foto poniżej); drugim mankamentem jest radio a raczej jego język obsługi - wiem że żyje w Europie ale nie rozumiem dlaczego w moim ojczystym kraju w seryjny samochodzie mogę wybrać przeróźne języki łacznie z rosyjskim ale brak w nim polskiego lengłydża :(. Ponoć jest w Media Nav. Nie wiem czemu tak to zrobiono ale chyba powinno być inaczej.





Pisałem wcześniej o widoku przez wsteczne wewnętrzne lusterko - tak się on przedstawia:



O ile podczas normalnej pogody jest OK o tyle podczas deszczu nic nie widać przez szybę prawych wąskich drzwi :( na szczęście lewa a wycieraczkę :). Ale to autko bardziej dostawcze więc kierowcy wystarczą tylko dwa zewnętrzne :).

Przejdę do miejsca pracy - bardzo chwale sobie półki na podszybiu - są pojemne a przy okazji nic się z nich nie wysypuje - wiem może za wolno jeżdżę ale :). Mieści się tam spokojnie zeszyt formatu AK jak widać a głębokość wynosi jakieś 5 cm :)



Wspominałem także o małym schowku po lewej stronie kierownicy nad pokrętłem regulacji położenia świateł - u mnie leży tam na razie kalkulatorek ale pasuje pod telefon który może sobie tam leżeć niewidoczny dla niepożądanych oczu z włączonym bluetoothem:



Dzisiaj trochę zaczęły boleć mnie plecy w okolicy lędźwiowej więc polecam zakup wersji (o ile istnieje) z regulacją w tym miejscu fotela kierowcy. Proponuję też zakupić (wydębić o dealera) siatki mocującej bagaże w części ładunkowej - na zakrętach lubią się przesuwać :) ja rozważam postawić po stronie prawej bagażnika jakiś plastikowy pojemnik na mniejsze lekkie pakuneczki przymocowany taśmą za uchwyty metalowe.
W dalszym ciągu drażni mnie klamka drzwi węższych :) tylnych a raczej jej obsługa.
Z braków myślę że przydałoby się aby fotel pasażera a raczej jego oparcie można położyć do przodu tak by robił za biurko kierowcy do wypisania jakichś dokumentów.

Na razie tyle. Co do zdjęć sorry ale są robione komórką :) więc ich jakość może pozostawiać wiele do życzenia.
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
r_lukas 


Marka: Fiat, Dacia
Model: Bravo, Stepway
Silnik: 1.6, 1,5
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 117
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-25, 19:30   

Dzisiaj chyba Cie widziałem na Klonowica jak skręcałeś w stronę szpitala ;-) Na początku pomyślałem, że coraz więcej Lodgy na ulicach Szczecina a to jednak Dokker :-)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-25, 19:35   

d3mol3k napisał/a:
Z braków myślę że przydałoby się aby fotel pasażera a raczej jego oparcie można położyć do przodu tak by robił za biurko kierowcy do wypisania jakichś dokumentów

Opcja zdaje się jest, trzeba po prostu kupić...
 
Pshemo 



Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 181
Skąd: okolice Poznań
Wysłany: 2013-02-25, 19:52   

Ooo widzę że masz wyłącznik ESP w Dokkerze :p A w moim Sandero takiego bajeru brak! I już mi to napsuło krwi (zaspa śniegu) i koniec jazdy koła idealnie zblokowane przez ASR i tylko wypychanie pozostaje.
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-25, 20:05   

laisar napisał/a:
d3mol3k napisał/a:
Z braków myślę że przydałoby się aby fotel pasażera a raczej jego oparcie można położyć do przodu tak by robił za biurko kierowcy do wypisania jakichś dokumentów

Opcja zdaje się jest, trzeba po prostu kupić...

No właśnie przeglądałem ofertę (katalogową co prawda) ale nigdzie ani jednego słowa o takim fotelu. Choć może być w dokkerze van - ale inaczej wygląda fotel pasażera:



r_lukas napisał/a:
Dzisiaj chyba Cie widziałem na Klonowica jak skręcałeś w stronę szpitala ;-) Na początku pomyślałem, że coraz więcej Lodgy na ulicach Szczecina a to jednak Dokker :-)


Jak w tym rejonie to mnie zapewne ;).
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
Dominus 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 1607
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-02-25, 20:51   

d3mol3k napisał/a:
laisar napisał/a:
d3mol3k napisał/a:
Z braków myślę że przydałoby się aby fotel pasażera a raczej jego oparcie można położyć do przodu tak by robił za biurko kierowcy do wypisania jakichś dokumentów

Opcja zdaje się jest, trzeba po prostu kupić...

No właśnie przeglądałem ofertę (katalogową co prawda) ale nigdzie ani jednego słowa o takim fotelu. Choć może być w dokkerze van - ale inaczej wygląda fotel pasażera:

Obrazek



Zgadza się ten fotel dostępny jest w wersji VAN z składaną klatką oddzielającą szoferke od paki.

Bardzo fajny dokker. Podoba mi się bardzo.
Szerokości życzę. ;-)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-25, 21:44   

d3mol3k napisał/a:
może być w dokkerze van

A i owszem - Easy Seat, 1 kzł.

Bez sensu, że nie ma tej opcji w zwykłym dokkerze.

Na upartego można by się tylko umówić z kimś zamawiającym właśnie vana i wymienić się fotelami (:
 
RomanO 
Zielony listek



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 6
Skąd: Tarnów Opolski
Wysłany: 2013-02-27, 22:32   

Cześć

Jak już zrobiłeś troszkę kilometrów tym autem , to czy robiłeś jakiś test na spalanie , jakie jest średnie zużycie paliwa na 100km ?
_________________
www.tapicer-opole.pl
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-28, 00:10   

d3mol3k napisał/a:
drugim mankamentem jest radio a raczej jego język obsługi - wiem że żyje w Europie ale nie rozumiem dlaczego w moim ojczystym kraju w seryjny samochodzie mogę wybrać przeróźne języki łacznie z rosyjskim ale brak w nim polskiego lengłydża :(. Ponoć jest w Media Nav. Nie wiem czemu tak to zrobiono ale chyba powinno być inaczej.

Witaj!
Ta sprawa jest znana od początku wprowadzenia tego radia na rynek polski przez Renault Polska. Na pisz do tych dziadów z RP. Jestem ciekaw co Tobie odpiszą i kiedy to zmienią.
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-28, 20:24   

RomanO napisał/a:
Cześć

Jak już zrobiłeś troszkę kilometrów tym autem , to czy robiłeś jakiś test na spalanie , jakie jest średnie zużycie paliwa na 100km ?


Komputerowo wskazuje 5,5 do 5,7 l/ 100 km. Na razie dwa testy były po przejechaniu 600 km i 134 km. Realznie przy dystrybutorze 6 do 6,5 l. Ale to dopiero wstępne "badanie" :).

Co do:
Seal napisał/a:
Witaj!
Ta sprawa jest znana od początku wprowadzenia tego radia na rynek polski przez Renault Polska. Na pisz do tych dziadów z RP. Jestem ciekaw co Tobie odpiszą i kiedy to zmienią.


Zadałem to pytanko na faceboku i otrzymałem taką odpowiedź:
Cytat:
Odnośnie Twoich dalszych pytań - niestety nie ma możliwości wyboru języka polskiego dla modeli Duster, Logdy, Nowe Sandero oraz Nowy Logan. Menu w języku polskim odnajdziesz za to w MEDIA NAV
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-02-28, 21:31   

d3mol3k napisał/a:
...
na faceboku i otrzymałem taką odpowiedź:
Cytat:
Odnośnie Twoich dalszych pytań - niestety nie ma możliwości wyboru języka polskiego dla modeli Duster, Logdy, Nowe Sandero oraz Nowy Logan. Menu w języku polskim odnajdziesz za to w MEDIA NAV


DUSTER :mrgreen: ;-)
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-01, 00:03   

d3mol3k napisał/a:

Co do:
Seal napisał/a:
Witaj!
Ta sprawa jest znana od początku wprowadzenia tego radia na rynek polski przez Renault Polska. Na pisz do tych dziadów z RP. Jestem ciekaw co Tobie odpiszą i kiedy to zmienią.


Zadałem to pytanko na faceboku i otrzymałem taką odpowiedź:
Cytat:
Odnośnie Twoich dalszych pytań - niestety nie ma możliwości wyboru języka polskiego dla modeli Duster, Logdy, Nowe Sandero oraz Nowy Logan. Menu w języku polskim odnajdziesz za to w MEDIA NAV


A przypadkiem to oni (RP) nie łamią jakiś przepisów odnośnie braku języka polskiego w produkcie?
Jak się mylę to mnie proszę poprawić.
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3598
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-01, 00:13   

maciek napisał/a:

DUSTER :mrgreen: ;-)

No Duster ma radio BT 1DIN - tam tez chyba nie ma polskiego ?
_________________

 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-01, 01:28   

Seal napisał/a:
nie łamią jakiś przepisów odnośnie braku języka polskiego w produkcie?

Instrukcja obsługi musi być w naszym narzeczu, samo urządzenie może se gadać i pokazywać chyba nawet po klingońsku...
 
Łukasz 



Marka: Opel
Model: Astra F
Silnik: 1.4 60 KM
Rocznik: 1995
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Jasło
Wysłany: 2013-03-01, 10:01   

Fajna Dacia kolego, ostatnio spotkałem Dokkera van u siebie w mieście kawał dobrego samochodu, niech nabija bezawaryjnie km, pozdrawiam. ;-)
_________________
Stan licznika: 179 832 km
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-03-01, 21:30   

laisar napisał/a:
Seal napisał/a:
nie łamią jakiś przepisów odnośnie braku języka polskiego w produkcie?

Instrukcja obsługi musi być w naszym narzeczu, samo urządzenie może se gadać i pokazywać chyba nawet po klingońsku...


No i tak jest oryginalnie - instrukcja w polskim języku ale radio w europejskim za wyjątkiem polskiego :(. Ale tak ma być zapewne.
Z innej beczki jakie to jest to radio 1 din (modelowo podobne do mojego) i czy ktoś zna cenę oryginału?

A na razie w testach dwutygodniowa przerwa - urlop zaległy przymusowy :D
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-03-01, 21:34   

d3mol3k napisał/a:
Z innej beczki jakie to jest to radio 1 din (modelowo podobne do mojego) i czy ktoś zna cenę oryginału?


_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne