Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy samochód Teściowej :)
Autor Wiadomość
dudu$ 

Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: H4M 1.6 16V
Rocznik: 2016
Wersja: Laureate 7 os.
Wysłany: 2018-11-07, 22:18   Nowy samochód Teściowej :)

Z racji, że równo 2 miesiące temu miałem niemiłą kolizję samochodem teściowej ( Sandero II) gdzie raczej na pewno naprawa zostanie zakwalifikowana jako szkoda całkowita ( jak na razie dalej walczę o otrzymanie odszkodowania), a Teściowa chce mieć w swoim garażu samochód, zmuszony byłem zacząć poszukiwania nowego pojazdu dostępnego w miarę od ręki. Teściowa za główne kryterium wzięła auta typu Crosover lub SUV. Chodziła po różnych salonach i napaliła się na Suzuki SX4 S-Croos lub Vitarę ale ceny podstawowych modeli zaczynają się od ponad 67tys zł więc z pomocą małżonki zaczęliśmy wybijać jej te auta z głowy i powoli wbijać zakup nowej Dacii. Z dostępnością Dusterów w Warszawie i okolicy jest ciężko wiec w ASO na modlińskiej znalazłem Renault Captura za 60020zł z kamera cofania i nawigacją. Autko z zewnątrz w miarę ładne ale w środku plastikowe jak Dacia i strasznie ciasne, według mnie ciaśniejsze od Sandero II. Teściowa już miała podpisywać umowę kupna ale małżonka powiedziała, że wraz ze mną znajdziemy jej Fajnego Dustera po, którego możemy pojechać nawet na koniec Polski. 2 dni temu teściowa w łodzi znalazła na sprzedaż w jednym z ASO Dustera II z 2018r 1.2 TCe , wyposażenie Comfort + color metalik i pakiet LOOK ale dealer chciał ponad 65tyś zł więc wedlyg mnie jak za tą wersję wyposażenia to drogo więc ja wziąłem sprawy w swoje ręce i W salonie na Jerozolimskich 156 w Stolicy znalazłem Dustera II 1.6 SCe w kolorze Orange Atacama, wersji Comfort z pakietem multimedia ( MNE + Camera cofania+ czujniki parkowania)podgrzewanymi siedzeniami oraz kołem zapasowym za 58200zł( cena katalogowa). Pojazd ten dostępny prawie od ręki, odbiór przewidziany na 21.11.2018r. wiec w dniu dzisiejszym udaliśmy sir do salonu na podpisanie umowy zakupu. trafiliśmy na prawdę bardzo sympatycznego i milego sprzedawcę, któremu nie przeszkadzał nawet wrzask mojego 2,5 rocznego syna. Po lekkich negocjacjach wytargowaliśmy Pakiet Adventure ( dywaniki gumowe, osłony drzwi, osłony nadkoli) chlapacze przód i tył z montażem za 150zł oraz podłokietnik z montażem za 300zł co dało łączną kwotę 58650zł. Ostatnim etapem było pokazanie vouchera dla przyjaciół :). Z racji tego, że teściowa nie potrzebuje już innych dodatków, ze sprzedawcą ustaliliśmy że od ceny początkowej da nam rabat w wysokości 1150zł ( 57050zł) a my ten voutcher wykorzystamy na zakup na pakietu Adventure ( pozostałą cześć dopłacimy) co da nam końcowa kwotę zakupu auta na poziomie 58079zł. Uważam, ze cena w miarę przyzwoita. jak tylko teściowa odbierze auto i uda mi sie cyknąć parę fotek na pewno wstawię je na forum.

PS gdyby ktoś był zainteresowany zakupem na już Dustera w tym samym salonie dostępny jest Duster II 1.6 SCe Orange Atacama z pakietem LOOK i fotelami z podparciem lędźwiowym za 59000zł.
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2018-11-07, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  

gregorisan 
openstreetmap.org.pl

Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Wysłany: 2018-11-08, 07:29   

Oj niejedna teściowa chciałaby mieć takiego zięcia :mrgreen:

Belphegor 
Postrach podwórka

Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 KM EDC
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Wysłany: 2018-11-08, 10:28   

dudu$ - mi też wrzask Twojego syna nie przeszkadzał. Miło mi się kojarzy z moim synem (już nieco starszym). 8-)
Bardzo sympatyczną masz rodzinkę. :-D

Odpowiedz do tematu