Wysłany: 2026-06-05, 01:04 Tuleja stabilizatora duster 2 nowy typ
Dziś chciałem wymienić gumy stabilizatora z przodu a tu zonk.
Gumy są wklejone do drążka trzeba je wycinać.
Założyłem ori 546114237R ale widać na zdjeciach jak pasują
pomoże ktoś namierzyć co to za wynalazki ?
stabilizator ma 20mm
dcfd9c51-ba02-4b39-9d3d-a29538647eb9.jpg Stare gumy , bez numerów firma siliko
Plik ściągnięto 22 raz(y) 158,63 KB
73d3ac6c-df05-42d9-aadf-4ca51b8d0889.jpg
Plik ściągnięto 31 raz(y) 111,24 KB
f8886fa1-d781-4dc3-89bb-16f68b6c11ba.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 98,32 KB
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2026-06-05, 01:14, w całości zmieniany 2 razy
Reno polska odpisało:
Tuleje stabilizatora przychodzą tylko z całym stabilizatorem koszt jedyne 700 zł , do tego demontaż wymaga rozebrania połowy samochody
Przecież tam jest przerwa na palec
Reno raczej nie zmieniło kształtu stabilizatora bo ma tak samo 20mm i końcówki są te same.
Ramy raczej też więc wystczy kupić obudowy tulejek gumowych przykręcenne do ramy o powinny być ok.
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2026-06-12, 15:15, w całości zmieniany 1 raz
Nabyłem cały drążek stabilizatora od dustera 1 oraz 2 , one sie w ogóle niczym nie różnią poza ta oprawką gumowej tulei przykręcaną do ramy.
Najgorsze jest to ze żeby wyjąc cały stabilizator trzeba u mnie opuścić ramę silnika albo demontować zderzak z chłodnica a stare gumy stabilizatora się w 15 min wymieniało , super postęp.
Już nie mówiąc że drążek z gumami 546114126R w aso 700 zł a same gumy 546114237R 45 zł
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum