Wysłany: 2026-06-13, 13:14 Dokker kontrolka z zygzakami
Witam. Mam problem z niegasnącą kontrolka "auto z dwoma zygzakami podspodem". Kontrolka pojawiła sie po wymianie przełącznika zespolonego z uwagi na nieodbijanie kierunkowskazów. Pojawiła się łącznie z kontrolka abs ale po podmianie czujnik kąta skrętu na stary, kontrolka abs zgasła a została tylko ta z zygzakami. Podłączyłem auto pod skaner ale nic z błędów nie wyskoczyło. Może ktoś się spotkał z taką sytuację. Będę wdzięczny za pomoc.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum