Podczas ruszania na ciepłym z jedynki jak puszczam sprzęgło bez gazu obroty zaczynają skakać. To samo z dodaniem gazu. Na luzie silnik pracuje równo ale jak delikatnie dodam gazu do 1500 obrotów to po chwili jakby je sam obcinał. Na zimnym jak ma podwyższone obroty to problem nie występuje.
Poza tym żadnych niedogodności, normalnie zachowanie na wyższych biegach - rakieta
Czy ktoś miał podobne objawy? Może polecacie jakiegoś mechanika w Warszawie.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum