Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Podziekowanie za Zlot BORKI 2010 i ważny komunikat ;)
Autor Wiadomość
G-Boy 



Marka: Renault/Vw
Model: MII/pasek
Silnik: 1,5/1,9
Rocznik: 2004
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Opole/GERMANY
Wysłany: 2010-06-13, 20:22   Podziekowanie za Zlot BORKI 2010 i ważny komunikat ;)

A wiec w koncu udalo mi sie zebrac czas wolny i mysli, aby naskrobac Wam kilka slow, ktore mi w duszy grają :)

Przede wszystkim chcialbym BARDZO PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM za udany zlot BORKI 2010. Choc minął juz miesiąc, nie bylem w stanie prędzej napisac tego, bo ciagle czlowiek gdzies zabiegany, a i po urlopie kilka spraw na juz, zwalilo sie na glowe.

Jest tez kilka specjalnych wyrazów uznania. Chcialbym podziekowac WSZYSTKIM sponsorom, glownie firmie Jaszpol, ELF, jak rowniez Klubowi FANKLUB LIMUZYNY RENAULT 25, za konkurs dla dzieci - usmiechy i radosc w ich oczach wyrazaly wiecej, niz jakiekolwiek slowa tu napisane brawa , Klubowi SAFRANE KLUB POLSKA za mistrzowskie zorganizowanie sprawnosciowki i iscie wzorowo profesjonalna obsluge toru podczas tego konkursu, firmie BMW AutoSerwis z Tarnowa za wsparcie finansowe imprezy, dziekuje tez firmie POLBOX, czyli naszemu drogiemu klubowiczowi Mackowi R4 za ufundowanie nagrod do konkursow NAJ NAJ oraz Tomkowi z firmy Adventure Experts - za postawienie sceny oraz zorganizowanie strzelnicy. Widzialem na zdjeciach ze niektorym szczegolnie sie ta atrakcja podobała (pozdro Darkom :) ) .

Dziękuję tez koledze Adawenowi, ktory zapewnil nam łączność na zlocie oraz spokojny sen dzieki ochronie parkingu. Włodku - szkoda, ze nie dotarles - ale i tak jestesmy Ci bardzo wdzięczni.

Specjalne podziekowanie dla Michała Czubana z Katowic - za ufundowanie smyczek do ID na tegoroczny zlot ;) Dziekuje.

Szczegolne wyrazy uznania chcialbym skierowac tez do osob, ktore byly mniej widoczne , ale jednak pomagaly mi w ogarnieciu tego wszystkiego - bez was nie dalbym rady udzwignac tego, mimo tego ze wielki ze mnie chlop ;)

A wiec - podziekowania dla:

JasQ - DJ'a, ktory wraz z Kasią zapewnil nam oprawe muzyczna zlotu - zrobiliscie kawal dobrej roboty, jak rowniez dziekuje Ci JasQ za pomoc w przygotowaniu oprawy graficznej zlotu.
Wiórki - ktora mimo stanu blogoslawionego, dzielnie pomagala przy sortowaniu gadzetow jak rowniez podziekowania dla Sidenis oraz Tuptusia, którzy z Magdą swietnie zorganizowali pokaz I pomocy. Ze zdjec widzialem ze "ofiara" byla nalezycie poturbowana (swoja drogą farbki uzyte do charakteryzacji do odbioru u mnie).

Dziekuje tez Mackowi R21, za impreze w piatek i sobote - Macku - tak trzymac ;)

Wyrazy uznania dla "bani zlotu" czyli kolegi Łoziu - za zorganizowanie i umeblowanie placu w sobote (przynajmniej w tym roku nie musialem sie prosic o stoliki :D )

Pragnę tez podziekowac Wioli i Aju - za obsluge stanowiska ID na placu.

Oczywisie ogromne DZIEKUJE oraz wyrazy uznania dla Vona, ktory w tym roku jako organizator zapasowy wraz z Pawłem Łukawskim oraz Mariuszem 1500 dzielnie pomagali mi prowadzic konkursy na placu - chłopaki DZIEKUJE.

Za pomoc dziekuje tez Pachołkowi...wrrooooć! - tj Kudłatemu za obsluge "baloników" - dziekuje Seba :)

Dziekuje tez bardzo gorąco koledze ESPERS - Grzes - dziekuje za dodruk ID dostarczenie ich na zlot. Szkoda ze tak krotko byłes. P.S. Mackowi Wisławskiemu powiedz ze na zlot za rok, juz moze czuc sie zaproszony ;) )

Generalnie DZIEKUJE dla wsyzstkich pozostalych osob, ktore pomagały a nie wymieniłem ich tutaj.

Jak mieliscie okazje przeczytac - tegoroczny zlot - to nie byla zasluga jednej osoby, tylko wytezonej, ciezkiej i kilkumiesiecznej pracy wielu ludzi. Wspolnymi siłami zorganizowalismy zlot, pokazalismy ze przyjazn i satysfakcja z sukcesu dają wiecej niz mozna sobie wyobrazic. Dziekuje tez WSZYSTKIM KLUBOM ktore pojawily sie na zlocie;)

Mam nadzieje ze wybaczycie mi miesieczne opoźnienie w napisaniu tego posta, jednak powoli wychodze na prostą i mam zamiar szybko nadrabiac miesieczna nieobecnosc na forum. Przygody jakie spotkaly mnie zaraz po zlocie - sprawily ze na jakis czas musialem nieco opuscic forum.

A teraz jeszcze jedna wazna informacja.

Chcialbym oficjalnie oglosic, ze z tym zlotem BORKI 2010 - KOŃCZĘ swoją działalnosc jako glownego organizatora Ogólnopolskich Zlotów Renault.


Nie wiem czy na stałe, czy tymczasowo - ale napewno musze zrobic sobie teraz 1-2 lata przerwy aby uporzadkowac kilka innych spraw. W klubie zostaje dalej, nadal będę z Wami online - czasem zajrze na jakis zlot - jednak z funkcji organizatora zlotów oficjalnie rezygnuję.

Naturalnie osoby, ktore podejmą sie tego wyzwania, aby zorganizowac zlot w przyszlym roku - w pelni moga liczyc na moją radę, wsparcie, moze nawet czesciowo pomoge w organizacji zlotu (np zebranie rezerwacji - a kto inny zajmie sie juz szukaniem sponsorow, planem imprezy i konkursami ) jednak to wszystko. Zapewne wiekszoc z was wie, ze aktualnie mieszkam poza polską, a zorganizowanie wszystkiego przez internet lub na telefon - łatwe nie jest. Dlatego potrzebuje teraz małej przerwy. Licze, ze mnie zrozumiecie.

P.S. Termin w Osrodku BORKI zaklepany jest, jednak z uwagi na zmiany jakie sie szykuja w osrodku (zmiana wlasciciela) jestem w stalym kontakcie z osrodkiem i na biezaco bede was informowal o ewentualnej sytuacji w Borkach.
_________________
Pozdrawiam serdecznie,
G-Boy z PIKURa ;)
Ostatnio zmieniony przez G-Boy 2010-06-13, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7427
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2010-06-14, 05:23   

Dzięki za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok. Jak dasz radę i znajdziesz czas, a zlot znajdzie godnego następce.
 
G-Boy 



Marka: Renault/Vw
Model: MII/pasek
Silnik: 1,5/1,9
Rocznik: 2004
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Opole/GERMANY
Wysłany: 2011-02-27, 20:21   

Siema klubowicze :) Dla zainteresowanych: http://klubrenault.pl/for...php?f=88&t=8140

Borki jednak sie odbedą tak, jak do tej pory bywalo. Głównodowodzący to VON, a kto zainteresowany - niech klika powyzej! Pozdro ziomale! :)
_________________
Pozdrawiam serdecznie,
G-Boy z PIKURa ;)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7427
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-02-28, 05:53   

Pozdro i do zobaczenia w borkach jak tylko zdrówko pozwoli..
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne