Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyprawy 4x4 (4x2 jak najbardziej też!)
Autor Wiadomość
project2010 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: spod Warszawy
Wysłany: 2012-09-27, 08:28   

I jeszcze jedno - skąd Wy bierzecie te auta na weekendziki, tygodnie? Jak się przymierzałem do dustera i chciałem choć na weekend, nawet odpłatnie, to pan sprzedawca naprawdę długo chichotał, przez łzy wymuszając "No nie, no, nie-moż-li-we".... Co chwilę słyszę "Wziąłem dusterka na weekend" A ja wziąłbym Lodzie, żeby kumplowi pokazać, ale coś czuję, że znów stałbym się powodem rechotu na zapleczu sklepu żelaznego RRG. WT%@^&!^$(@&^????
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-27, 08:42   

project2010 napisał/a:
I jeszcze jedno - skąd Wy bierzecie te auta na weekendziki, tygodnie?

Tego konkretnego Dustera wygrałem (niechcąco!) w konkursie "Dacią po mapie", któren był na fejsie.

Nigdy nie chciałem brać samochodu do testów na weekend, ale gdybym chciał, to starałbym się przedstawić sprzedawcy, co on na tym zyska. Czyli - jeśli gadałbym ze sprzedawcą, to albo przymierzałbym się do jakiejś topowej wersji (wyższa prowizja dla sprzedawcy), albo np. szukał oferty na kilka samochodów do firmy czy co tam. Użyczanie auta zwykłemu misiowi z ulicy sprzedawcy zwyczajnie się nie opłaca (a przynajmniej nie jest on w stanie zwizualizować sobie potencjalnych zysków w postaci renomy marki/salonu, itp.). Jeśli chciałbym napisać artykuł, wpis na blogu, nakręcić film o danym modelu, atakowałbym od strony działu marketingu, kontaktów z klientami, prasą, itp. Znowu, dla sprzedawcy oferta napisania artykułu nie ma żadnej wartości, dla osób od wizerunku marki czy kontaktów ze społecznością - ma. (W Renault nazywa się to Digital Coordinator. :) Do tego oczywiście powołujesz się na Dacia Klub Polska, swój dorobek i wszystkich świętych. ;)

Generalnie - musisz wymyślić, co sprzedawca/Renault Polska na tym może zyskać, a nie tylko powiedzieć "ja chcę". ;)
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-27, 09:31   

To poczekam na Twoje wrażenia z jazd, może i filmik jakiś wrzucisz?
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-09-27, 09:31   

bebe napisał/a:
Nie uważam, że przekazanie samochodu do testów tłumaczy się na "do katowania". Nie zamierzam robić z nim niczego, czego nie robiłbym z własnym, a może nawet jeszcze mniej.


Nieee noo, jesteśmy dorosłymi, poważnymi ludźmi. Nie będziemy nikogo narażać na niebezpieczeństwo czy uszkodzenia.
Dlatego przy przeprawie Dusterem przez Wisłę kobiety i dzieci zostają w domu... :mrgreen:
Sobie żartuję tak, ale oczywiście ani przez moment nie podejrzewałem Ciebie Bebe o jakieś aberracje i zamordyzm względem opylacza :-D
Ja DD wypożyczonego swego czasu przed zakupem też oddałem w jednym kawałku. Po spokojnej, niedestrukcyjnej jeździe weekendowej.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-09-27, 09:39   

project2010 napisał/a:
A'propos pszczół... Kolega ostatnio uraczył mnie następującym bon-motem:
"Prawdziwy fan dacii nie je miodu. On żuje pszczoły" ;)


A usta płucze napalmem... :mrgreen:

Jeśli chodzi o wypożyczenie auta na weekend, to ja po prostu grzecznie poprosiłem :-D
Wyjaśniłem, że zależy mi, żeby poznać lepiej jego właściwości, bo jazda próbna to tyle co nic. Dodatkowo co prawda zamawiałem swój samochód, ale takich osób jest więcej.
Miałem ograniczony limit kilometrów i klauzule wykluczające, ale dla mnie było to OK. Nie zamierzałem autem szaleć.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
Hakama 4x4 



Marka: była Dacia jest Nissan
Model: była Duster jest Pathfinder
Silnik: było 1,6 16V 4x4+LPG jest 2.5 dci 4x4reduktor
Rocznik: było 2010 jest 2006
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 515
Skąd: Śląsk Cieszyński
Wysłany: 2013-08-29, 09:15   

Witam,
Zapraszam do udziału w II Południowym Przeprawowym Zlocie Dacii:
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=9241
Dodałem nową propozycję trasy w okolicach Tarnowskich Gór.
Ostatnio zmieniony przez Hakama 4x4 2013-09-10, 11:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne