Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
a wiecie że nie produkują DD w kolorze Szary Bazalt?
Autor Wiadomość
SE-MEN 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dci 90KM eco2
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Konstancin
Wysłany: 2013-01-07, 20:35   a wiecie że nie produkują DD w kolorze Szary Bazalt?

a wiecie że od tego roku nie produkują DD w lakierze Szary Bazalt :shock: :?: oświeciła mnie pani handlowiec w salonie jak już podpisałem umowę i dałem zadatek znaczy zadzwoniła do mnie z tą nowiną po około godzinie jak siedziałem w domku i trawiłem posiadanie dasterka :lol: dodam że kolorek wybrała małżowinka także chyba potraficie sobie wyobrazić co było dalej ;-)
Ostatnio zmieniony przez laisar 2013-01-07, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
BoloSr 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM (115KM/260Nm)
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1278
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-01-07, 20:40   Re: a wiecie że ?

SE-MEN napisał/a:
a wiecie że od tego roku nie produkują DD w lakierze Szary Bazalt :shock: :?: oświeciła mnie pani handlowiec w salonie jak już podpisałem umowę i dałem zadatek znaczy zadzwoniła do mnie z tą nowiną po około godzinie jak siedziałem w domku i trawiłem posiadanie dasterka :lol: dodam że kolorek wybrała małżowinka także chyba potraficie sobie wyobrazić co było dalej ;-)



no bez jaj a ja wlasnie takiego chcialem teraz zamawiac :(
czyli zostaje czarny :( no chyba za inne kolory beda ale na stronie nic nowego niet a ten kolor jest jeszcze to lipnie zrobili :( a cos jeszcze pozmieniali przypadkiem ???
_________________

1.5dCi 90KM (115KM/260Nm)
 
pluto 



Marka: DUSTER I 1,5 dCi 90KM
Model: TESLA model 3 LR
Silnik: 440 KM
Rocznik: 2021, 2022
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 549
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-01-07, 20:42   

Czyli wszyscy którzy już kupili w tym kolorze mają wersję limitowaną :mrgreen:
_________________
Tesla 3 LR 82 kWh 4x4 440 KM 2022r. - 14,0 kWh/100 km
Renault ZOE II 52 kWh 2020r. - 13,0 kWh/100 km
 
Maxi 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 33
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2013-01-07, 20:44   

Kiedyś pokazano jak egzemplarz w kolorze ciemna czerwień, wiśnia lub podobny był ofiarowany " ważnemu" politykowi. Był ładny. Czy już w tym kolorze produkują ? Może być ciekawy.
 
BoloSr 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM (115KM/260Nm)
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1278
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-01-07, 20:49   

pluto napisał/a:
Czyli wszyscy którzy już kupili w tym kolorze mają wersję limitowaną :mrgreen:


denerwuj mnie dalej :)
_________________

1.5dCi 90KM (115KM/260Nm)
Ostatnio zmieniony przez BoloSr 2013-01-07, 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
Rysiob 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: 1.0 TCe LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 339
Skąd: Częstochowa, Polska
Wysłany: 2013-01-07, 20:56   

Maxi napisał/a:
Kiedyś pokazano jak egzemplarz w kolorze ciemna czerwień, wiśnia lub podobny był ofiarowany " ważnemu" politykowi. Był ładny. Czy już w tym kolorze produkują ? Może być ciekawy.


To był bodajże pierwszy seryjny Duster. Kolor na specjalne zamówienie prezydenta (premiera?) Rumunii.
_________________
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-07, 21:56   

Na dziś według mnie oliwkowy delsey jest super kolorkiem ;- )
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-01-07, 22:35   

czuję się bardzo wyróżniony i niezmiernie limitowany - oliwka jest OK - dobrze pasuje do suva - czerwony DD :oops: fuuuj!!
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-01-07, 22:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
morgen 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 28
Skąd: Mazury
Wysłany: 2013-01-07, 23:16   

Cieszę się że w takim razie mam wersję limitowaną :D bazalt szary :D
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2013-01-08, 07:11   

SE-MEN napisał/a:
jak już podpisałem umowę i dałem zadatek znaczy zadzwoniła

Spójrz na to z innej strony, teraz na tej podstawie możesz negocjować jakiś rabat do autka lub dodatki za free.
_________________
Ostatnio zmieniony przez monopios 2013-01-08, 07:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
kruczek111 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 4x4
Rocznik: 2012
Wersja: Garmin
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 49
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-01-08, 10:24   

Nie dziwie się, szary bazalt jest po prostu brzydki...
 
tomala72 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCE
Rocznik: 2018
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 730
Skąd: lubuskie
  Wysłany: 2013-01-08, 11:09   

Zawsze można wybrać brąz...bo dziewczyny lubią:)
 
TomaszDuster 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: ---
Wersja: Laureate2
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 94
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-01-08, 15:41   Szary Bazalt.

To ja w ostatniej chwili otrzymałem właśnie Dustera w kolorze Szary Bazalt. Ufff... czyli udało się... :-) Na marginesie producent zmienił bez uprzedzenia kolor wykonczenia i zamiast brązowych wstawek mam piaskowe, fotele są z wersji Delsey (nitki czerwone,itd) i reflektory są czarne. Taki jest standard od nowego roku. Ale mnie zaskoczyli :-)
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-01-08, 16:13   Re: Szary Bazalt.

TomaszDuster napisał/a:
zmienił bez uprzedzenia kolor wykonczenia i zamiast brązowych wstawek mam piaskowe, fotele są z wersji Delsey (nitki czerwone,itd) i reflektory są czarne. Taki jest standard od nowego roku

wrzuć kilka fotek. czarne lampy były dotychczas przypisane do wersji 4x4 - coś się zmieniło?
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-01-08, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
TomaszDuster 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: ---
Wersja: Laureate2
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 94
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-01-08, 16:51   Zmiana wyposażenia.

Tak, Dar1962 ...

Zmieniło się ponoć od końca roku. Standardowo Laureate jest w wersji Delsey. Ja zamawiałem go w październiku w starej wersji, ale na placu okazało się że przyszedł Delsey. Dealer wyjaśnił mi wtedy na miejscu, że Dacia zmieniła standard w tej wersji i wyposażenie Delsey jest gratis ;-) i że nie ma już brązowych wstawek... Tyle wiem na ten temat.

Czyli fotele mam w obiciach z czerwoną nitką, nakładki na drzwiach i desce są metaliczno-piaskowe (tak jakby w kolorze lakieru zewnętrznego, i na pewno nie są srerbrne), z wyjątkiem klamek - które są srebrne. No i reflektory mam czarne. Innych rzeczy nie spostrzegłem jeszcze, co do różnic.

Pozdrawiam.
 
Dominus 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 1607
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-08, 17:32   Re: Szary Bazalt.

Dar1962 napisał/a:
TomaszDuster napisał/a:
zmienił bez uprzedzenia kolor wykonczenia i zamiast brązowych wstawek mam piaskowe, fotele są z wersji Delsey (nitki czerwone,itd) i reflektory są czarne. Taki jest standard od nowego roku

wrzuć kilka fotek. czarne lampy były dotychczas przypisane do wersji 4x4 - coś się zmieniło?


Ja zakupiłem w czerwcu DD w wersji Delsey 4x2 i mam czarne lampy



TomaszDuster napisał/a:
Tak, Dar1962 ...

Zmieniło się ponoć od końca roku. Standardowo Laureate jest w wersji Delsey. ...

Czyli fotele mam w obiciach z czerwoną nitką, nakładki na drzwiach i desce są metaliczno-piaskowe (tak jakby w kolorze lakieru zewnętrznego, i na pewno nie są srerbrne), z wyjątkiem klamek - które są srebrne. No i reflektory mam czarne. Innych rzeczy nie spostrzegłem jeszcze, co do różnic.

Pozdrawiam.


Konsola i nakładki na drzwiach nie są srebrne, jest to ciemnoszary metal (tak jak w katalogu jest)

A czy masz oznakowanie Delsey nad tylnym błotnikiem, nakładki progowe z przodu przy drzwiach i dywaniki welurowe z czerwoną nitką??
Ostatnio zmieniony przez Dominus 2013-01-08, 17:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
TomaszDuster 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: ---
Wersja: Laureate2
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 94
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-01-09, 09:42   Wersja.

Dominus,
Dziwna sprawa... W sumie wygląda na to, że mam tylko część elementów z pakietu Delsey. Nie mam srebrnych nakładek na progi, żadnych srebrnych osłon podwozia, lusterka są całe lakierowane bez wstawek. Czyli wygląda na to, że mam Laureate 2 plus fotele z Delsey plus obszycia czerwone na fotelach/kierownicy/gałce biegów z Delsey, czarne reflektory, plus i tu dziwna sprawa - u mnie uchwyty na drzwiach, konsola środkowa, obwódki nawiewów są w kolorze piaskowym jak lakier. Nie są one szare, bo szary to taki wyprany srebrny. W katalogu na stronie dacia.pl w wersji jest pokazane wnętrze Delsey i tam te elementy są wyraźnie srebrne - podobnie jak klamki. A u mnie srebrne są tylko klamki a te elementy są metaliczne piaskowe. Postaram się wrzucić wieczorem fotki wnętrza i na zewnątrz, bo wersja szary bazalt bardzo ładnie wygląda z czarnymi nakładkami na nadkola i drzwi.
Ps.Kultowa uszczelka z 126P zakupiona i niedługo wyląduje w komorze silnika :-)

ps2.Dywaniki mam materiałowe z czerwonymi obszyciami (grube obszycia), w progu nie mam nakładek - a jedynie przy kierowcy plastikowy kawałek nakładki przy uszczelce. Oznakowania Delsey nie mam.
Ostatnio zmieniony przez TomaszDuster 2013-01-09, 09:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
Dominus 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 1607
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-09, 14:20   

TomaszDuster,

oto link do tematu z Moim DD wersja Delsey...
porównaj, jest sporo zdjęć
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=7690
 
TomaszDuster 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: ---
Wersja: Laureate2
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 94
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-01-09, 15:17   A la ... Delsey

Dominus

Nieźle się prezentuje Twój Duster w tej kompozycji. Ja miałem dotychczas ciemne lakiery w samochodach (ciemny granat, ciemny zielony butelkowy), w lecie grzały się niemiłosiernie, więc zrezygnowałem z czarnego i wybrałem trochę w ciemno (nie widziałem na ulicy takiego Dustera) jasny bazalt. Też pasuje do czarnych elementów/dodatków.

Czyli patrząc na Twoją wersję mam wnętrze z Delsey plus czarne światła. Miły dodatek do wersji Laureate2 ;-)

Mamy jak widzę 'prawie' to samo radio. Nie pamiętam modelu,ale wygląda identycznie z drobnymi zmianami (w moim jest chyba przycisk otwierania panelu w górnym lewym rogu). Wprawdzie zgodnie z negocjacjami z Dealerem miało być radio z Usb i BT, ale jak widać dostałem tylko z USB. Ale jeśli sądząc po niektórych komentarzach radio standardowe-'fabryczne' z BT gra słabo, to może lepiej że zainstalowali niefabryczne bez BT ale lepiej grające. Bo do jakości dzwięku nie mogę się przyczepić na razie.

Też w planach mam głośniki z tyłu, bo na razie tylko są w przednich drzwiach. Przyzwyczajony jestem do głośników w tylnej półce, ale tutaj brak możliwości montażu.

Pozdrawiam
 
Dominus 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 1607
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-09, 15:23   

TomaszDuster,

Ja mam Pioneera MVH-1400UB, radio bez CD, bo kto teraz nagrywa płytki i nie ma szczeliny w której gromadzi się kurz, bez BT bo dla mnie jest zbędne , najważniejsze ze jest USB.

Co do jakości grania to nie radio jest najważniejsze lecz głośniki.
Zawsze lepiej jest mieć lepsze głośniki a radio takie sobie niż na odwrót i ja z swoich HERTZów jestem w pełni zadowolony.

Wg mnie lepszym rozwiązaniem jest zakup własnego sprzętu niż fabryczny zestaw bo gra on kiepsko a cena spora.

Mnie za radio, 4x głośniki, 2x tweetery, 2x zwrotnice, manetka do sterowania pod kierownicą i adapter wyszło 900zł i jestem jak najbardziej zadowolony
Ostatnio zmieniony przez Dominus 2013-01-09, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
TomaszDuster 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6
Rocznik: ---
Wersja: Laureate2
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 94
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2013-01-09, 15:43   

To rewelacyjną cenę zapłaciłeś za ten zestaw. Naprawdę. I to jeszcze ze sterowaniem pod kierownicą....? A gdzie i jaki sterownik kupiłeś?
A ja lekko nieprzytomny nie dostrzegłem głównej różnicy czyli braku CD u Ciebie. To wyjaśnia sprawę. Dla mnie też USB to podstawa. Zwłaszcza, że radyjko pięknie odczytuje pliki natychmiast, w sekundę po włożeniu pendriva. :-)

Jak zabezpieczone są głośniki z tyłu przed wodą? Otwór jest dosyć nisko i są narażone na chlapanie. Masz jakąś folię, w którą włożone są głośniki/magnesy?
 
Dominus 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 1607
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-09, 15:56   

Cały zestaw audio sam sobie kupiłem, nie dealer.
Radio zamontował lecz głośników nie bo fachowcy stwierdzili że są one za duże, lecz nie prawda.
(dokładnie opisane jest u mnie w temacie)
Tweeterki i sterowanie pod kierownicą także sam zamontowałem.
Do sterowania potrzebny adapter, w odpowiednim temacie jest wszystko opisane

Głośniki są w tym plastiku drzwi zabezpieczone w ten sposób że od góry mają swego rodzaju daszek że woda się na nie lać nie będzie... jak na foto poniżej... w sumie jak będe miał czas to zobaczę co tam u nich słychać ;-) żadnej folii nie zakładałem, choć można by było jakoś dokładniej to zabezpieczyć w wolnej chwili

Ostatnio zmieniony przez Dominus 2013-01-09, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne