Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Powtarzająca się naprawa w ASO a samochód zastępczy
Autor Wiadomość
morgen 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 28
Skąd: Mazury
Wysłany: 2013-05-03, 12:09   Powtarzająca się naprawa w ASO a samochód zastępczy

Witam wszystkim moto maniaków, zadowolonych użytkowników Dacii i tych mniej zadowolonych. Piszę do Was gdyż denerwuje mnie moja Daćka. Po zimie zauważyłem, że nie działa mi klima. Pewnie trzeba napełnić, a więc pojechałem do ASO dokładnie do Olsztyna, napełnili wszystko działało. Kolejnego dnia klima znów nie działa. Telefon do serwisu- niech Pan przyjedzie- no cóż miałem zrobić. Kolejny dzień w plecy. Powiedziano mi, że kompresor padł czy coś takiego, umówilismy sie na wymianę-wszytko w ramach gwarancji. We wtorek pojechałem znów do Olsztyna-wymiana 4 godz!-na miejscu sprawdzalismy czy dziala-dziala. w drodze powrotnej ( ok 100km ) nie włączałem gdyż nie było takiej potrzeby. kolejnego dnia włączam a tu nic. Pewnie jest przeciek. Telefon do ASO, powiedziałem co o tym sądzę, a oni że jak znajdą samochód zastępczy to mi dadzą i będę musiał za niego jeszcze zapłacić. Wiec teraz ja się pytam jakim prawem-naprawiają mi usterkę ktora dnia następnego znów powraca. Powinni mi dać taki sam samochód lub o podobynch "możliwościach" na czas remontu. NIe dość że straciłem już 3 dni i sporo złotówek za dojazd. Co powinienem zrobić jeśli sytacja będzie się powtarzać?
Pozdrowienia
Ostatnio zmieniony przez laisar 2015-04-13, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
Lukas87 



Marka: Dacia
Model: Sandero I oraz MCV II
Silnik: 1.5 dci oraz 1.2 16V LPG
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1103
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2013-05-03, 12:22   

Pewnie wyciek czynnika jest i nawet zmiana sprężarki nic nie dała bo pewnie była dobra a wystarczyło nabić klimę z środkiem fluorescencyjnym i zbadać gdzie wyciek ale to jest aso może wymienimy to a może to ;-) ja miałem na czas pobytu auta w serwisie auto zastępcze za free :roll:
_________________
Dacia jest bogiem, prędkość nałogiem, sandero podstawą, turbo zabawą
Witaj Gość :)
 
morgen 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 28
Skąd: Mazury
Wysłany: 2013-05-03, 12:26   

A jakie Lukas auto dostałeś. Te same czy inne? Właśnie czytałem na forum że należałoby środkiem fluorescencyjnym napełnić klimę. A ile twoje auto stało w serwisie? Bo jak byłem ostatnio to na te 4 godziny kazali płacić za auto zastępcze więc wolałem poczekać ale nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie auto będzie stało ponad 2 dni a ja będę musiał płacić za zastępcze
 
Lukas87 



Marka: Dacia
Model: Sandero I oraz MCV II
Silnik: 1.5 dci oraz 1.2 16V LPG
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 1103
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2013-05-03, 12:51   

Auto stało 2 dni i dostałem renault kangoo tylko musiałem zatankować tyle ile wyjeździłem ;-) ogólnie niektóre naprawy przeprowadzane przez aso to porażka totalna zmarnowany swój czas i pieniądze. Auto masz na gwarancji i należy Ci się zastępcze nie daj się albo zmień aso.
_________________
Dacia jest bogiem, prędkość nałogiem, sandero podstawą, turbo zabawą
Witaj Gość :)
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-05-03, 12:59   

Niestety za Dacie w ramach polityki RP auto zastępcze się nie należy. Jak ktoś dostał, to jest jedynie dobra wola ASO. :-(
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne