Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Wersja LOGAN 2 podstawowa
Autor Wiadomość
Miro77 


Marka: Fiat
Model: Panda 3 WILD 4x4
Silnik: 0.875 85KM TWINAir
Rocznik: 2021
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-12, 16:11   Wersja LOGAN 2 podstawowa

Witam Wszystkich
Ja czekam na logan 2 dostępny od ręki.
Mam tylko wątpliwości jakie jest dokładnie wyposażenie podstawowej wersji ACCES.

Pojawiła się pierwsza oferta ze zdjęciami "real" najtańszej wersji, zdjęcia wnętrza i ogólne:

http://postimg.org/gallery/1clnqqdk/








jak widać ubogo to wygląda...
Spotkał ktoś inne zdjęcia wersji acces?
 
Pshemo 



Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 181
Skąd: okolice Poznań
Wysłany: 2013-06-12, 16:49   

Niewiele tego jest ale zawsze : (dane z konfiguratora)

WYPOSAŻENIE SERYJNE Access

OPIS SZCZEGÓŁOWY TWOJEGO SAMOCHODU




WYGLĄD WNĘTRZA I KOMFORT


lusterka zewnętrzne regulowane ręcznie
tylna kanapa stała
wskaźnik zmiany biegów
szyby tylne otwierane ręcznie
szyba tylna ogrzewana
szyby przednie otwierane ręcznie
drzwi otwierane kluczykiem
3 zagłówki tylne (1 środkowy wsuwany w oparcie)
wewnętrzne klamki drzwi w kolorze czarnym
przenośna popielniczka/zapalniczka
tapicerka Access


WIDOCZNOŚĆ I OŚWIETLENIE


światła do jazdy dziennej


PROWADZENIE POJAZDU


wspomaganie kierownicy


OGRZEWANIE I WENTYLACJA


ogrzewanie i wentylacja z 4 prędkościami pracy


BEZPIECZEŃSTWO CZYNNE I BIERNE


boczne poduszki powietrzne z przodu
układ wspomagania nagłego hamowania (AFU)
3-punktowe tylne pasy bezpieczeństwa
system kontroli toru jazdy (ESC)
system mocowania fotelika dla dziecka ISOFIX na bocznych miejscach z tyłu
przednie zagłówki regulowane na wysokość
poduszka powietrzna kierowcy
poduszka powietrzna pasażera z przodu z możliwością dezaktywacji
ABS


WYGLĄD ZEWNĘTRZNY


stalowe obręcze kół 15' / kołpaki centralne
zestaw do naprawy opon
lusterka boczne w kolorze czarnym
zewnętrzne klamki drzwi w kolorze czarnym
 
kyriosmk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.2 16V 75KM
Rocznik: 2013
Wersja: Access
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-13, 08:03   

Trochę nadkola zachlapane, zapomnieli wyczyścić czy demówka?
Generalnie będę miał taką samą - ubogo owszem, ale to ma jeździć i tyle wymagam od samochodu :)
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3598
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-13, 08:56   

Wygląda zupełnie znośnie.
Można by mu założyć jakieś fajne alufele 16 (14 zostawić na zimówki), doinstalować czarne listwy i światła przeciwmgielne.
W środku jest miejsce na kombajn 2DIN.
Za 29 tysi (no teraz 30) to faktycznie jest kawał auta za dobre pieniądze.
 
ryjas 


Marka: Peugeot
Model: Grand Scenic, Pug 306
Silnik: 1,9 dCi 130 KM FAP, 1,4 75KM
Rocznik: 2006,1999
Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 311
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-06-13, 10:15   

Na pewno lepiej wygląda niż poprzedni Logan w tej wersji.
Jeśli z zewnątrz pomalować zderzaki to nawet na tych felgach będzie znośnie.

Aczkolwiek ja bym celował w wersję Ambiance co najmniej. Auto ma wtedy ładniejsze felgi, a właściwie kołpaki, pomalowane zderzaki, dzieloną kanapę, centralny zamek, elektrykę przednich szyb i chociażby lampkę w bagażniku (niby drobiazg) - cena tylko 3 tyś wiecej niż za Accesa.
Klima w pakiecie z radiem za 2900 niebezpiecznie zbliża tą wersje do Laureata, więc to raczej bez sensu.
Ostatnio zmieniony przez ryjas 2013-06-13, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
DD 


Marka: Dacia
Model: Duster 1.6 16V
Silnik: K4M (105KM)
Rocznik: 2015
Wersja: Duster
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 651
Skąd: ok. Warszawy
Wysłany: 2013-06-13, 11:48   

DrOzda napisał/a:
Za 29 tysi (no teraz 30) to faktycznie jest kawał auta za dobre pieniądze.

W zasadzie nawet 30.210zl, bo wypadaloby chyba doliczyc dopate 310zl za kolo zapasowe.

ryjas napisał/a:
Aczkolwiek ja bym celował w wersję Ambiance co najmniej. Auto ma wtedy ładniejsze felgi, a właściwie kołpaki, pomalowane zderzaki, dzieloną kanapę, centralny zamek, elektrykę przednich szyb i chociażby lampkę w bagażniku (niby drobiazg) - cena tylko 3 tyś wiecej niż za Accesa.

Mozna tez zamiast tego doplacic 4kzl (prawdopodobnie) do nowego Logana MCV, tam lakierowane zderzaki mamy juz w golasie, a niektore inne dodatki mozna w przyszlosci dolozyc nieduzym kosztem we wlasnym zakresie.
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 912
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-06-13, 17:43   

jedyne "drobiazgi" tak na prawdę warte dołożenia, to klimatyzacja, regulacja kierownicy i regulacja fotela kierowcy (z wybrzuszeniem lędźwiowym)

pozostałe duperele,elektryczki nie są krytyczne przy jeździe autem

szkoda tylko, że tak na prawdę jak chce się mieć te przydatne duperele, to trzeba brać Laureate, bo Acces całkowicie odpada, a Ambiance w wersji z klimą nie ma kompletnie sensu
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-13, 17:49   

Ja się zastanawiam, może ktoś wie, czy tu tak jak w Dusterze - napinacze pirotechniczne pasów są tylko w wersji Laureate?
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2013-06-13, 17:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
Miro77 


Marka: Fiat
Model: Panda 3 WILD 4x4
Silnik: 0.875 85KM TWINAir
Rocznik: 2021
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-13, 18:43   

Z dupereli to chciałbym listwy ochronne i koniecznie centralny zamek.
No i bezwzględnie szukam zdjęć jak prezentuje się wersja biała z czarnymi zderzakami...
 
Pshemo 



Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 181
Skąd: okolice Poznań
Wysłany: 2013-06-14, 10:18   

Miro77 napisał/a:
No i bezwzględnie szukam zdjęć jak prezentuje się wersja biała z czarnymi zderzakami...


Co praawda to nie Logan a Sandero, ale przody mają takie same :P
 
John McClane 
Zielony listek


Marka: D
Model: L
Silnik: 1
Wersja: Laureate
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2013-06-14, 20:09   

Cześć!

Mocno zastanawiamy się z Żoną nad zakupem Dacii Logan II w wersji Laureate z prawie wszystkimi dodatkowymi opcjami. Cena jest na prawdę zadowalająca, gdyż kształtuje się na poziomie 45,5k zł. Z uwagi na to, że traktuję auto jako środek lokomocji z punktu A do punktu B (choć nie powiem, bardzo lubię jeśli można się między tymi punktami przemieścić komfortowo i bezpiecznie), nie jeżdżę szybko, staram się dbać o auto - mamy nadzieję, że auto posłuży nam min. 7 lat.

Mam niestety kilka wątpliwości.

1. Chcielibyśmy (z uwagi na koszty kupna auta i późniejsze koszty eksploatacji) wybrać wersję benzynową 1,2 + LPG. Na autach jakoś wybitnie się nie znam, ale pamiętam, że instalację gazową zwykle dokładało się do silników większych - powiedzmy od 1,6. Czy fabryczna instalacja LPG nie sprawi, że tym autem nie uda się wyprzedzić żadnego innego auta na trasie? Wiem, że technologia poszła na przód, ale rodzice mieli kiedyś Fiata Punto 1,1 i tym autem na prawdę było strach wyprzedzać. Jak to wygląda w Daciach? Czy z załączonym LPG da się wyprzedzić bezpiecznie na trasie? Czy bez załączonego LPG, jadąc tylko na benzynie, wygląda to lepiej? Z założenia auto będzie użytkowane w mieście, ale raz na miesiąc zaliczy trasę ok. 400km. Oczywiście wybiorę się na jazdę próbną, z tym, że nie wiem czy odbędzie się ona poza miastem - dlatego pytam o opinię innych użytkowników.

2. Jak jest z bezpieczeństwem tego auta? Wiem, że testy NCAP jeszcze nie były robione, Pani w salonie mówiła mi, że Sandero ma 4 gwiazdki więc "pewnie Logan II też będzie miał 4 gwiazdki". Mam małe dziecko, dlatego chciałbym żeby auto było jak najbezpieczniejsze.

3. Czy wiecie może czy często są Dacie kradzione w Polsce?:) Chciałbym się nim pocieszyć przez długie lata, miło było by usłyszeć, że nie cieszą się dużą popularnością wśród złodziei ;-)

Przepraszam za tak długi post. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin.
 
radzio 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2013
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 199
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2013-06-14, 20:24   

John McClane napisał/a:
3. Czy wiecie może czy często są Dacie kradzione w Polsce?:) Chciałbym się nim pocieszyć przez długie lata, miło było by usłyszeć, że nie cieszą się dużą popularnością wśród złodziei ;-)

W pierwszej dziesiątce najczęściej kradzionych aut 8 to samochody produkowane przez grupę folcwagena (zwykle statystyki sięgają 10 miejsca, myślę że w TOP20 udział procentowy VAG będzie podobny, jak i w TOP30). Wydaje mi się, że żaden szanujący się złodziej Dacii nie ukradnie. Straciłby szacunek na dzielni ;-) Auta się kradnie na części głównie a więc takie do których części są drogie, a potencjalni klienci na tyle ubodzy, że chętnie w sobotni wieczór pod remizą kupią "lewe" części do swoich 20-letnich Golfów lub A-trójek. Bo pożyczka z Providenta poszła na tankowanie "za 50zł". O Dacię możesz być spokojny.
 
Piotrek721015 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci 90 KM
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 443
Skąd: ZGY
Wysłany: 2013-06-15, 08:02   

John McClane napisał/a:
rodzice mieli kiedyś Fiata Punto 1,1 i tym autem na prawdę było strach wyprzedzać

Fiat miał 55 KM, Dacia ma 75 KM więc różnica na plus będzie na pewno znaczna. Przy tym nowe generacje instalacji gazowych nie odbierają aż tak autu dynamiki jak kiedyś, więc Dacia na pewno da rade, różnicy między benzyną, a gazem nie będzie dużej.
 
John McClane 
Zielony listek


Marka: D
Model: L
Silnik: 1
Wersja: Laureate
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2013-06-15, 08:27   

Dzięki za informacje. Gdyby ktoś miał coś jeszcze do dodatnia, szczególnie w sprawie wyprzedzania na trasie - chętnie wysłucham :-)
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-06-15, 12:43   

-przy założeniu,że auto będzie eksploatowane głównie w mieście i sporadycznie przejedzie dłuższy kawałek w trasie, wybór rego silnika wydaje się optymalny, jednak z tego samego powodu nie widzę większego sensu montażu LPG do jednostki tak niewielkiej pojemności.Przy spokojnym użytkowaniu (brat jeździ Clio III 1,2 16v 75KM) w trasie spala ok 5 a w mieście 6,5 l na 100 km. Oczywiście można go zaopatrzyć w fabryczną instalację, trzeba jednak z kalkulatorem w ręku rozważyć ekonomiczną stronę tej decyzji
- LPG z pewnością odbierze nieco wigoru małemu silnikowi i manewr wyprzedzania trzeba będzie planować z większą rozwagą
-nowe Sandero ma 4 gwiazdki w teście NCAP. Brak kompletu spowodowany jest głównie marną ochroną pieszego i małą ilością dupereli typu sygnalizatory niezapiętych pasów z tyłu, brak w standardzie ESP itp. Tym bym się więc nie przejmował
-o kradzieżach aut tej marki jakoś na razie nie słychać, choć nie można wykluczyć w przyszłości,że znajdą się na nie amatorzy łatwego zysku, gdyż szybko ich przybywa. Auta tego rodzaju kradnie się głównie na części. Szeroki asortyment tanich zamienników w pewnością nie zachęca potencjalnych złodzieji
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-06-15, 12:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3598
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-15, 14:33   

esp i 4 poduszki są w każdym loganie i sandero 2
 
John McClane 
Zielony listek


Marka: D
Model: L
Silnik: 1
Wersja: Laureate
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2013-06-15, 19:29   

Dzięki za kolejne odpowiedzi.

W temacie LPG jestem zupełnie zielony :oops: Obecnie posiadam 1,9TD, poprzednio jeździłem 1,4i (innych marek). Prawdę mówiąc dopiero wczoraj dowiedziałem się, że LPG w mieście nie jest wiele tańsze niż jeżdżenie na benzynie. Faktycznie tak jest? Przeczytałem tu na forum, że są kalkulatory LPG dostępne na internecie. Jak tylko będę miał więcej czasu, na pewno sobie przeliczę co będzie teoretycznie bardziej opłacalne. Tak jak wspominałem, raz na miesiąc będzie jednodniowa traska 200km w jedną stronę i 200km w powrotną.

Mam też kolejne pytanie. Jak jest z wyprzedażami na koniec roku? W związku z tym, że chciałbym jeszcze dozbierać, żeby wziąć jak najmniejszy kredyt - auto kupowałbym najwcześniej we wrześniu. Czy warto wtedy poczekać na jakieś wyprzedaże/promocje? Widziałem, że na forum są osoby które śledzą wszelkie posunięcia marketingowe Dacii - liczę, że ktoś coś podpowie ;-) Jak to jest w przypadku wyprzedaży rocznika, sprzedają tylko te auta, które mają na stanie, czy można sobie normalnie skonfigurować auto?

Warto czekać do końca roku, czy lepiej zamawiać we wrześniu (pewnie i tak przyjdzie wtedy na koniec roku, lub początkiem nowego). Może warto poczekać ze względu na to, żeby był "młodszy" w papierach?

Dzięki!
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-06-15, 21:50   

w przypadku tego modelu nie ma praktycznie mowy o wyprzedaży rocznika. Na rynek trafia mało egzemplarzy. Nic nie stoi na placach u dilerów. Praktycznie wszystkie auta zamawiane są pod konkretnego klienta, wg jego życzeń dot, konfiguracji i dodatków. Więc po prostu trzeba złożyć zamówienie i czekać na wyprodukowanie, transport i odbiór
 
Dyziek 



Marka: Cytryna i Helmut
Model: inny
Silnik: benzyna i ropniak
Rocznik: inny
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 437
Skąd: Wawa
Wysłany: 2013-06-16, 07:10   

John McClane, na Logana II raczej nie zlapiesz wielkie promocji. Pamietam, ze na poprzedni model byly upusty 2.000 PLN

Jesli chcesz czekac do konca roku (nie spieszy Ci sie), to pomacaj C-Elysee / Pug 301. Obecna cena podobna poziomowi do Laureate oscyluje gdzies w okolicy 46 ptysiów (cennikowo), w promo zas niecale 41. Cytryny slyna z tego, ze maja potezne upusty wyprzedazowe, bo maja chore ceny bazowe. W tym roku w lutym mogles kupic C3 model 2012 juz od 31,5 tys PLN (!) Jest duza szansa, ze trafisz cos w okolicy 35 tysi,
Polecam strone samar.pl
 
John McClane 
Zielony listek


Marka: D
Model: L
Silnik: 1
Wersja: Laureate
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2013-06-16, 07:33   

Dyziek, problem w tym, że citroeny i peżoty (przynajmniej te najtańsze) nie podobają mi się. Podoba mi się jedynie C3, ale ma zdecydowanie za mały bagażnik jak na rodzinne wyjazdy, nie zmieścił by mi się tam nawet wózek. Z Dacią jest inaczej, nowy Logan na prawdę mi się spodobał, przypadkiem zobaczyłem go na ulicy, nawet nie wiedziałem, że wypuścili wersję Logan II.
Najbardziej w Daciach kuszą mnie tanie części eksploatacyjne. Nie wiem, czy faktycznie tak to wygląda cenowo, ale kobieta z salonu powiedziała mi, że wymiana rozrządu to koszt 700zł (mam nadzieję, że nie chodzi tylko o robociznę), wymiana kompletu hamulców (łącznie z tarczami) na przód i na tył to koszt również 700zł. Strasznie nie lubię płacić ogromnych pieniędzy za naprawy samochodów (pewnie jak każdy ;-) ) W obecnym aucie głupia sprężyna kosztuje mnie 250zł za sztukę, a auto ma niestety 13 lat, więc co chwilę coś się sypie.

Nasuwa mi się tu kolejne pytanie: czy części eksp. do Dacii są faktycznie tak tanie? Słyszałem, że dodatkowo posiadają bardzo tanie zamienniki, czy to prawda? Czy jest jakaś strona internetowa na której mógłbym porównać ceny części Dacii w stosunku do innych aut, np. mojego obecnego?

Kolejne pytanie do wszystkich użytkowników Dacii: jak z komfortem w tych autach? Czy wygodnie podróżuje się na trasach (chodzi mi głównie o fotele, czy są wygodne - usiąść w salonie na 10 minut to nie to samo, co spędzić 5h jadąc autem). Jak z tapicerką? Muszę przyznać, że wygląda na słabą jakościowo... Oczywiście Pani w salonie mocno ją zachwalała ;-)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez John McClane 2013-06-16, 07:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-06-16, 16:00   

John McClane napisał/a:
Najbardziej w Daciach kuszą mnie tanie części eksploatacyjne. Nie wiem, czy faktycznie tak to wygląda cenowo, ale kobieta z salonu powiedziała mi, że wymiana rozrządu to koszt 700zł

czy części eksp. do Dacii są faktycznie tak tanie? Słyszałem, że dodatkowo posiadają bardzo tanie zamienniki, czy to prawda? Czy jest jakaś strona internetowa na której mógłbym porównać ceny części Dacii w stosunku do innych aut, np. mojego obecnego?

jak z komfortem w tych autach? Czy wygodnie podróżuje się na trasach (chodzi mi głównie o fotele, czy są wygodne - usiąść w salonie na 10 minut to nie to samo, co spędzić 5h jadąc autem). Jak z tapicerką? Muszę przyznać, że wygląda na słabą jakościowo


-ad 1/myślę,że nawet taniej, pod warunkiem,że nie będzie tego robiło ASO. Kompletny zestaw rozrządu do 1,2 16v + zapobiegawczo pompa wody kosztuje ok 380-400 PLN. Plus jakieś 200 PLN robocizny w przyzwoitym warsztacie

-ad 2/ owszem, jest sporo łatwo dostępnych zamienników, Delphi, Valeo, Bosch,Mann, Filtron i wiele innych. Tanie są filtry, również oleje Elf i Motrio (w porównaniu np z Mobilem czy Castrolem) Ta ostatnia firma produkuje sporo porządnych zamienników o jakości porównywalnej do oryginałów Renault

-ad 3/wszystkie Dacie są komfortowo i dość miękko zestrojone, nie sprzyja to ostremu wchodzeniu w zakręty ale oszczędza plomby i kręgosłup, mogę powiedzieć o siedzeniach DD, dla mnie są OK, tapicerka nie jest pierwszego gatunku, ale nie zużywa się jakoś specjalnie szybko, za to wnętrze łatwo się sprząta (dużo plastików) i odkurza (gładkie obicia)
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2013-06-16, 16:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
mud maX 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 237
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-27, 00:08   

Miro77 napisał/a:
bezwzględnie szukam zdjęć jak prezentuje się wersja biała z czarnymi zderzakami...

http://forzamotorsport.pl...-17#entry218336
 
Miro77 


Marka: Fiat
Model: Panda 3 WILD 4x4
Silnik: 0.875 85KM TWINAir
Rocznik: 2021
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-06-29, 11:44   

ooooo to wole białego niż granatowy :roll:
 
zdzisiu27 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 4x2
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 371
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-29, 13:46   

Nowy Logan jest naprawdę spoko, tylko nie wyobrażam sobie zakupu takiego auta bez klimy - przy jeździe po mieście jest to wydatek niezbędny. Potem już się tego nie dołoży…
_________________
Dusty Popylacz ;-P 1.6 Laureate 2011


W moim odczuciu samochód Dacia Duster zrobi niesamowitą wręcz furorę na rynku motoryzacyjnym
 
DD 


Marka: Dacia
Model: Duster 1.6 16V
Silnik: K4M (105KM)
Rocznik: 2015
Wersja: Duster
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 651
Skąd: ok. Warszawy
Wysłany: 2013-06-29, 17:14   

Miro77 napisał/a:
ooooo to wole białego niż granatowy :roll:

To oczywiscie rzecz gustu, ale dla mnie bialy golas z tymi silnie odznaczajacymi sie (na bialym) zderzakami kompletnie odpada. Inaczej ma sie sprawa w przypadku granatowego golasa, bo tam te czarne zderzaku malo sie odznaczaja, a patrzac z nieco wiekszej odleglosci praktycznie sie zlewaja z tym ciemnym granatem lakieru.
Z reszta chyba jest wiejcej ludzi uwazajacych podobnie jak ja, bo granatowych Loganow2 z nielakierowanymi zderzakami juz widzialem kilka na ulicy, a bialego ani jednego.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne