tak oleje wszystkie sa auto w sumie jezdzi normalnie a jesli chodzi o plamepod korkiem mialem wymiane oleju wiec moze nie wytarli po wlaniu nie ma zadnych ubytkow.
slychac "klawiature" czyli gorę , może popychacze albo prowadnice zaworow ... a moze zawor wastegate na turbo ma luzy i tak klepie ?
Masz tam moze u siebie w ECU mozliwosc sprawdzenia cisnienia oleju ?
narazie jest u mechanika zobaczymy co powie niewiem czy sie uszkodzil bo trudno powiedziec podejzewa kompresor klimatyzacji bo goracy po 20 s ale sie okaze dzieki wszystkim
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum