DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - Dacia Logan Laureate 2015 - Radio przestało czytać USB

axelf - 2022-01-17, 09:01
Temat postu: Dacia Logan Laureate 2015 - Radio przestało czytać USB
Witam serdecznie,
Do wczoraj było wszystko ok, dziś chciałem użyć innego pendrive i po włożeniu wyświetliło się USB unplugged i nie czyta ani nowego pendrive, ani starego ani nic co jest na USB. Żeby było śmieszniej miałem wymieniany rozrząd 2 listopadzie i pod odpięciu zasilania i podaniu kodu radia zauważyłem, że np. głośność maksymalna radia wynosi 31 a nie 100 jak dawniej. Dziś przestało działać te USB. Nie wiem czy to jest wina softu czy radio ze starości się psuje. Czy jest jakiś sposób by je zresetować czy tylko pozostaje mi zakup nowego radia ?
PS. Radio posiadam klasyczne przyciskowe z pomarańczowym wyświetlaczem, nie wiem niestety co to za model, CD + USB + BT to co fabryka dała bez żadnego dotyku itp. dodatków.
PS2. Jeśli się okaże, że radio do wymiany to czy można tam zamontować coś nowoczesnego z nawigacją ?

Pozdrawiam

Czajo - 2022-01-17, 10:02

axelf napisał/a:
PS2. Jeśli się okaże, że radio do wymiany to czy można tam zamontować coś nowoczesnego z nawigacją ?

Zawsze można :)

Odpinałeś klemy na kilka minut od akumulatora?

laisar - 2022-01-17, 12:07

axelf napisał/a:
czy można tam zamontować coś nowoczesnego z nawigacją ?

Można - oryginalne MediaNav (opis jego odmian) albo coś innego 2DIN.

I w tamtych tematach należy ewentualnie kontynuować dyskusję o konkretnych rozwiązaniach.

Michas - 2022-01-17, 17:41

Możesz wymienić na takie samo jak masz koszt ok 90 pln lub zamontować Media Nav evo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group