Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy Dokker 1,5 tygodniowy problemy
Autor Wiadomość
Robert 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 mpi
Rocznik: 2014
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2014-07-12, 19:18   Nowy Dokker 1,5 tygodniowy problemy

Mam Dacie Dokker furgon 1,6 benzyna. Mam z nią mnostwo problemów - oczywisice biorac pod uwage że to nowe auto. ale zaczen od początku.

Auto kupiłem salon pietrzaka w Katowicach jako nowe- radze omijać z daleka
Odebrałem auto było całe uwalone w pascie, biała pasta była wszędzie. Nie mlaskałem wsiadłem w auto ruszyłem.
Pierwszy przystanek na wprost salonu stscja beznynowa a tam okazuje się podczas tankowania że :

1 drzwi obite na kancie
2 rysa na oace
3 błotnik lewy prysowany od czyszczenia - rysy tak jak ktoś polerował szmatą i piaskiem
4 czarny zderzak tez dawal dużo do życzeńia

Wrocilem pokazalem.Auto nowe tyle co kupione na lakierni troche idzie się wku..... . Nie należe do mlaskaczy wię procz obiciami rys reszte olałem. Może teraz to wychodzi
Dziś jest 3 dzień używania auta ktore stoi w garażu. Moje problemy jakie zauważylem
1 odpalanie na zimnym silnku często gaśnie i trzeba odpalać drugi raz
2 jak odpali na zimnym silniku to robi skoki spowodowane dławieniem na 2 i 3 biegu
Do tej pory tankowałem tylko raz
3 dziš coś mnie tkneło i zajrzałem pod maską kolejny problem o który chcę zapytać forumowiczów otóż. Pod maską zauważyłem jakieś brązowe plamy na belce olej patrząc na silnik po lewej stronie silnik 1,6 benzyna za kawałkiem blachy w nowym aucie zauważyłem część która jest cała zardzewiała dochodzą domniej węże więc sądze że to jaką miska olejowa. Wygląda jakby była z malucha 80 rocznik. Gruba rdzana całošci. Sądze że ktoš bezczelnie podminiil ten element ale może to norma .

Auto ma około 400km z czego ja przejechalem 200-250. Rocznik 2014 odebrane nie całe dwa tygonie temu stoi w garażu nie widziało desczu. Czy to normalne ? Podejrzewam klopoty z odpalaniem własnie od tego.

Jeśli sprzedano mnie auto które ma powymieniane nowe elemnty na stare to czy zgłaszać to u dealera u którego kupiłem auto czy raczej od razu zrobić ekspertyze ustanowič pełnomocnika i niech się tym zajmuje ten commamwiedze prawniczą?

Czy taka cześć w nowym aucie może być aż tak zardzwiala no i ten wyciek jest on raczej stary wynikam raczej z tej podmiany na stary element niz na kapanie.

Jestem zaszokowany oszustwem jeśli takowe zaistniało . Mniemam że tak biorąc pod uwage dzień zakupu rysy na aucie czekanie 30 min a potem 15 min na czyszczenie auta po brudnych lapach lakiernikow

No ale koniec żalów głownie chodzi mi o ten element lewa strona obok chłodnicy ( chlodnica podziobane blaszki) czy ma prawo być tak zardzewiały ?

Informacja dla admina zaraz w Poniedzialek poprawię błędy ort. Pisałem z tableta i zpoprawianiem tekstu ciężko, natomiast zrobie to na desktopie.
Ostatnio zmieniony przez Robert 2014-07-12, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-07-12, 19:25   

Hej, postaraj porobić trochę zdjęć, wstaw je później.
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
piku 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,5 dCi 110 KM/1,3 TCe 130 KM
Rocznik: 2012/2019
Wersja: Prestige
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 1358
Skąd: Prawiedniki
Wysłany: 2014-07-12, 19:37   

Mi się wydaje, ze trzeba to natychmiast zgłosić dealerowi, gdzie kupiłeś, na piśmie z dokładnym wyliczeniem zauważonych niezgodności; zgłosiłbym też do głównego dealera Renault - tez na piśmie i ze szczegółami. Zgłosiłbym się też do rzeczoznawcy po ocenę stanu auta. Mojej koleżance sprzedano jako nowe auto po rozbiciu. Miała z tym ogromne problemy przez kilka lat (tzn. ciągała się z bandziorami z Taty po sądach).
 
benyo 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 691
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 2014-07-12, 19:53   

Porób zdjęcia wszystkich elementów, które uważasz za wadliwe. Ja bym uderzał od razu z pismem o wypowiedzenie umowy ze względu na wady ukryte. Wygląda jakby auto miało jakieś przygody, chyba z wodą i możesz mieć z nim problemy do końca jego dni. W twoim mieście na pewno jest ktoś taki jak rzecznik praw konsumenta przy urzędzie miasta, różni oni są jakościowo i kompetencyjnie, ale najczęściej stają po stronie klienta a i czasem coś doradzą mądrego.
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-07-12, 20:06   

Im wcześniej napiszesz pismo do nich tym lepiej
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
BigT 


Marka: Dacia
Model: Dokker VAN
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2013
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 703
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-12, 20:44   

Robert napisał/a:
1 drzwi obite na kancie
2 rysa na oace
3 błotnik lewy prysowany od czyszczenia - rysy tak jak ktoś polerował szmatą i piaskiem
4 czarny zderzak tez dawal dużo do życzeńia
Nie zauważyłeś odbierając samochód?

Cytat:
Auto ma około 400km z czego ja przejechalem 200-250.
Demo?

Robert napisał/a:
Jeśli sprzedano mnie auto które ma powymieniane nowe elemnty na stare to czy zgłaszać to u dealera u którego kupiłem auto czy raczej od razu zrobić ekspertyze ustanowič pełnomocnika i niech się tym zajmuje ten commamwiedze prawniczą?
Najpierw dealer, chyba że chcesz się w sądy bawić (nie polecam)

Pokaż foty.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7427
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-07-12, 20:54   

Na początek przypomnę o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556


Proszę o poprawę postu bo nie idzie się doczytać o co ci tak naprawę chodzi. Jakby kali chcieć jeść.
Rozumiem jesteś zdenerwowany ale forum nie musi na tym cierpieć.
Dziękuję.

Ja dodam jeszcze. Tandem Będzin też omijaj łukiem.
 
Robert 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 mpi
Rocznik: 2014
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2014-07-12, 21:33   

Jescze raz sorki poprawie w poniedziałek bo z tabletu ciężko. Przesyłam foty dziś zrobione. Na jednym zdjęciu widać rysy na lakierze z tego co wywnioskowałem od przesuwania blachy tej obok miski olejowej

image.jpg
Plik ściągnięto 244 raz(y) 64,1 KB

image.jpg
Rysy od przesuwanej blachy
Plik ściągnięto 252 raz(y) 60,49 KB

image.jpg
Plik ściągnięto 218 raz(y) 58,78 KB

 
Robert 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 mpi
Rocznik: 2014
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2014-07-12, 21:35   

Zdjecia nie wyszły umiescze w necie w oryginalnym rozmiarze
 
kicia 



Marka: Dacia
Model: Duster II 4x2
Silnik: 1.2 TCe
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 365
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-07-12, 22:12   

:shock: :shock: :shock:
Nawet do głowy by mi nie przyszło, że salon może takie wałki zrobić...
Rozumiem, że niektóre salony nie są uczciwe - jak im samochód spadnie z transportu to wyklepią i polakierują żeby nie było widać. Ale żeby tak wydawać samochód, w którym podmieniono części na stare, porysowano lakier, a silnik się dławi? Takie rzeczy tylko w komisie - tak mi się wydawało, aż do dzisiaj...
A myślałam, że moje skrupulatne sprawdzanie przy odbiorze, z 2-stronicową listą punktów i miernikiem lakieru, zakrawa o paranoję...

A wracając do sedna - bez prawnika się nie obejdzie.
To nie jakieś niedopatrzenie, lub przypadkowa usterka której nie chciało im się naprawić. To bezczelne i umyślne psucie / pomniejszanie wartości auta. Dealer będzie się wykręcał i łgał w żywe oczy.
Porób jak najwięcej zdjęć, jak najszybciej zrób ekspertyzę i wynajmij prawnika.
Wyślij też skargę do centrali Renault we Francji. Z "do wiadomości" Renault Polska. Takie maile do "samej góry" potrafią działać cuda. :-)
Ale pewnie i tak bez sądu się nie obejdzie. Salon zbyt dużo zarobił na tej machlojce żeby tak łatwo się poddać.
 
Robert 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 mpi
Rocznik: 2014
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2014-07-12, 22:28   

Podaje linki do większych zdjęč
Miska

http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html
Wyciek lub konserwacja
http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html
Rysy od przesuwanej blachy
http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html
Tu wsadzilem telefon tam gdzie sam bym nic nie zobaczyl
http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html
Chlodnica moze to tylko fabryczne zgniotyy
http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html
Widok ogolny
http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html
Od spodu
http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html

http://www.fotoszok.pl/sh..._image.jpg.html

Mam nadzieje że przesadzam, problem z odpalaniem auta nie jest z tym związany
Ostatnio zmieniony przez Robert 2014-07-12, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
słoń 



Marka: Dacia/Renault
Model: Dacia Sandero/Trafic
Silnik: 1,0tce+LPG/1,6 DCI Energy
Rocznik: 2020/2017
Wersja: Celebration
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 287
Skąd: DOL SZ GCZ
Wysłany: 2014-07-12, 22:34   

kicia napisał/a:
Ale pewnie i tak bez sądu się nie obejdzie. Salon zbyt dużo zarobił na tej machlojce


spokojnie z tym pochopnym ferowaniem wyroków
_________________

 
kicia 



Marka: Dacia
Model: Duster II 4x2
Silnik: 1.2 TCe
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2014
Posty: 365
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-07-12, 22:50   

słoń napisał/a:
kicia napisał/a:
Ale pewnie i tak bez sądu się nie obejdzie. Salon zbyt dużo zarobił na tej machlojce

spokojnie z tym pochopnym ferowaniem wyroków

Masz rację.
Jest dosyć spora szansa że po mailu do Francji przyjdzie do salonu prikaz "ten klient ma być zadowolony".
Wtedy zmienią ton i bez mrugnięcia okiem zgodzą się na zwrot auta albo naprawę - cokolwiek klient wybierze. :-)
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-12, 22:54   

Biała pasta = polerka = malowanie całego auta
To brązowe to olej antykorozyjny wiem bo mam tym cały samochód zachlapany (ALE z własnej woli ).
Ale aso na pewno w ramach gratisów go nie użyło sugerował bym jakieś naprawy blacharsko lakiernicze .
Proponuje jechać jak najszybciej i rozmawiać z dyrektorem placówki , warto poinformować go iż osoby z forum podzielą twoje obawy . Jest to dobry ruch oni doskonale wiedzą że takie forum ma duże oddziaływanie i kilka procent kupujących może zniechęcić , druga sprawa że konkurencja także czyta to forum (a oni na pewno niedługo też będę czytać ten temat ) .
W tym momencie rozmawiał bym tylko o wymianie na model wolny od wad i nie zgadzał się na naprawę . Bądź elastyczny zaproponuj im wymianę nawet na inny model (oczywiście lepszy ) demówke lub salonówke może nawet coś od renault . Byle tylko lepsze od tego co masz teraz . Jak ci powiedzą że masz dopłacać różnice nie mniej oporów przed straszeniem sądem telewizja , prasą bo zostałeś oszukany . To co zrobili to zwykłe oszustwo które jest karane .
Na razie spróbuj załatwić sprawę polubownie z czego ze wszystkiego zbieraj dowody , na twoim miejscu rozmowę z pracownikami nagrywał bym np telefonem w kieszeni .Może to przesada ale jak będzie opór to taki materiał to niezła gratka dla TV/sądu .
Jeżeli napotkasz na jakikolwiek opór nie wahaj się niczego , zawiadomienie TV , sądy lokalna prasa . Ale do wszystkiego poważne dowody dużo zdjęć i nagrania . Przed pojechaniem do ASO zrób jak najdokładniejsze zdjęcia wszystkich wad bo prawdopodobne że będę próbować jest zamaskować .
Według mnie auto spadło z lawety , ewentualnie jakaś kolizja szef na pewno wiedział .
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2014-07-12, 23:15, w całości zmieniany 6 razy  
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-12, 22:57   

Pozwolę sobie wstawić te zdjęcia dla łatwości oglądania






 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-12, 23:09   

Człowiek sie cieszy, że zrobił interes kupując okazyjnie demowkę, a tu niespodzianka - ASO wypycha dziwny pojazd. Boje się, że w końcu przyznaj, że to demo jest po naprawie w ich serwisie, ale zgodnie z technologia renault. Gwarancje na to dają wiec możesz Waćpan nas pocałować w dupsko. Widziały gały co brały. Obym się mylił.

Powinni obniżyć cenę lub autor wątku powinien mieć możliwość zwrotu samochodu ( wady ukryte ?)
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-12, 23:17   

Nigdzie nie jest napisane że to demówka

Co do tego odpalania to prawdopodobnie nic wielkiego , nawet standard w tych silnikach wypuczonych z nową normą spalin , aso wgrywa nową mape i jest po kłopocie .
Producent chcąc być jak najbardziej ECO dał za małe dawki rozruchowe przez co auta odmawiają posłuszeństwa czasem . Co ciekawe dotyczy to tylko modeli po 2014 roku
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2014-07-12, 23:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
matucha 



Marka: Skoda / VW
Model: Rapid / Up!
Silnik: 1,0 TSI / 1,0 MPI
Rocznik: 2019/2017
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 813
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-12, 23:37   

Z tym, że wgra nową mapę to nie byłbym taki pewien. Moje auto od poniedziałku zaczyna spędzać 3-ci miesiąc w serwisie :-/
_________________
Było Sandero Stepway 1,6MPI + LPG 2010 i Logan MCV 1,6MPI + LPG 2012
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-12, 23:57   Re: Nowy Dokker 1,5 tygodniowy problemy

Robert napisał/a:
...
Auto ma około 400km z czego ja przejechalem 200-250. ....


Czyli pasuje na demówkę, czyli salonowy używany. Niech autor sprostuje jak się mylę ;-)
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-13, 00:06   

Czy ja wiem demówka ma zwykle około 1-2 tyś nabite
zresztą napisał że auto kupił jako nowe .
_________________
Moje auto
 
MCV 


Marka: Honda/Fiat
Model: Civic IX/Qubo
Silnik: 1.8 /1.3
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 158
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2014-07-13, 00:09   

Właściciele 1.6, powinniście wiedzieć co to za ustrojstwo rudego koloru przy prawej lampie przedniej. Wygląda na to, że to jedyna część która pokryła się nalotem. Odnośnie konserwacji - może być fabryczna, przynajmniej w Loganie jest zrobione podobnie. Akurat ten element (pas przedni) raczej nie może być naprawiany blacharsko, a właściwie komu by się chciało z tym bawić. Kupują nowy i wkręcają, a nie klepią, lakierują, konserwują. Więc i podejrzenie ukrycia naprawy wydaje się bezzasadne.
Ostatnio zmieniony przez MCV 2014-07-13, 00:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-13, 00:39   

No tak ale biała pasta to ewidentna polerka , polerka robi się w celu krycia przed miernikiem ponownego malowania .
_________________
Moje auto
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3501
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2014-07-13, 05:36   

To ile w końcu części jest rudych? Jedna z przedstawionych na rysunku to na 100% obciążnik żeliwny, dają go w miejscu, z którego zabrali pompę wspomagania czy coś w tym rodzaju, było już na forum.
Też się dziwię - żeby nie poświęcić 15 minut na oględziny typu trzaśnięcie wszystkimi drzwiami, zaświecenie wszystkich świateł, zajrzenie od spodu... Ja miernika lakieru nie brałem, VINu nie sprawdzałem, wiedziałem, że i tak gdyby ktoś chciał, to zrobi mnie w konia, np. wymontuje głośniki z drzwi, bo brałem Laureata bez radia, nie sprawdzałem zawartości apteczki i w wiele innych rzeczy uwierzyłem na słowo. No ale nie zrobili mnie w konia jednak (przepraszam Konia). :lol:
Ostatnio zmieniony przez eplus 2014-07-13, 05:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
kali 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1,4
Rocznik: 2006
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 1133
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2014-07-13, 07:29   

Zdjęcia w pełni nie oddadzą wszystkiego. Dotknij palcem lub szmatą te zacieki jak są stałe to znaczy, że konserwacja a nie olej. Bo tak mi to na zdjęciach wygląda. Ten zardzewiały element jest z żeliwa i nie jest pomalowany, więc to normalne ze zardzewiał i nie widzę żeby był podmieniony. Jak ja bym miał wymięć miskę z jednego samochodu do drugiego to bym się poważnie zastanowił, bo to dużo roboty? Z której jak widzę piszący nie zdają sobie kompletnie sprawy. Szybciej jest wziąć papier ścierny lekko przelecieć i lakier w seraju. I kończysz operację po max 1h a nie wymiana, która potrwa 6h. A polerkę robi się na każdym sprzedawanym aucie, bo zawsze ma jakąś rysę. A odbierałem już parę nowych aut z salonu.
A te białe plamki dal mnie to zaschnięte i nie zmyty środek do mycia karoserii, aktywna piana.
 
Robert 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1,6 mpi
Rocznik: 2014
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2014-07-13, 08:32   

To nie jest demo . To miało być nowe auto. Zdziwiło mnie wszystko a na co dzień nie kupuje się nowych aut. Odbierałem nowe Audi a6 ale tam wszystko wyglądało inaczej. Folia była na lakierze folia na siedzeniach i kiierownicy. Przy mnie ją sciągano. Trochę inny standart więc i spodziewałem się że tu będzie inaczej. Ale dochodzę powoli do siebie pewne sytuacje są niedopuszczalne.

Nawiasem Grupa Pietrzak sprzedaje także Ferrari czy przy takich autach też robią takie numery z pastą. To tam chyba trzeba iść z rzeczoznawcą z giełdy i oglądać auto jak od handlarza z Niemiec.
Ja jakbym dał Dokkera pracownikowi to nigdy bym do tego nie doszedł że miałem porysowane auto zardzwiała michę itp

A myśle że to jest micha dlatego że wchodzi do niej wąż od spodu.
Ostatnio zmieniony przez Robert 2014-07-13, 09:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne