III stołeczny spot naklejkowy
Autor
Wiadomość
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-10, 21:45
Odświeżę temat, bo pojawiło się kilka nowych osób, a niektóre nawet wyrażają chęć zdobycia nalepek ... (; Może by więc wykorzystać sprzyjający chyba spotkaniom okres wakacyjny?
Mnie w tym tygodniu pasuje właściwie dowolna pora, godzina i miejsce - odpada chyba tylko sobota i godziny 20-21 w pozostałe dni.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-10, 22:48, w całości zmieniany 1 raz
marchewa
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz Dołączył: 27 Lip 2009 Posty: 149 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-10, 22:03
Popieram, pogoda ładna, umyć autka i można się spotkać A na nalepkę chętnie się piszę
jackthenight
Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy Dołączył: 10 Sie 2008 Posty: 3231 Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-10, 22:36
Ja też z chęcią bym się spotkał. Jeśli termin mi podpasuje to pojadę do W-wy.
Jeśli chodzi o ten tydzień to pasuje mi piątek - każda godzina.
_________________
Ostatnio zmieniony przez jackthenight 2009-08-10, 22:37, w całości zmieniany 1 raz
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-11, 09:59
Chwalebna postawa (:
jan ostrzyca
Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 2145 Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-08-11, 10:07
Czy ekipa z Lublina może sie stawić? Wybieram się z dzieciakami do Wawy do ZOO lub MPW. Może uda się połączyć oba iwenty...
_________________ MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os.
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os.
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
BIGSTER JOURNEY WHITE WHALE, HYBRID, 4X4, AUT, LPG
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-11, 10:56
Jasne! (: I myślę, że mile widziani są wszyscy ogólnie zainteresowani Daćką [:
Apaczus
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 + LPG
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 21 Skąd: Mszczonów/Wawa
Wysłany: 2009-08-11, 11:39
No dobrze, to który dzień, godzina i jaka miejscówka? :)
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-11, 14:50
Wstępnie padła propozycja piątku... 16-17?
Jako o miejscówce myślałem najpierw o okolicach salonu Dacii na Puławskiej - na miejscu można by coś pooglądać, a w okolicy jest trochę terenów zielonych, łącznie z kilkoma stawami i jeziorkami. Wszystkie zakłady Renault Warszawa są jednak w piątek zamknięte na głucho - dzień wolny za 15 sierpnia - więc nie ma to chyba większego sensu.
No chyba że większości chętnych okolica pasowałaby ze względów dojazdowych? Tak czy owak musiałbym podjechać zrobić wizję lokalną, bo oglądanie przez Zumie to gorzej niż lizak przez szybę <;
To samo dotyczy innych zielonych miejsc - a jest w czym wybierać, tylko nie wiem czy szukać raczej na peryferiach, czy bliżej centrum?
No chyba że wolelibyście pełnię cywilizacji, to pozostaje parking jakiegoś centrum handlowego... (;
(Dziś w Wawce pada, ale w piątek pogoda ma być już lepsza...).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-11, 14:54, w całości zmieniany 2 razy
wieza
Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy Dołączył: 26 Cze 2008 Posty: 1919 Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-08-11, 17:27
Witam ja od piadku do soboty jestem w warszawie :) to prosze o dokladne dane gdzie i o ktorej spotkanie :)
a moze cos bardziej w centrum ;) ja bede na zoliborzu :) z dzieciakami mysle ze tak kolo 18 bede wolny
_________________ Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-11, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Yoda
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Pomógł: 4 razy Dołączył: 17 Wrz 2007 Posty: 129 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-11, 21:58
Niestety w ten weekend będę poza Warszawą. Chyba że Kraków zorganizuje "Małopolskie spotkanie naklejkowe"...
SAJSEN
Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Dołączył: 12 Wrz 2008 Posty: 144 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-12, 18:34
Jezeli chodzi o mnie piatek odpada
sobota, niedziela ok ale po 19
wieza
Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy Dołączył: 26 Cze 2008 Posty: 1919 Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-08-12, 19:51
w sobote to ja ide na koncert ;)
To decyzja warszawiacy co i jak to zajrze do was ;)
_________________ Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-13, 11:24
Cytat: Jezeli chodzi o mnie piatek odpada
sobota, niedziela ok ale po 19
Wizytujący stolicę koledzy to już pewnie będą zmierzali ku swym domom, ale...
Cytat: Niestety w ten weekend będę poza Warszawą.
...będzie też coś we wrześniu! Jednak więcej info jak się pojawią konkrety (;
Cytat: z dzieciakami mysle ze tak kolo 18 bede wolny
No to 17-18 dla reszty, a kolega dojedzie?
(Miejsce podam przed dzisiejszym wieczorem, bo zaraz pojadę obejrzeć - chyba że pasowałoby pierwsze? http://www.daciaklub.pl/f...php?p=5790#5790 ).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-13, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-13, 20:29
Na miejsce kolejnego spotkania proponuję okolice Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (GoogleMapy / Zumi ) - konkretnie: parking na tyłach, wzdłuż Wybrzeża Kościuszkowskiego, na samym końcu (na mapach widać zaczynającą się tam czerwoną kostkę brukową).
Nikt nie zgłaszał zastrzeżeń, więc zbiórka o godz. 17 (;
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-13, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
wieza
Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy Dołączył: 26 Cze 2008 Posty: 1919 Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-08-13, 20:46
mysle ze moge sie nie wyrobic na 17 :(
moze kolo 18 bede jak terafie
_________________ Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-13, 20:51
Ty masz dyspensę (;
Nie wiem jak inni, ale ja będę na pewno chwilę wcześniej i jeśli się ktoś zapowie, to poczekam aż do skutku - więc zapraszam. (Jakby co: 796-LAISAR, czyli ...524727).
A trafić jest bardzo prosto - zwłaszcza jak się wcześniej obejrzy mapy (; W razie czego można zawsze pytać o drogę - miejsce jest raczej dobrze znane.
buw.jpg Dokładnie TU (:
Plik ściągnięto 18694 raz(y) 102,8 KB
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-14, 10:35, w całości zmieniany 5 razy
SAJSEN
Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Dołączył: 12 Wrz 2008 Posty: 144 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-14, 12:58
Niestety ja odpadam
ale zycze milej zabawy
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-14, 23:14
Niniejszym dziękuję kolegom wiezy i marchewie za niezawodne stawiennictwo, miłe spotkanie oraz interesującą wymianę poglądów i doświadczeń [:
Z ciekawostek: spot był chroniony przez patrol policji incognito (((; (No chyba że to była inwigilacja...). Również (mimo wszystko?) dziękuję <:
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-15, 00:19, w całości zmieniany 1 raz
marchewa
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz Dołączył: 27 Lip 2009 Posty: 149 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-14, 23:56
To na pewno była inwigilacja. Panowie policjanci dyskretnie przysłuchiwali się naszej rozmowie zapewne dlatego żeby wysłuchać opinii o Dacii "z pierwszej ręki" Może nasza policja planuje zakup MCV jako policyjne radiowozy?
P.S. W Twoim wpisie w mój nick wkradła się mała literówka, zabrakło "e"
laisar
Moderator
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 425 razy Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 18098 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-15, 00:22
...albo Sandero? Z silnikami 200KM? Dopiero by się piraci zdziwili... d(((;
PS Poprawione, przepraszam
wieza
Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy Dołączył: 26 Cze 2008 Posty: 1919 Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-08-15, 07:56
Czesc
Bylo bardzo fajnie fotki wrzoce jak do domku dojade ;)
A policja no coz moze chca zakupic mcv tylko sie wstydza zapytac poprostu :)
_________________ Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
wieza
Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy Dołączył: 26 Cze 2008 Posty: 1919 Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-08-16, 20:27
3 fotki :)
dotarlem do domu i przetestowalem autko na 9 osob ;) 4 dzieci i 5 doroslych dalo rade zapakowac i nie bylo tak zle ;)
DSC_0036.JPG mcv 3
Plik ściągnięto 292 raz(y) 62,99 KB
DSC_0033.JPG mcv 2
Plik ściągnięto 307 raz(y) 65,99 KB
DSC_0031.JPG mcv 1
Plik ściągnięto 297 raz(y) 62,03 KB
_________________ Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
marchewa
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz Dołączył: 27 Lip 2009 Posty: 149 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-16, 20:48
Ciekawe ile upchniesz jeśli Dacia zrobi kiedyś jakiegoś dużego vana
wieza
Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy Dołączył: 26 Cze 2008 Posty: 1919 Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2009-08-16, 20:57
damy rade ;) a moze kiedys zrobimy na ful ile wejdzie osob do MCV :) tylko bez butow aby autka nie zafajdac ;)
_________________ Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
Beckie
Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy Dołączył: 08 Sty 2009 Posty: 2064 Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-16, 21:02
Bez butów wejdzie mniej niż z butami.
_________________